0

Yemekteyiz 5 Ekim 2018 Puanları

Yemekteyiz TV8 Dizi Habercisi Onur Büyüktopçu

Yemekteyiz  yeni bölüm ile bugün yine ekranlarda fırtına gibi esti.

İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

Yemekteyiz’de bugün neler oldu?

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu TV8 Dizi Habercisi

Yemekteyiz 4 Ekim 2018 yeni bölümde yaşananlar izleyenler tarafından merak ediliyor. TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Yemekteyiz’de bugün Karadenizli yarışmacı Serkan Bey yarışıyor.

Haftanın ilk gününden bu yana Naim Bey ile problem yaşayan Serkan Bey bugün yemeklerini yetiştirebilecek mi? 4 Ekim Yemekteyiz son bölümde yaşananlar haberimizde…

Yarışma şuan yayınlandığı için puanları sizinle ilerki saatlerde paylaşacağız.

0

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı

Tahir Vedat’ı Öldürdü mü? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı

Yeni bölüm 25. bölüm fragmanında neler oldu, neler yaşandı sizlerle bunu paylaşacağız.

Tahir’in Vedat’ı mezara sokarken görüntüsünü gösteren fragmanda neler oluyor.

Tahir Vedat’ı mezara sokuyor. Vedat’ı öldürmek suçundan kelepçeleniyor. Tahirin yokluğunda Nefes’i çocuğuyla birlikte evden ayrılırken görüyoruz.

Tahirin annesi Nefes’e “sen bana evlat acısı yaşattın sende evlat acısı yaşa” şeklinde beddua ettiği sahnede Nefes evden ayrılıyor.

 

İşte Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı

”İnsan Vicdanının Kınayan Sesini Tanıklığa Çağırırım!”

0

Zuhal Topal’la Sofrada 29. Bölüm 1. Fragmanı

Zuhal Topal'la Sofrada programının 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

Zuhal Topal’la Sofrada programının 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

Zuhal Topal'la Sofrada 29. Bölüm Fragmanı

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak.

Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta.

İşte 29. Bölüm Fragmanı

0

Zuhal Topal’la Sofrada 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Zuhal Topal’la Sofrada programının 28. bölümünden 1. fragman yayınlandı

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak.

Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta.

İşte 28.bölüm Fragmanı

0

Kadın 34.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kadın Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygu dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde babasını gören Doruk olayın şokunu üzerinden atamadı.

Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Doruk ve Sarp’ın karşılaşmasına şahit olan Arif çok şaşırdı. Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fragman Kanal tarafından henüz yayınlanmadı yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz…

0

Sarp Bahar’ın Yaşadığını Öğreniyor!

Kadın Fox Tv Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Kadın dizisinde Sarp gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Bahar ve çocuklar Sarp’ın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Yeni Sezon Yeni Bölümüyle Bu Akşam Ekran Karşısına Çıkacak Olan Dizide Heyecanlı Dakikalar Yaşanacak

Geçtiğimiz sezonda son bölümde Doruk babasını görmüştü. Bu durumu annesine ve ablasına söyleyen Doruk ve ailesi ne yaşacayak? gerçekten Sarp’ı gördüğüne ailesini ikna edebilecek mi?

Kadın Dizisi Yeni Bölümüyle Bu Akşam 20.00’da Fox’da

 

0

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm Özeti

Ufak Tefek Cinayetler Star Tv Dizi Habercisi Kapak

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm özeti ve kaçırdığınız şeyler burada.

Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm Özeti

2 Ekim’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 35. Bölüm’de neler oldu sizinle bunu paylaşacağız.

Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm bu akşam yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok, Merve, Kerim’in tehditinden sonra Serhan’ın çiftlik uğraşına taş koyacak.

Pelin, Emre’den köşe bucak kaçıyor. Oya cinayetin perde arkasını çözmek için harekete geçiyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili son gelişmeler…

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde; Merve’nin rakibi bu sefer çok dişli. Kerim, Merve’yi geçmişle tehdit ediyor. Oya, Edip cinayetinin peşini bırakmıyor ve komiser Kemal’in yanına gidiyor.

Komiser Oya’ya cinayetten önce Edip’in başına aldığı darptan bahsediyor ve cinayet aleti Arzu’nun evinden çıkıyor.

Tüm gözler Oya’ya çevrildi. Katil kim?

0

Yemekteyiz Bomba Gibi Başladı!

