0

2 Ekim 2018 Reyting Sonuçları Hangi Dizi Zirvede! Ufak Tefek Cinayetler,Kadın Ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizileri Zirve İçin Yarıştı

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizisi Zirve İçin Yarıştılar Peki;

Hangi Dizi Zirvede?

2 Ekim reyting sonuçları açıklandı.

Total puan türünde 23.72 alan Kadın birinci,

21.5  alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci,

 

10.15  alan Ufak Tefek Cinayetler ise 9. sırada yer aldı.

ABC puan türünde Kadın 23.39 share alarak birinci, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.18 share alarak ikinci, Ufak Tefek Cinayetler 13.44 share alarak altıncı oldu.

AB puan türünde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.75 share alarak birinci sıraya yerleşti.

Kadın dizisi 21.07 share ile ikinci sırada, Ufak Tefek Cinayetler 16.28 share alarak dördüncü sırada yer aldı.

 

 

0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı EDHO

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 109. son bölümü bu akşam yayınlandı. Bölümün bitmesinin ardından  seyircilerde  110. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Yıllardır konusuyla ve sahneleriyle büyük ilgi uyandıran aksiyon dolu dizide bu hafta;

2 Ekim tarihli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, mallarının çalınması karşısında düşmanlarıyla karşılaşmak isteyen Hızır Çakırbeyli, asıl düşmanlarını ortaya çıkarmak için piyonları kullanmaya başladı. Ünal ve Davut ise Hızır’ın bu hamlelerinden dolayı memnun olmadı. Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak üzere masaya oturan Tufan’ın  bilmediği planları vardı.

Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı  kanal tarafından henüz yayınlanmadı  fragman yayınlandığı zaman sitemizden takip edebilirsiniz.

0

2 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Dizisi Geri Döndü!

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

Kadın dizisi yeni sezona başlıyor. Muhteşem bir bölümle ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Bugün yayınlanan diziler arasında ki rekabet devam ediyor. Kadın ile birlikte izleyici kitlesi geniş olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve onu takip eden Ufak Tefek Cinayetler dizisi kozlarını paylaşacak.

Zirve yarışı kızışıyor!

Kadın kendi gününde kendi saatinde yeni sezon açılışı yapıyor aynı gün yayınlanan diziler arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi gibi dev kadrolar yerini alıyor bakalım zirve yarışını hangi dizi kazanacak?

 

Dizilerin geçtiğimiz yayın günlerindeki reytinglerine bir göz atalım

Ufak Tefek Cinayetler 7,41 ile 3. sırada yer alırken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz hafta,AB’de 7,91 ile 2.oldu. ABC1’de ise Eşkıya 8,25 ile 1. UTC, 6,76 ile 2. Oldu. Totalde ise Eşkiya 7,77 ile 1.UTC ise 4,83 ile 5. Oldu. Kadın dizisinin zirveye yerleşip yerleşemeyeceğini sonuçlar açıklandığında göreceğiz.

 

 

 

0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a transfer!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a transfer!

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde karşımıza süpriz bir isim çıkacak.

 

Geçtiğimiz hafta dördüncü sezonuyla ekranlara gelen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da transferler devam ediyor.Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal’ın ardından Tunca Aydoğan da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna katıldı. 90’lı yıllara damga vuran ‘Yılan Hikayesi’ dizisinde ‘Kürşat’ karakteriyle tanıdığımız Tunca Aydoğan, yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  ile ekranlara dönüyor.

 

 

Ünlü oyuncunun dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı merak konusuyken yeni bölüm 2 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 109’uncu bölümde belli olacak.