0

Fatih vuruldu ama büyük şok kapıda! Sen Anlat Karadeniz’de fırtınalar kopacak!

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı
Bu akşam 32. bölümü yayınlanacak olan Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de bir gerçek ortaya çıkıyor!

Nefes ve Tahir’in en mutlu gününde Fatih’in, Vedat’ın adamlarının silahından çıkan kurşunla vurulması, aileyi perişan edecek.

Ancak bu durum, bambaşka bir gelişmeye de yol açacak!

Uzun süredir Kaleliler ile kanlı bıçaklı olan Cemil, bu olaydan sonra Nazar’ın Vedat tarafından uğradığı şiddeti öğrenecek.

Dizide yeni gelişmelere yol açacak olan bu haber sonrasında Cemil, bu kez Vedat’ın üstüne yürüyecek!

Cemil’in Kaleliler’den taraf olup olmayacağı merak ediliyor ama Vedat’ın gerçek yüzünü görmesi için de Fatih’in vurulması vesile olacak!

İşte yeni bölümün özeti:

“Ay Işığında Uluyan Kurt ile Mavi Tüylü Geyik yepyeni bir maceraya başlayacak!”

Fatih’in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekecek mi? Yoksa Nefes için gördüğü güzel düşten uyanma zamanı mı geldi? Vedat’ın Nazar’a yaptıklarını öğrenen Cemil hesap soruyor.

Eline silahı alıp Vedat’ın karşısına çıkan Cemil, Vedat’ı öldürmeye kararlıdır. Nefes tarafından terk edilen Tahir ise, kendini Karadeniz’in insafına bırakır.

0

Aşk ve Mavi Final Yapıyor! Peki Neden Erken Final Kararı Verildi?

Yeni başlayan diziler bir bir finale doğru giderken, eski başarısını devam ettiremeyen uzun soluklu diziler de ekrana veda etmeye başladı.

Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin ardından ATV ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi de erken finale hazırlanıyor.

Peki, Aşk ve Mavi final bölümü ne zaman geliyor?
ATV’nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi ekran macerasının sonuna geldi. Başrollerini Emrah, Burcu Kıratlı ve Kenan Bal gibi isimlerin paylaştığı dizinin kadrosunda bu sezon bir değişiklik yapılmış ve başrolü Emrah’ın yerine Keremcem üstlenmişti.

Yeni yayın döneminde 3.sezonu ile seyirci karşısına çıkan Aşk ve Mavi ilk 2 sezonda gösterdiği reyting başarısını bu sezonda gösteremedi. Ekranların kıyasıya rekabet içinde olduğu reytinglerde alt sıralara gerileyen Aşk ve Mavi için final çanları çalmaya başladı.

Peki, bu hafta 76.bölümü ile ekranda olan Aşk ve Mavi ne zaman final yapıyor? İşte, Cuma akşamları yayında olan Aşk ve Mavi dizisi final bölümü detayları…

Yaşadığı anlaşmazlık sonucu diziden ayrılan Emrah Erdoğan’ın yerine başrol koltuğuna gelen Keremcem dizide Yaman karakterine hayat vermekteydi. Dizide yapılan bu revizyonlara rağmen reytinglerde yaşanan önü alınamaz düşüş erken final tehlikesi ile karşı karşıya kalınmasına neden oldu.

<

p style=”box-sizing:border-box; color:rgb(130,130,130); font-family:Helvetica,verdana,sans-serif; font-size:14.4px; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Alınan bilgilere göre başrollerini Keremcem, Burcu Kıratlı, Kenan Bal ve Cüneyt Mete gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Aşk ve Mavi dizisi 78.bölümü ile 16 Kasım Cuma günü final yaparak seyircisine veda edecek.

0

Muhteşem İkili’nin gelişi Avlu,Bir Zamanlar Çukurova Ve Bizim Hikaye Dizilerini Düşürdü!

Muhteşem ikili dizisi dizihabercisicom

1 Kasım Perşembe gününün reyting sonuçları açıklandı…

Kanal D ekranında başlayan Muhteşem İkili dizisinin performansı merakla bekleniyordu.

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümünün reytingleri kabul edilebilir seviyede geldi. Kanal D’nin diğer dizilerine nazaran ise çok iyi bir başlangıç yaptı.

Muhteşem İkili’nin gelişinin Avlu ve Bizim Hikaye dizilerine olumsuz yansıdığını gözlemliyoruz.

TOTAL PERFORMANSI

Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçen haftadan bu haftaya çok ciddi bir kayıt yaşamadı. Kısıtlı sayıda bir düşüş var ama oranlar gerçekten mükemmel seviyede.

Avlu dizisi totalde geçen haftaya ile benzer sonuç aldı ve iyi bir performans sergiledi.

Bizim Hikaye ise totalde hatırı sayılır bir düşüş yaşadı. Muhteşem İkili dizisinin totalde Bizim Hikaye’yi aşağıya çektiği görülüyor.

AB PERFORMANSI

AB grubunda yine Bir Zamanlar Çukurova liderliğini sürdürdü ve birinci sıraya yerleşti.

Avlu dizisi AB grubunda geçen haftanın bir hayli gerisine düşen reytingi ile izleyicileri şaşırttı. Bizim Hikaye dizisinin de AB grubunda gerilediği görülüyor.

Muhteşem İkili ise Avlu ile benzer bir reytinge imza attığı AB performansında daha da yükselebileceğini gösteriyor.

Bizim Hikaye ve Avlu dizileri en çok da AB grubunda Muhteşem İkili’ye izleyicisini kaptırmış durumda.

Önümüzdeki hafta Muhteşem İkili’nin 2. bölümü izleyicilerin ilgisini çekerse ve yükseliş devam ederse bu durum AB grubunda Avlu ve Bizim Hikaye’nin düşüşüne sebep olabilir.