TV8 ekranlarından Fenomen programı Yemekteyiz 1 Ekim 2018 yeni bölümü haftanın yeni gününde ekranlarda başladı.Onur Büyüktopçu’nun başarılı sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz’de bu hafta neler yaşanacak?

1 Ekim Yemekteyiz yeni hafta yarışmacıları kimler? İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

 

TV8 de iki sezondur ekranlara gelen ve Onur Büyüktopçu’nun renkli sunuculuğu ile izlenme rekorları kıran yarışma programı Yemekteyiz’de yeni bir hafta daha başlıyor. Yeni yarışmacıları ile yeni bir haftaya daha başlayan Yemekteyiz programında bugün neler yaşanacak?

Yemekteyiz 1 Ekim 2018 son bölümde neler oldu? Özellikle gündüz saatlerinde ekran başında olamayanlar akşam saatlerinde bu soruların yanıtlarını arıyor. Yarışmada yapılan yemekler kadar renkli yarışmacılar da ilgi çekiyor. Bugün Yemekteyiz’de yaşananları haberimizin devamında bulabilirsiniz…

YEMEKTEYİZ’DE HAFTANIN YENİ YARIŞMACILARI

Yemekteyiz’de haftanın ilk gününde yarışan Naim Bey müzikle ilgileniyor ve Naim beyin Yemekteyiz’e 4. katılışı. Eski formatında Yemekteyiz yarışmasına 3 defa katılan Naim Bey bugün konuklarını evinde ağırlayacak. 38 yaşında olan Naim Bey solist olarak çalışıyor. Daha önce hukuk fakültesi okuyan Naim Bey, müziğe olan tutkusu nedeniyle hukuk fakültesini bırakmış ve 23 yıldır sahneye çıkıyor. Bu hafta yarışmada müzikle ilgilenen çok yarışmacı var. 2. gün yarışmacısı olan Burcu Karaaslan da müzisyen. 3. gün yarışmacısı Seda Varlı muhasebeci olarak çalışıyor. Serkan Karaahmet 4. gün yarışmacısı ve kendisi ses sanatçısı. 5. gün yarışmacısı Melek Doğan ev hanımı ve yemek yapmayı çok seviyor.

YEMEKTEYİZ 1 EKİM GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz de haftanın ilk günü yarışan Naim bey rakipleri Melek hanımdan 5, Serkan beyden 1, Seda Hanımdan 4 ve Burcu hanımdan 5 puan alarak günü toplamda 15 puanla tamamladı. Kendi günü hakkında değerlendirmelerde bulunan Naim  bey, elinden gelenin en iyisini 3 saat içerisinde yaptığını, genel anlamda atmosferin iyi olduğunu söyledi.

0

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın tarihi belli oldu

Payitaht Dizisi TRT1 Dizi Habercisi

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı dizi severler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Sonunda dizinin başlayacağı tarih belli oldu.

TRT 1’in zorlu dönemin güçlü padişahı II. Abdülhamid’in hayatından esinlenilerek ekrana getirdiği dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

 

5 EKİM CUMA AKŞAMI EKRANA GELECEK

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran Payitaht Abdülhamid, 5 Ekim Cuma günü izleyicisiyle buluşacak.

Etkileyici hikâyesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen ve Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede’nin yer aldığı dizi ;güçlü kadrosuna yeni sezonda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan’ın da dahil olmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı Payitaht Abdülhamid, yeni sezon ilk bölümüyle

5 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de!

İşte Yeni Bölüm Tanıtımı

 

0

Beni Affet 1413. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Bebeğinden ayrı kalmanın üzüntüsüyle günlerce mahvolan Feride, kavuşmalarının verdiği mutluluğun tadını çıkartır.

 

Yaman, Umut’la ilgili kapıya gelen polisler yüzünden zor anlar yaşar. Yaşanan gerginlik sonucu Feride’nin beklenmedik hamlesi üzerine Orhan, sürpriz bir çözüm bulur. Güzel ile evlenme hazırlıklarına başlayan Murat, Kader’le ilgili düşüncelerinden kurtulmaya çalışır.

Müjgan perişan halde babası Sabri’nin uyanmasını bekler. Şahin, Sevgi’ye Sabri’nin kaza yaptığını söyler. Gerçekleri öğrenmek isteyen ikili, Sabri’ye ulaşmaya çalışırlar. Yılmaz ise bir yandan kazadan kurtardığı Sabri’yi düşünürken diğer yandan ailesindeki sorunlarla uğraşır. Eniştesi Cenk’in bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Yılmaz, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir hamle yapar.

Yeni Bölüm: 2 Ekim Salı 17:00’da