0

Erkenci Kuş’ta oynayan Can Yaman’ın annesini görenler resmen şok oldu!

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamıyor! O kadar genç ki herkes onun annesi olduğunu duyunca çok şaşırıyor. Annesi ile abla kardeş gibi duran Can Yaman’ın amcasıyla benzerliği de şaşırtıyor. Can Yaman’ın babasına benzerliği de ayrıca şaşırtıcı.

Star TV’nin bu sezon reytinglerde zirvede olan dizisi Erkenci Kuş’un başrol oyuncusu Can Yaman magazin programlarına annesi ile damga vurdu. Bir reklam çekiminde ortaya çıkan anne Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamadı. Bir çok kişi Güldem Yaman’ı, Can Yaman’ın ablası zannetti. İşe Can Yaman’ın herkesi şaşırtan genç annesi;

Instagram hesabına oğluyla olan özel paylaşımlarını koyan Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman, plates ile genç kız fiziğini kazanmış. Oğlu Can Yaman gibi spora düşkün olan Güldem Yaman, minyon görünümü ile de olduğundan kat be kat genç gösteriyor.

CAN YAMAN’IN BABASI : Can Yaman’ın babası Güven Yaman da hayli dinç bir görünüme sahip. Can Yaman boyunu ve düzgün fiziğini babasından almış görünüyor. Bu görseli Can Yaman instagram hesabından paylaştı.

CAN YAMAN’IN AMCASI DA ÜNLÜ : Can Yaman’ın amcası da ünlü bir futbol adamı. Beşiktaş’ın eski yıldız futbolcularından olan Fuat Yaman, Can Yaman’ın amcası.

0

Erkenci Kuş 14. Bölüm Ön İzleme 14. Bölüm ilk Sahne

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Sanemle Can arasında buzlar eriyor… Aşk dolu bakışlara,konusmalara şahit olan ceycey artık rahatlamış görünüyor.

Sanem Can çekişmesi son bulacak mı?
Artık sanem kendini Can’a teslim edip aşkını doyasıya yaşayacak mı?

Merak edilenler 14. Bölümde seyircilerini bekliyor.

0

Erkenci Kuş 13. Bölüm Fragman Özeti

Erkenci kuş 13. Bölümüyle birazdan ekranlara gelecek Sanem ve Can’ın başlattığı savaşı kim kazanacak? Birbirlerinden ayrı kalamayan çift şimdi ne yapacak? Cey cey ve Ayhan aşkı doğacak mı? Ayhan belli etmese de ceyceyi kıskanmaya başladı bile. Yeni bir Aşk doğacak gibi görünüyor.

0

Erkenci Kuş 13.bölüm

Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamıyorken bakalım aralarındaki savaşın kazananı kim olacak?

Aylin’in ajansa gönderdiği müşteri Ovido Otomotiv’le devir teslim zamanı geldi. Yeni çekilecek otomobil reklamının senaryosunu halktan biri yazacak. Sosyal medya kampanyası cok iyi gidiyor ancak geri dönüşler pek iç açıcı değil. En sonunda Konya’dan Erkenci Kuş rumuzlu kişinin senaryosu seçiliyor. Peki bu Erkenci Kuş kim?

Mahallede Osman’ın oynadığı Orgatte içecek reklamı için özel gösterim hazırlanıyor. Alkışlar, tebrikler… Muzaffer kıskançlığından delirmesin de ne yapsın acaba? Yeni hedefi oyuncu olmak!

Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamazken aralarındaki “savaşın” kazananı kim olacak?


Yayın Günü: 29 Eylül Cumartesi
Yayın Saati: 20.00