0

#Yasak Elma’da çok önemli bir ayrıntıyı nasıl kaçırdılar? Şaka mı bu?

Fox TV’de ekrana gelen Yasak Elma dizisindeki bir sahnede ortaya çıkan gerçek, izleyicinin eleştirisine neden oldu!

Ender’in Halit’ten intikam alma ve onun tüm servetini batırma planlarından sonra öğrenilen konu, sosyal medyada eleştiriliyor.

Alihan’ı kurduğu tuzağa dahil etmeye çalışan Ender, ona güçlerini birleştirmeyi teklif etmiş ve evlenme teklifiyle de çok şaşırtmıştı.

Ancak asıl şaşırtıcı olan, Ender’in Halit ve Alihan’ın ortak olduğu şirkette yüzde 5 hissesinin olduğunun ortaya çıkması oldu.

Ender, bu hisseleri Alihan’a devrederek onun şirkette Halit’ten daha fazla söz sahibi olmasını ve bu sayede onu çökertmeyi umuyordu.

Fakat konuyla ilgili tartışma hemen sosyal medyada başladı.

Öncelikle Alihan, ortak olduğu şirkette Ender’in yüzde 5 hissesi olduğunu nasıl bilmez sorusu akıllara geldi!

Ender, Erim’e doğum yaptıktan sonra Halit’in ona bu hisseleri hediye ettiğini söyledi ama Halit gibi karısının parmağındaki yüzüğü bile kasada saklayan bir adamın bunu yapmış olmasına izleyici hiç ihtimal vermedi.

Durumun bir başka yönü de Ender’in, Halit’ten ayrıldıktan sonra sürdüğü sefil hayat!

O süreçte madem böyle bir hisseye sahipti, Ender bunu neden satmadı veya kullanmadı bir şekilde diye de izleyiciler sosyal medyada sorup duruyor!

Bu konuya daha sonra bir açıklık getirilecek mi bilemiyoruz ancak izleyicinin dikkatinden kaçmayan detay, çok konuşuluyor.

İşte bakın sosyal medyada bu konu üzerine nasıl yorumlar yapılmakta?

0

Yasak Elma’da Ender, bu ahlaksızlığı da yapmaktan çekinmedi!

Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin 5 Kasım akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde sürpriz gelişmeler var.

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde, Ender, şok planlarını devreye sokuyor.

Halit’le yeniden birlikte olan Ender, o uyurken birlikte bir fotoğraflarını çekip Yıldız’a gönderecek.

Bir süredir Halit’i elde etmek için uğraşan Ender, bu kez Yıldız’ı şoka sokacak o fotoğrafı yollayarak entrika sınırlarını aşacak.

Adeta ahlaksız bir yol seçen Ender’in ‘bu kadarı da fazla’ dedirten hareketine sosyal medyadan da yorum yağıyor.

Artık iyice kendinden nefret ettiren Ender, son kozunu da oynayacak.

Yıldız ise fotoğrafı görür görmez Ender ve Halit’in yanına gidiyor. Halit’ten hesap soracak olan Yıldız’ın nasıl bir karar vereceği ise şimdiden merak konusu.

İşte 21. bölüm Fragmanları

0

Yasak Elma 16. bölüm fragmanında Ender’in planı tutacak mı?

 

Yasak Elma dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla seyircilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak gibi görünüyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ender, Kemal’i Yıldız’a yakınlaştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir.

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı.

Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Ender Yıldız’ı her gün Kemal’i görmeye mecbur bırakacak bu planı harekete geçirmek için çalışmalara başlar.

İşte, Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları

 

0

Yasak Elma 16. Bölüm Fragmanı

Entrikalarla dolu sahnelere imza atan Yasak Elma 15.bölümüyle Fox TV’de ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde; Ender, Yıldız ve Halit’in ilişkilerini bozmak adına tuzaklarına devam ederken, her şey lehine işleyerek Yıldız’ın eski eşi ortaya çıktı.

Heyecanla beklenen Yasak Elma 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

Pazartesi akşamlarının iddialı projelerinden Yasak Elma 15.bölümüyle 24 Eylül Pazartesi tarihinde Fox TV ekranlarında yepyeni ve sürprizlerle dolu gelişmelerle sahne oldu.

Alihan ve Zeynep ilişkisinde, kırgınlık ve nefret gibi nedenlerin aşılamamasından ötürü büyük bir çıkmazın içerisine girildiği Yasak Elma son bölümde; her ne kadar Zeynep, ne yaparsa yapsın affedememesinden kaynaklı olarak Alihan’dan her defasında uzak durmak için çaba gösterse de, Alihan pes etmek nedir bilmeyerek ondan ikinci bir şans istemektedir.

Öte yandan Ender, Yıldız ve Halit’in istikrarlı giden birlikteliğine gölge düşürmek için ustalıklı hazırlanmış tuzaklarına hız kesmeden devam ederken, bir anda dört ayağının üzerine düşerek beklenmeyen bir şekilde Yıldız’ın eski eşi kapısına geldi ve Yıldız’ın zor anlar yaşamasına neden oldu.

Tüm bunların yanı sıra, gelecek haftaki gelişmelere ışık tutacak Yasak Elma 16.bölüm fragmanı da izleyici kitlesiyle buluştu.

Yasak Elma 16.bölüm fragmanında ise; yüzüne baktığında yalnızca büyük bir hayal kırıklığı gören Zeynep, hatasını anlayıp pişmanlık duyarak onu tekrardan elde edebilmek için mücadele eden Alihan’a tüm kapılarını kapatıyor ve kararlı bir tavırla yolundan çekilmesini istiyor.

 

YASAK ELMA 16.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Senaryosunu Zeynep Soyata ve Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği Yasak Elma 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte merakla beklenen o Fragman…