0

27 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Erkenci Kuş mu yoksa İkizler Memo Can mı?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta sonu bile olsa dizi keyfi paha biçilemez ve hafta sonu özellikle de cumartesi günleri akşamları Erkenci Kuş dizisi Star TV’yi başarıya doyurdu.

Peki 27 Ekim 2018 Cumartesi günü hangi dizi birinci hangi program kaçıncı sırada?

Star TV dizisi Erkenci Kuş birinci olmak için çok iddialı ve öylede olacak gibi görünüyor. Peki İkizler Memo Can hangi sırada olacak? Yeni dizisi ile izleyici karşısına geçen Kanal D dizisi hangi sonuçla karşımızda olacak?

Tüm bunların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Lütfen sayfayı güncelleyiniz…

0

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları açıklandı. Büyük ilgiyle takip ettiğimiz dizi ve programlar hangi reyting sonuçlarını aldı? Tüm ilgilere ve takiplere rağmen izlediğimiz diziler ve programlar retinglerde ne durumda olduğuna hep beraber bakalım.

Günün birincisi kim?

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

0

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Yeni Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak.
Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde Yılmaz ve ardından Fekeli’nin Çukurova’ya gelişi taşları yerinden oynatacak.
Züleyha ve Yılmaz buluşabilecek mi?

Atv‘nin heyecanla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 7. bölüm için heyacan dorukta. Züleyha’nın doğumu gerçekleşiyor. Oğlu olan Demir tüm Çukurova’ya ilan ediyor. Fekeli ve Yılmaz‘ın gelişi ise herkesi bambaşka bir hikayenin içerisine sürükleyecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

‘Bir Zamanlar Çukurova’da kartlar yeniden karılıyor, Yılmaz ve Fekeli taşları yerinden oynatmaya geliyor!

Şermin ve Saniye’nin korkunç planı yüzünden acilen doğuma alınan Züleyha, oğlunun ilk çığlığıyla dünyaya tutunuyor.

Züleyha ve oğlu ile artık ‘masal gibi bir hayat’ yaşayacaklarını umut eden Demir’i ise tatsız bir sürpriz bekliyor.

İntikam ateşiyle yanan Yılmaz artık yalnız değil. Yanında hikayenin tüm seyrini değiştirecek olan Fekeli de var.

Peki, Fekeli’nin döndüğünü gören Hünkar nasıl bir önlem alacak?

0

Beni Bırakma 132. Yeni Bölüm Özeti

Beni Bırakma Atv Dizi Habercisi

Emre kendisini Bora’nın kurtardığını öğrenir.

Emre kendisini kurtarması için Hatay’a doktor gönderen kişinin Bora olduğunu öğrenir. Bora’nın karşısına çıktığındaysa bunu Cansu için yaptığını duyar. Ama ona doğruları söyleyecek tek kişi olduğuna inandığı Zeynep’in karşısına çıkınca, iki aşık nasıl dur diyecektir duygularına!

Sıla, Kezban’ın baskıları neticesinde Rüstem aleyhinde ifade vermez. Tarık, Meltem’in, Sıla’ya hemşirelik yaptığını öğrenir.

Tarık’ı ikna etmeyi başaran Meltem, Sıla’ya dair yeni planlar yapmaktan vazgeçmeyecektir! Fakat Sıla, kimsenin aklına gelmeyecek bir olaya girişecektir!

Bakalım yeni bölümde neler olacak tarık’la sıla karşılaşacak mı?

0

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Atv’nin yeni dizisi Can Kırıkları, ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Daha 1. bölümden oldukça büyük bir ilgi gören Can Kırıkları dizisi 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Can Kırıkları dizisi konusu nedir?

”Ondan intikamımı alacağım!”

Ünlü işadamı Cihan Karadağ’ın evinde gerçekleşen partide, bir genç kız terastan düşerek hayatını kaybeder. Bu şüpheli ölüm sadece basının değil, komiser Leyla ve Zeynep’in hayatlarının da orta yerine bomba gibi düşer.

Leyla, yıllar önce kendisini de ölüme atan Cihan Karadağ’dan kanun yoluyla hesap sormak isterken, yolu eski dostu Zeynep’le kesişir. İki kadının birbirlerinden sakladıkları geçmiş sırları, onları yeni bir cinayetin suç ortağı yapacak ve hayatlarını geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.

İşte beklenen ;

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

0

Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 5. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 4.bölümü seyirci ile buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 4.son bölümde; Züleyha’nın intihar girişimi başarısızlıkla sonuçlanırken, Hünkar yine kılıfına uydurarak onu nikah masasına oturtur. Yılmaz’ın canı tehlikedeyken, Züleyha olanlara daha fazla dayanamaz ve evden kaçar.

İşte, son bölümün hemen ardından gelen

Bir Zamanlar Çukurova 5.Bölüm Fragmanı

0

4 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

4 Ekim reyting sonuçlarının nasıl şekilleneceğini bu akşam yayınlanan dizilerden sonra göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova, Avlu,Bizim Hikaye gibi dizilerin yayınlandığı günde  sıralama nasıl şekillenecek?

Perşembe akşamları Star TV’de Avlu, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova dizisi Fox tv’de ise Bizim Hikaye dizileri yayınlanıyor.

 

Hangi Dizi Zirveye Yerleşecek?

4 Ekim reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman sitemizde haberine ulaşabilirsiniz…

Geçen hafta açıklanan sonuçlarda AB puan türünde Bir Zamanlar Çukurova 24.17 share alarak birinci, Bizim Hikaye 16.69 share alarak ikinci, Avlu 15.95 share alarak üçüncü oldu. Bu hafta neler olacağı ise heyecanla bekleniyor.