Meryem Dizisi 3.Bölüm Fragmanı Dizi Özeti


Meryem Dizisi 3.Bölüm Fragmanı Dizi Özeti

Meryem dizisi dizi haberleri ve dizinin özetlerini kaldığımız yerden sizlere anlatmaya devam ediyoruz.Meryem Dizisi ,Meryem dizi Müzikleri,Meryem Dizisi İzle Meryem dizisinin 3. bölümünde Savaş Meryem in bir kuş için yangının içine kendisini atması karşısında şaşkınlıkla bir insanı öldürmeyeceğini sorgularken onu yangından kurtarır ve hastaneye kaldırır.

Meryem ise yatalak babasına katil olmadığını olup bitenleri kimseye anlatamayacağını fısıldarken hastanede kapının önünde duran Savaş Meryem in söylediklerini duyar ve Meryem i kaçırır.Meryem i dağ evine götüren Savaş burada Meryem’e gerçeği anlatması için baskı yapsa da tahminimize göre Meryem olup bitenleri Savaşa anlatmayacaktır.

Meryem Dizisi Meryem Kurtuldumu
Meryem Dizisi Savaş Gerçeği Öğrenecek mi

O gözler Bana Eskisinden yabancı meryem dizi müziği ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Meryem Dizisinde 2.bölümde neler oldu kısaca hatırlayalım isterseniz.

Dizinin 1.bölümünde savcının kullandığı araba kaza yapmış ve genç bir kızın ölümüne sebebiyet vermiş dizinin ana karakterlerinden olan Meryem ise savcının suçunu üstlenmişti.

  Ölene Kadar Fahri Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi?

Savcının suçunu üzerine alan ve aracı kendisinin kullandığını söyleyen Meryem savcının onu kollamasına rağmen ceza evine girer. Yurdal bey ve oğlu Savaş ise Meryemin dosyasına müdahale ederek en ağır cezayı alması için ellerinden geleni yaparlar.

Savaş kız arkadaşı Sevincin ölümünü bir türlü kabullenemezken Meryem ise ceza evinde bir de hücre cezası ile karşı karşıya kalır.Meryem ise Savaş ın ona karşı olan öfkesinin sönmeyeceğinden eminidir.

Ceza evinde Meryem’e tuzak kuran Zeliş ise ödül olarak Açık ceza evine alınır. Ceza evinde bunlar yaşanırken diğer taraftan ise Meryem in babasının hastane masrafları için dükkanını yağmalama telaşı vardır.

Sevinç i yağmurlu havada arabadan indiren Derin ise kendi arabasına ait görüntüleri ortadan kaldırmak için tonlarca para harcar ancak bu durum savcı Oktay ın gözünden kaçmaz.

  Hayat Bazen Tatlıdır 6 Kasım Hayat Öğretmene Kim Ne İftira Attı?

Savaş ise Meryem i ceza evinde ziyaret ederek ona olmadık hakaretler eder ve onun konuşması için baskı kurmaya devam eder.

Meryem Dizisi Meryem Kurtuldumu
Meryem Dizisi Meryem Kurtuldumu

 

Meryem in babası ise hasta yatağında Savcıya inanmaz arkadaşı olan Ankara’da adalet müfettişi Turan a her şeyi anlatacağını söyler.Ancak savcı Oktay deliye döner ve Meryem in babasına giden oksijen vanasını kapatır ve onun felç geçirmesine sebep olur.Ankara dan gelen Turan bey ise Savcı Oktay a fırça atarak Meryem ile aralarındaki ilişkiyi saklamasını söyler.

Meryem Dizisi Turan Kim

Meryem dizisinde Ankara da görev yapan adalet müfettişi rolündeki Turan karakterini canlandıra  oyuncunun gerçek adı  Tekin Temel dir. 49 yaşında olan yakışıklı oyuncu Manisa doğumludur.Oğlak burcudur.

Meryem Dizisi Turan Kim
Meryem Dizisi Turan Kim

Diğer taraftan Güçlü Sevinç in oraya nasıl gittiğini araştırırken bazı görüntülerin silindiği bilgisine ulaşır ve bunu Savaşa anlatır.

Adalet Müfettişi Turan bey ise Gürdal ın yanına giderek onu tehdit eder ve Meryem ile uğraşmamasını ister.Gürdal ise hapishaneden sağ çıkmasını istemediği Meryem i orada öldürtmek ister ancak araya giren başka bir kadın mahkum bıçaklanarak ölür ve Meryem de böylece ceza evinden tahliye olur.

  Beni Affet 1162. Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Meryem Dizisi Dizi Müziği 

Diğer taraftan Sevinç in ölümü ile Derin Savaş a yaklaşmak için onu yemeğe davet eder. Meryem in ceza evinden çıktığını öğrenen Savaş deliye döner Meryem in babasına ait fırına giderek orada Meryem e fırının tapusunu gösterir ve fırını ateşe verir.

Meryem ise Savaş a engel olmaya çalışır ancak başaramaz yanan fırını seyreden Meryem ceza evinde kendisini kurtaran kadının verdiği kuşun içer de olduğunu farkedince ateşe aldırış etmeden içeri girer ve burada bayılır.Yanan fırında Meryem i gene Savaş kurtarır.Savcı Oktay ise sadece durumu izlemekle yetinir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın