0

Bizim Hikaye dizisi, büyük bir yanlıştan döndü!

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özan’ın baş rolünde oynadıkları Bizim Hikaye dizisinin yayınlanan son 48. bölümü, izleyicinin de uzun zamandır beklediği o kavuşmaya sahne oldu sonunda!

Uzun süredir aralarında yaşanan sorunlar, Barış’ın bir anda evlenmesi ve ortaya bir çocuk mevzusunun çıkması derken, Barış ve Filiz aşkı için umutlar iyice tükenmişti.

Ancak 48. bölümde beklenmeyen bir itiraf ve arkasından gelenler çorap söküğü gibi birbirini izledi adeta.

Oğluna kalp bulunması ve sağlığına kavuşmasıyla birlikte artık Barış için başka bir dönem başlamıştı. Savaş’ı alıp Filiz’in evine getiren Barış’ın yeniden Elibollar’ın içine karışması, özlenen bir manzaraydı.

Filiz’in büyük aşkı ama aynı zamanda her derdine koşan, tüm aileyi sarıp sarmalayan, hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan, bir baba gibi ağbi gibi diğer Elibollar’ı koruyup kollayan Barış’ı izleyici çok özlemişti.

Bizim Hikaye’nin izlenmesinde, Filiz ve Barış’ın aşkı kadar bu birliktelikten gelen güzellikler, keyifli anlar, koşuşturmalar, dertler, birlikte gülüp eğlenmeler de çok etkiliydi.

Ancak geçtiğimiz sezon finalinde Filiz’in tutuklanması sırasında ortaya çıkan o kadın, her şeyi değiştirdi! Nihal, bir anda ortaya çıkmış, üstelik yıllar önce Barış’la olan birlikteliğinden bir çocuğu olmuş ve bunu saklamıştı.

Filiz bir şekilde ceza evinden çıkmıştı ama Barış’ın bambaşka bir hayata başlaması, Elibollar’dan uzaklaşması, eşi ve çocuğuyla dışardan mutlu görünen hayatı karşısında şoke olmuştu.

BARIŞ VE FİLİZ AŞKI YENİDEN BAŞLADI, REYTİNGLER MERAKLA BEKLENİYOR!

Bu arada şaşkınlıkla durumu izleyen Selim’e de dönüp “Sen de artık Filiz’in etrafında dolaşmayacaksın fırsatçı herif” diyerek onu da ekarte etmeyi unutmadı.

Şimdi her şey eskiye döner mi bilinmez ama çok zor gibi görünüyor. Nihal, muhtemelen kıskançlık krizlerine girip Filiz’i zor duruma sokmaya çalışacak. Selim de Barış’ı. Belki de Nihal ve Selim iş birliği yapıp iki aşığı ayırmaya çalışacaklar. Durum ne olursa olsun, artık herkes Barış ve Filiz’in yan yana duracağını gördü. Her zorluğa birlikte katlanmaya da razılar. İzleyicinin de istediği bu aslında. Onlar birlikte olsun, gerisi hallolur düşüncesi ağır basıyor.

Dizinin yeni sezondaki reytinglerinin düşüşünde, Filiz ve Barış aşkının ayrılığa dönüşmesi de neden olarak gösterildi. Sosyal medyada da izleyiciler bu konuyu defalarca dile getirdiler. Bakalım bu yeniden başlayan birliktelik reytinglere nasıl yansıyacak? Ancak şimdiden yüzleri güldürdüğü de yine sosyal medyadaki yorumlardan belli olmakta. Böylece Bizim Hikaye’de izleyicilerin uzun süredir istedikleri ve reytinglere de etkisi olduğunu düşündükleri hikaye de yerine oturmuş oldu.

Bizim Hikaye’yi bizim hikaye yapan Filiz ve Barış birlikteliğinin bozulmasını kimse istemiyor. Aylardır beklenen o kavuşma da çarpıcı bir sahneyle gerçekleşmiş oldu.

0

Muhteşem İkili’nin gelişi Avlu,Bir Zamanlar Çukurova Ve Bizim Hikaye Dizilerini Düşürdü!

Muhteşem ikili dizisi dizihabercisicom

1 Kasım Perşembe gününün reyting sonuçları açıklandı…

Kanal D ekranında başlayan Muhteşem İkili dizisinin performansı merakla bekleniyordu.

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümünün reytingleri kabul edilebilir seviyede geldi. Kanal D’nin diğer dizilerine nazaran ise çok iyi bir başlangıç yaptı.

Muhteşem İkili’nin gelişinin Avlu ve Bizim Hikaye dizilerine olumsuz yansıdığını gözlemliyoruz.

TOTAL PERFORMANSI

Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçen haftadan bu haftaya çok ciddi bir kayıt yaşamadı. Kısıtlı sayıda bir düşüş var ama oranlar gerçekten mükemmel seviyede.

Avlu dizisi totalde geçen haftaya ile benzer sonuç aldı ve iyi bir performans sergiledi.

Bizim Hikaye ise totalde hatırı sayılır bir düşüş yaşadı. Muhteşem İkili dizisinin totalde Bizim Hikaye’yi aşağıya çektiği görülüyor.

AB PERFORMANSI

AB grubunda yine Bir Zamanlar Çukurova liderliğini sürdürdü ve birinci sıraya yerleşti.

