0

Bahar hayatının şokunu yaşarken, Arif’in dünyası başına yıkılacak! #Kadın dizisinde büyük şoklara hazır olun!

Kadın Dizi Habercisi Bahar ve Çocukları
Fox TV’de bu akşam akşam 41. bölümü yayınlanacak olan Kadın dizisi yeni gelişmelerle izleyiciyi şaşırtacak.

Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Bahar’ın Sarp’ı bulduktan sonra ne yapacağı, nasıl bir karar vereceği, Arif ile arasındaki ilişkide nasıl bir gelişme olacağı büyük merak konusu.

Yeni bölümde neler olacak?

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır.

Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar.

0

Kadın 35.Bölüm Yeni Bölüm Özeti

Kadın 34.son bölümde; Sarp’ın hayatta olma düşüncesi ile haberin peşine düşen Bahar’ın hayatta kalmak için tek şansı vardır o da Şirin.

Diğer yandan Arif ona olan aşkını alenen gösterir. Enver ise davetsiz misafiri ile şaşkına döner.

Kadın 34.son bölümde; Jale’den duydukları ile şaşkına dönen Bahar, Sarp’ı öğrenmek için onu sorgularken, Hatice olaya el koyar. Bahar’ı bu ümidinden vazgeçirmeye çalışsa da şüphe içine girmiştir. Öte yandan Doruk’un söyledikleri de olayı tasdiklemiştir.

Bahar’a olan aşkını artık alenen göstermek isteyen Arif gördükleri hakkında tek bir laf etmez ve babası ile ciddi ciddi Bahar’ı konuşur.

Kadın 35.Bölüm Yeni Bölüm Özeti

İlik nakli için az bir zamanı olan Bahar’ın tek şansı Şirin’dir. Bahar bunu hazmedemese de başka çare yoktur, Jale iliği ondan alacaktır.

Diğer bir yandan Şirin’in bir yalanını daha yakalayan Enver ona her zamankinden daha sert konuşur. Şirin ise bunun üzerine evi terk ederek Suat’ın yanına gider. Artık şer odakları yan yana ittifak içindedir. Bahar’dan ve çocuklarından haber almaya kararlı olan Sarp Enver’in kapısını çalar.

Kadın 35.bölümde neler olacak?

Bu akşam yayınlanacak bölümden sonra ele alacağız.

0

Kadın 34.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kadın Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygu dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde babasını gören Doruk olayın şokunu üzerinden atamadı.

Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Doruk ve Sarp’ın karşılaşmasına şahit olan Arif çok şaşırdı. Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fragman Kanal tarafından henüz yayınlanmadı yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz…

0

Sarp Bahar’ın Yaşadığını Öğreniyor!

Kadın Fox Tv Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Kadın dizisinde Sarp gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Bahar ve çocuklar Sarp’ın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Yeni Sezon Yeni Bölümüyle Bu Akşam Ekran Karşısına Çıkacak Olan Dizide Heyecanlı Dakikalar Yaşanacak

Geçtiğimiz sezonda son bölümde Doruk babasını görmüştü. Bu durumu annesine ve ablasına söyleyen Doruk ve ailesi ne yaşacayak? gerçekten Sarp’ı gördüğüne ailesini ikna edebilecek mi?

Kadın Dizisi Yeni Bölümüyle Bu Akşam 20.00’da Fox’da

 

0

Kadın 33. Bölüm Fragman Kadın Ne Zaman Başlayacak?

Kadın dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon sırlarla dolu bölümleri izleyen seyirciler bu sezonda Sarp’ın herseyi öğrenmesini ve Bahar ile çocuklara kavusmasını bekliyor peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın Dizisi 33.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizinin fragmanları kanal tarafından yayınlandı işte dikkat çeken o fragman

Kadın 2 Ekim Salı Günü 20:00’da

0

Kadın Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? İşte Kadın dizisinin yeni bölüm tarihi…

Sonunda Kadın dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Fox TV tarafından Kadın dizisi yeni tanıtımları yayınlandı.

Dizinin sevenleri yeni sezonun hangi tarihte başlayacağını merak ediyordu. İşte Kadın dizisinin yeni sezon başlama tarihi…

Kadın dizisinin yeni bölümü için meraklı bekleyiş sürüyor. Heyecan dolu bir sezon finalinin ardından yeni bölüm tarihi dizinin hayranları tarafından merak konusu oldu.

Geçtiğimiz sezon kendi kitlesini oluşturan Kadın dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Özge Özpirinçci’nin başarılı performansı ile çok sevilen dizi geçen sezon olduğu gibi salı günleri yayınlanacak.

İşte Kadın dizisinin yayın tarihi…

KADIN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

FOX TV Kadın’ın yeni sezon ilk bölümünün 2 Ekim Salı günü yayınlanacağını duyurdu. Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın’ın yeni sezon bölümleri öncesi iki fragman yayınlandı.

Yeni bölümleri merakla beklenen dizide bakalım neler olacak. Sarp’ın yaşadığını bahar ve çocuklar öğrenecek mi? Hayatlarında neler değişecek? Hepsini yeni sezonda öğreneceğiz…