0

Fatih vuruldu ama büyük şok kapıda! Sen Anlat Karadeniz’de fırtınalar kopacak!

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı
Bu akşam 32. bölümü yayınlanacak olan Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de bir gerçek ortaya çıkıyor!

Nefes ve Tahir’in en mutlu gününde Fatih’in, Vedat’ın adamlarının silahından çıkan kurşunla vurulması, aileyi perişan edecek.

Ancak bu durum, bambaşka bir gelişmeye de yol açacak!

Uzun süredir Kaleliler ile kanlı bıçaklı olan Cemil, bu olaydan sonra Nazar’ın Vedat tarafından uğradığı şiddeti öğrenecek.

Dizide yeni gelişmelere yol açacak olan bu haber sonrasında Cemil, bu kez Vedat’ın üstüne yürüyecek!

Cemil’in Kaleliler’den taraf olup olmayacağı merak ediliyor ama Vedat’ın gerçek yüzünü görmesi için de Fatih’in vurulması vesile olacak!

İşte yeni bölümün özeti:

“Ay Işığında Uluyan Kurt ile Mavi Tüylü Geyik yepyeni bir maceraya başlayacak!”

Fatih’in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekecek mi? Yoksa Nefes için gördüğü güzel düşten uyanma zamanı mı geldi? Vedat’ın Nazar’a yaptıklarını öğrenen Cemil hesap soruyor.

Eline silahı alıp Vedat’ın karşısına çıkan Cemil, Vedat’ı öldürmeye kararlıdır. Nefes tarafından terk edilen Tahir ise, kendini Karadeniz’in insafına bırakır.

0

3 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

3 Ekim’ de hangi dizi daha çok izlendi?

Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerini koruyabildi mi? Çocuklar duymasın ve Sen Anlat Karadeniz dizileri hangi sıralara yerleşti? Ayrıntılı bilgi haberimizde…

3 Ekim çarşamba akşamı reyting sıralaması belli oldu. ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz reyting sıralamasında birinci oldu. Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın akşamı 9. sırada tamamladı.

Star TV’de çarşamba akşamları yayınlanan Nefes Nefese dizisi ise pazar gününe alınarak çarşamba reyting rekabetinden çıktı. İşte 3 Ekim 2018 reyting sıralaması…

3 EKİM TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

0

3 Ekim Reyting Sonuçları Açıklandı Mı?

3 Ekim Reyting Sonuçları Açıklandı Mı?

Bugün için haftanın en kolay reyting yarışı diyebiliriz.

Çocuklar Duymasın Ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin zirve için yarıştığı bu günde başka rakip henüz yok!

Diriliş Ertuğrul dizisinin henüz başlamadığı haftada  Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerini korudu.

Reytinglerde rakiplerine  fark atan Sen Anlat Karadeniz geçtiğimiz hafta AB’de 6,41, ABC1’de 9,54 ve Totalde ise 12.82 ile birinci olurken Çocuklar Duymasın ise sırası ile 3. 4. Ve 7. Olmuştu

Bakalım bu akşam zirve nasıl şekillenecek.

Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerine koruyabilecek mi?

0

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı 3 Ekim 2018 24. bölüm fragman

Tahir Vedat'ı Öldürdü mü? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Tahir ile Nefes arasında gerginliğin yaşanacağı Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Nefes’in kendisini açıklamak zorunda kalacağını görüyoruz. Eline aldığı silahla Vedat’ın evine giden Nefes, Tahir’le yapacağı konuşmada “Ben senin nefesinim başkasına ancak ecel olurum” diyor.

İşte yeni haftada Sen Anlat Karadeniz dizisinde yaşanacak gelişmeler…

24. bölümde Nefes ve Tahir ikilisi aralarında problemleri aşabilecek mi?

işte o fragman

 

0

Sen Anlat Karadeniz 24.Bölüm Fragman Özeti

23.Bölümde Sünnet töreni heyecanı yaşanmıştı.

Nefes ve Tahir, Vedat’ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit’in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat’a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat’ın yaşadığını Murat’a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye’yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

Sen Anlat Karadeniz 23.son bölümde; hain planını devreye sokan Vedat kardeşi kardeşe düşürmeyi planlar. Tahir ağır yaralanırken, Mustafa karısının hayatından bir umut bekler.

Nefes ise Sen Anlat Karadenizin yeni bölümünde vedata silah çeker. Vedatın vurulduğu görülen fragmanda neler olacağı merak konusu…

SEN ANLAT KARADENİZ 24.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 24.bölümü ile 4 Ekim çarşamba akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.