0

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Atv’nin yeni dizisi Can Kırıkları, ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Daha 1. bölümden oldukça büyük bir ilgi gören Can Kırıkları dizisi 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

Can Kırıkları dizisi konusu nedir?

”Ondan intikamımı alacağım!”

Ünlü işadamı Cihan Karadağ’ın evinde gerçekleşen partide, bir genç kız terastan düşerek hayatını kaybeder. Bu şüpheli ölüm sadece basının değil, komiser Leyla ve Zeynep’in hayatlarının da orta yerine bomba gibi düşer.

Leyla, yıllar önce kendisini de ölüme atan Cihan Karadağ’dan kanun yoluyla hesap sormak isterken, yolu eski dostu Zeynep’le kesişir. İki kadının birbirlerinden sakladıkları geçmiş sırları, onları yeni bir cinayetin suç ortağı yapacak ve hayatlarını geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.

İşte beklenen ;

Can Kırıkları 2.Bölüm Fragman

0

Can Kırıkları Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Can Kırıkları dizisi ne zaman başlıyor? İşte Can Kırıkları’nın yayın tarihi ve 1. bölüm fragmanı

ATV’nin iddialı dizisi Can Kırıkları’nın yayın tarihi belli oldu. Hande Doğandemir, Funda Eryiğit ve Seçkin Özdemir’in polis rollerinde oynayacağı Can Kırıkları dizisinin 1. bölüm fragmanı da yayınlandı.

NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği Can Kırıkları, iki kadın polisin dram hikayesini ele alıyor.

Dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan rol alıyor.

Can Kırıkları dizisi 1. bölümüyle 8 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.

SEÇKİN ÖZDEMİR ASLAN KOMİSER ROLÜNDE

Gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosu ile yayınlanmadan çok konuşulan Can Kırıkları’nın başrol oyuncusu Seçkin Özdemir, seyirci karşısına başkomiser rolünde çıkacak.