0

Beni Bırakma 132. Yeni Bölüm Özeti

Beni Bırakma Atv Dizi Habercisi

Emre kendisini Bora’nın kurtardığını öğrenir.

Emre kendisini kurtarması için Hatay’a doktor gönderen kişinin Bora olduğunu öğrenir. Bora’nın karşısına çıktığındaysa bunu Cansu için yaptığını duyar. Ama ona doğruları söyleyecek tek kişi olduğuna inandığı Zeynep’in karşısına çıkınca, iki aşık nasıl dur diyecektir duygularına!

Sıla, Kezban’ın baskıları neticesinde Rüstem aleyhinde ifade vermez. Tarık, Meltem’in, Sıla’ya hemşirelik yaptığını öğrenir.

Tarık’ı ikna etmeyi başaran Meltem, Sıla’ya dair yeni planlar yapmaktan vazgeçmeyecektir! Fakat Sıla, kimsenin aklına gelmeyecek bir olaya girişecektir!

Bakalım yeni bölümde neler olacak tarık’la sıla karşılaşacak mı?

0

Beni Bırakma Emre Öldü!Beni Bırakma 125. Bölüm

Beni Bırakma Atv Dizi Habercisi

Zeynep, Emre ve Bora birlikte Türkiye’dedir.

Emre’yi, Hatay’da acil ameliyata almışlardır. Bora kıskançlığıyla Zeynep’in daha fazla Emre’nin etrafında dolaşmasına izin vermez. Zeynep, Emre yaşıyor onu kurtardım diye mutluyken Emre’nin ameliyatta ölümle burun buruna olduğundan habersizdir. Doktorlar Emre’nin yaşaması için elinden geleni yapıyorlar. Ancak Emre’nin kalbi duruyor! Emre kurtulabilecek mi?

Sıla, Meltem’in oyunu sebebiyle fazladan aldığı ilaçların etkisiyle kendisini kötü hissetmektedir ve herkesten gizli bu ilaçları bırakmaya karar verir.

Diğer taraftan Tarık kazalı arabasını almaya Rüstem ve Sıla’nın evine gelir. Meltem Tarık ve Sıla’nın buluşmasına engel olabilecek midir?

Beni Bırakma Dizi Habercisi Meltem Karakteri

0

Bora Zeynep’i Kurtarabildi Mi? Beni Bırakma 123.Bölüm

Beni Bırakma Atv Dizi Habercisi
Beni Bırakma 122. Bölümde Bora, Zeynep’i kurtarmak için Suriye’de.Zeynep, Emre’yi uzaklaştırmaya çalışırken Bora ile karşılaşır. Bora da Zeynep’i kurtarmak için artık Suriye’dedir. Ama Zeynep, Emre’yi bırakıp bir yere gitmez. Bora için önünde zor bir sınav vardır. Aşkı Zeynep için, can düşmanı Emre’yi kurtaracak mıdır?Öte yandan Tarık, hayatını Sıla’nın kurtardığından habersiz, Hacer olarak bildiği Sıla’yı görmek ister. Meltem buna engel olmaya çalışır. Ama Sevda, Meltem’in tüm planını bozar. Artık Tarık, tüm gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır.

Peki 123. bölümde neler olacak?

Zeynep, Bora ve Emre savaş meydanındaZeynep, Bora ve Emre savaş meydanındadır. Bora, Zeynep’i alıp sınırdan geçecektir. Emre’yi sınırdan geçirmeyi düsünmüyordur. Zeynep ve Bora, Emre’nin kurtarılması karşılığında bir anlaşma yapmışlardır.
Bu anlaşmanın karşılığında Zeynep’in yapacağı büyük fedakarlık ne olacak?Meltem, Sevda ile anlaşmaya vararak, Sevda tehlikesini kısa süreli olarak önlemiştir. Ama artık ok yaydan çıkmıştır. Meltem, Sıla’dan tamamen kurtulmak için acımasız bir plan yapar.

Sıla Başına Gelen Bu Durumdan Kurtulabilecek Mi?

Tarık Gerçekleri Ne Zaman Öğrenek?

 

0

Beni Bırakma Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

Beni bırakma dizisi 121. bölümüyle ekranlara geldi.

 

 

Tarığın meltemi aramasıyla meltem tarığın yanına gelir ve olayı anlamaya çalışır.Tarık ise kendisine yardım eden insanlara teşekkür etmek ister. Hacerle konuşup ona teşekkür etmek isteyen Tarığı meltem engelleyebilecek mi?

Diğer yandan emreyi kaçırmayı başaran zeynep daha fazla ilerleyemez ve hiç beklemediği biriyle karşılaşır.

Zeynep’i kurtarmaya gelen Bora ise adamlarla anlaşmaya çalışır ancak silah sesinin duyulmasının ardından zeynep’in vurulduğunu düşünen Bora sinir krizi geçirir.

Meltem Rüstem’e çok sinirlenir ve Rüstem’i bıçaklamaya çalışırken sılayı bıçaklar.

Yeni bölümleri merakla beklenen dizi hafta içi hergün atv ekranlarında.

0

Beni Bırakma Dizisinde Neler Olacak Emre Kurtulacak Mı?

Beni bırakma dizisinin son bölümünde Zeynep’in Emre icin yaptıkları ekran karşısına gelmiştir. Ilacin etkisiyle fenalasmaya başlayan zeynep bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi? Türk kızılayını aramayi başaran Zeynep ve Emre’nin başına neler gelecek?

Bir yandan sıla tarığı kurtarmaya çalışmaktadır. Tarığı mezardan çıkarıp Ayten’e teslim etmistir.

Tarık Ayten’in evinde kendine gelir ve Meltemi arayıp kaza yaptığını söyler.

Meltem bu haberi alınca Rüsteme hesap sormaya gider ve Rüstem durumdan haberi olmadığını söyler. Bu durumu Sılanın söylediğini düşünen Rüstem Sılaya keseceği cezayı düşünmektedir.

Beni Bırakma Yeni Bölümü 1 Ekim Pazartesi 14:00’da