0

Bizim Hikaye 41.bölüm 2. fragmanı: Filiz ve Barış arasında duygusal anlar!

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye son bölümde; Avukat Selim, Barış’ın evliliğiyle ilgili gerçeğe ulaşarak barışın geçen yaz evlendiğini öğrendi. Bu durumu filize anlatmak isteyen Avukat Selim filizin tepkisiyle karşılaştı. Durumu filize anlatamayan Avukat selimin daha sonra nasıl davranacağı merak konusu.

Diğer yandan Avukat Selim ve Filiz’in baş başa yemeğe çıktığı Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Filiz ve avukat Selimi baş başa yemekte gören barış göz yaşlarını içine akıttı.

Daha sonra neler olacağını izleyip göreceğiz..

İşte 41.Bölüm 2.Fragman

0

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm Özeti

Ufak Tefek Cinayetler Star Tv Dizi Habercisi Kapak

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm özeti ve kaçırdığınız şeyler burada.

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm Özeti

2 Ekim’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm’de neler oldu sizinle bunu paylaşacağız.

Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm bu akşam yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok, Merve, Kerim’in tehditinden sonra Serhan’ın çiftlik uğraşına taş koyacak.

Pelin, Emre’den köşe bucak kaçıyor. Oya cinayetin perde arkasını çözmek için harekete geçiyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili son gelişmeler…

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde; Merve’nin rakibi bu sefer çok dişli. Kerim, Merve’yi geçmişle tehdit ediyor. Oya, Edip cinayetinin peşini bırakmıyor ve komiser Kemal’in yanına gidiyor.

Komiser Oya’ya cinayetten önce Edip’in başına aldığı darptan bahsediyor ve cinayet aleti Arzu’nun evinden çıkıyor.

Tüm gözler Oya’ya çevrildi. Katil kim?

0

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın tarihi belli oldu

Payitaht Dizisi TRT1 Dizi Habercisi

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı dizi severler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Sonunda dizinin başlayacağı tarih belli oldu.

TRT 1’in zorlu dönemin güçlü padişahı II. Abdülhamid’in hayatından esinlenilerek ekrana getirdiği dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

 

5 EKİM CUMA AKŞAMI EKRANA GELECEK

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran Payitaht Abdülhamid, 5 Ekim Cuma günü izleyicisiyle buluşacak.

Etkileyici hikâyesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen ve Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede’nin yer aldığı dizi ;güçlü kadrosuna yeni sezonda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan’ın da dahil olmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı Payitaht Abdülhamid, yeni sezon ilk bölümüyle

5 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de!

İşte Yeni Bölüm Tanıtımı

 

0

Kalk Gidelim 39.Bölüm Yeni Bölüm 40.Bölüm Tanıtım

 

Kalk Gidelim 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler yaşanacak?

 

39. bölümde neler yaşanmıştı?

Meryem’e evlenme teklif eden Ercan’ın asıl niyetini bilen Mustafa Ali en fevri haliyle çıkışsa da Meryem Mustafa Ali’yi tersler. Hacı Hüseyin’in de araya girmesiyle Ercan, Mustafa Ali’nin elinden zor kurtulur. Diğer yanda Duru babasına evlilik hazırlığı yaptığını ve artık Veli’yle evlenmesi için izin vermesini ister. Hacı Hüseyin, Nurcan, Muhtar’ın bastırmasıyla Mustafa Ali’nin yumuşadığını gören gençler bu duruma oldukça sevinir ve hazırlıkları hızlandırmaya başlarlar. Şakir ve Dudu da artık evlenmek için beklemenin anlamsız olduğunu düşünüp, Veli ve Duru’dan önce evlenebilmek için direkt nikah hazırlığına koyulurlar.

Halim ise Ercan’ın dolduruşuna gelen Meryem’in sert çıkışları ve nişanı atmasının ardından hayatının en önemli kararını alır. Hacı Dede’siyle de görüştükten sonra Samim’den yardım isteyip kararını uygulamaya başlar. Gözlerini Veli ve Duru hırsı bürüyen Şakir ve Dudu’nun başlarına açtıkları iş Seyfettin ve Sevda’ya patlayınca devreye Muhtar girmek zorunda kalır. Mustafa Ali ise Seyfettin’in başına gelenlerden habersiz süt çiftliğine İstanbul’dan gelecek olan dondurma firmasının yöneticilerini beklemektedir. Büyük bir iş görüşmesi olacaktır ve ortada Seyfettin yoktur.

40.Bölüm Fragmanı Kanal Tarafından Yayınlandı

İşte O Fragman

Yeni Bölüm 6 Ekim 2018 Cumartesi 20.00’da TRT 1’de…

 

0

Beni Affet 1413. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Bebeğinden ayrı kalmanın üzüntüsüyle günlerce mahvolan Feride, kavuşmalarının verdiği mutluluğun tadını çıkartır.

 

Yaman, Umut’la ilgili kapıya gelen polisler yüzünden zor anlar yaşar. Yaşanan gerginlik sonucu Feride’nin beklenmedik hamlesi üzerine Orhan, sürpriz bir çözüm bulur. Güzel ile evlenme hazırlıklarına başlayan Murat, Kader’le ilgili düşüncelerinden kurtulmaya çalışır.

Müjgan perişan halde babası Sabri’nin uyanmasını bekler. Şahin, Sevgi’ye Sabri’nin kaza yaptığını söyler. Gerçekleri öğrenmek isteyen ikili, Sabri’ye ulaşmaya çalışırlar. Yılmaz ise bir yandan kazadan kurtardığı Sabri’yi düşünürken diğer yandan ailesindeki sorunlarla uğraşır. Eniştesi Cenk’in bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Yılmaz, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir hamle yapar.

Yeni Bölüm: 2 Ekim Salı 17:00’da

0

Avlu Yeni Bölüm 14.Bölüm Fragmanı

Kudret ve Deniz kozlarını paylaşıyor!

Son hamlesiyle birlikte tüm gözler Deniz’e çevrilmiştir. Kudret’in yüreği yanmaktadır peki buna rağmen Zerrin’in oyunlarına pabuç bırakacak mı? Hem Azra hem de Kudret’in tarafında herkesin kalbi taşlaşmış ve ortalık bu kadar karışmışken bu durumdan en kârlı Zerrin mi çıkacaktır? Avluya kurulan sebze bahçesi aslında birçok sorunun cevabı olacaktır…

İşte Beklenen O Fragman

 

0

Arka Sokaklar 489. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklarda heyecan devam ediyor. Çetenin peşine düşen ekip başarılı olabilecek mi?

Mesut’u rehin alan çete üyeleri Mesut’a ne yapacak? Rehin alınmasaydı Selin’e evlenme teklif edecekti bakalım yeni bölümde neler olacak?

Ekip Mesut’u kurtarmayı başarabilecek mi?

Yeni Bölüm Fragmanı 489.Bölüm Fragmanı

0

İkimizin Yerine Yeni Bölüm 24. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 24.Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi, Dadisa’dan gizli çalıştığı dersin sınavlarını başarıyla geçer. Anandi ve Jagdish çok mutludur. Ancak okul müdürünün Dadisa ile konuşması her şeyi değiştirir.

24. Bölüm

Anandi sınavı geçer ama mutluluğu Dadisa yüzünden yarım kalır. Okul müdürü Dadisa’yı görünce Anandi’nin çok başarılı bir kız olduğunu ve sınavların hepsini geçtiğini söyler.

Dadisa Anandi’nin yalan söyleyip gizlice sınava girdiğini duyunca çok sinirlenir. Anandi’nin ailesinin konağa gelmesini ister. Anandi gözü yaşlı bir şekilde ailesini çağırmaması için yalvarır. Sughna ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinin zorladığını söyleseler de Anandi sakinleşmez.

Son çare olarak Genha, Dadisa’ya bir daha kötü davranmayacağını söyleyip Anandi’yi affetmesini ister. Ama Dadisa, Genha’nın herkesin önünde kendisinin ayaklarına kapanıp özür dilemesini söyler. Genha, Anandi için Dadisa’nın isteğini yerine getirecek mi?

Dizinin genel hikâyesi;

Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de…

Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür.

Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir.

Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır.

Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

0

Yasak Elma 16. bölüm fragmanında Ender’in planı tutacak mı?

 

Yasak Elma dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla seyircilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak gibi görünüyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir.

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ender Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için çalışmalara başlar.

İşte, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları

 

0

Kadın 33. Bölüm Fragman Kadın Ne Zaman Başlayacak?

Kadın dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon sırlarla dolu bölümleri izleyen seyirciler bu sezonda Sarp’ın herseyi öğrenmesini ve Bahar ile çocuklara kavusmasını bekliyor peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın Dizisi 33.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizinin fragmanları kanal tarafından yayınlandı işte dikkat çeken o fragman

Kadın 2 Ekim Salı Günü 20:00’da