Avlu dizisi AB grubunda geçen haftanın bir hayli gerisine düşen reytingi ile izleyicileri şaşırttı. Bizim Hikaye dizisinin de AB grubunda gerilediği görülüyor.

Muhteşem İkili ise Avlu ile benzer bir reytinge imza attığı AB performansında daha da yükselebileceğini gösteriyor.

Bizim Hikaye ve Avlu dizileri en çok da AB grubunda Muhteşem İkili’ye izleyicisini kaptırmış durumda.

Önümüzdeki hafta Muhteşem İkili’nin 2. bölümü izleyicilerin ilgisini çekerse ve yükseliş devam ederse bu durum AB grubunda Avlu ve Bizim Hikaye’nin düşüşüne sebep olabilir.

0

Bizim Hikaye Savaş Gerçekten Barış’ın Oğlu Mu?

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Dizinin yayınlanan 45. bölümde Barış’ın Eşi Nihal ile yaptığı pazarlık yayınlandı.Filizi hapisten kurtarmak şartıyla oğluyla ilgilenmesini isteyen nihal barışla bir anlaşma yapıyor ve barışta oğlunun hastalığı için onun yanında olacagına söz veriyor. Filizden Ayrı kalamayan barış zor durumda kalırken filizden uzak duramayacağını anlayan nihal ise harekete geçip filize barıştan uzak durmasını ve oğullarının çok hasta olduğunu söyleyip duygu sömürüsü yapıyor.

Barış bu durum karşısında zorlanıyor gibi görünüyor. Bir yandan Filize olan aşkı bir yanda oğlu… Bakalım barış ne yapacak?

Akıllarda Savaş gerçekten Barışın oğlu mu diye soru işaretleri oluşmaya başladı oğlunun hastalığını bu kadar kullanan bir anne sırf aşkı için barışa yalan söyleyip savaş senin oğlun diye yalan söylemiş olabilir mi? bu soruların cevaplarını ilerleyen günlerde izleyip göreceğiz.

Nihalle konuşan Filiz ise nihalin söylediklerinden sonra etkilenip barışa yuvasına sahip çıkmasını ondan uzak durmasını hayatına onsuz devam etmesini söylüyor bu ayrılık uzun sürecek gibi görünüyor.

Bizim Hikaye Her Perşembe 20.00’da Fox Tv’de

0

Bizim Hikaye 44. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanları

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye 44. yeni bölüm için 2 fragman FOX TV tarafından yayınlandı. Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragmanda; Filiz, Barış yakınlaşmasını fark eden Nihal hemen harekete geçiyor. Filiz ile Barış arasındaki yakınlaşma ise tatlı sert ilerlemeye devam ediyor.


Bizim Hikaye 44. yeni bölüm 3. fragmanı bugün yayınlandı. İlk fragmanda; Melek’i kaybetmeyi kaldıramayan Fikri ortaya akıl hastanesinde ortaya çıkmıştı. Ayrıca Kiraz ve Fiko babasını bulmasını izlemiştik.

Yayınlanan yeni bölüm 2. fragmanda ise; Nihal, Barış’taki değişimi fark edip ona yaklaşıyor.

Oğullarının bu durumunun onu hasta ettiğini söylüyor. Ayrıca Barış’ın Nihal’e bir söz daha verdiği de ortaya çıkıyor. Ayrıca Filiz ile Barış bir kez daha birbirine giriyor. Barış’ın ‘neden bana aşık mısın diye soruyorsun, yaklaşıp intikam almak için mi’ sözleri karşısında Filiz donup kalıyor.

Bizim Hikaye 44. Bölüm Bu Akşam 20.00’da Fox Tv’de

0

Bizim Hikaye 42.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye 42.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Bizim Hikaye 41.bölümde Barışın erken müdahalesi ile hemen hastaneye kaldırılan Tülay Barışın eski çalıştığı hastanede ameliyata alınıyor.
Bebeklerinin doğmadan ölümü ile hamilelik zehirlenmesi yaşayan Tülayın ameliyatla çocukları alınıyor.

Tülayın kocası Tufana telaş yapmaması ve üzüntüyle kötü birşey yapmaması için haber vermiyorlar ama ameliyatta Tülayı kurtaran barış ameliyat çıkışı Tufana herşeyi söylüyor.

Yeni Bölüm Fragmanında ise minibolların evlerine döndüğünü görüyoruz bakalım Filiz bununla nasıl savaşacak?

Bakalım 42. bölümde neler olacak. Fragmanı sizlerle paylaşacağız.

İşte;

Bizim Hikaye 42.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

 

0

Bizim Hikaye 41. Bölüm Özeti 42. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye son bölümde; Avukat Selim, Barış’ın evliliğiyle ilgili gerçeğe ulaşarak barışın geçen yaz evlendiğini öğrendi. Bu durumu filize anlatmak isteyen Avukat Selim filizin tepkisiyle karşılaştı. Durumu filize anlatamayan Avukat selimin daha sonra nasıl davranacağı merak konusu.

Diğer yandan Avukat Selim ve Filiz’in baş başa yemeğe çıktığı Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Filiz ve avukat Selimi baş başa yemekte gören barış göz yaşlarını içine akıttı.

41. bölümde Filiz avukat Selim ile birlikte atölye açma işlerinin temelini atıyorlar.

Kardeşleri ile arası iyice açılan Filiz kardeşlerinin eski yaşadıkları evi, mahalleyi, arkadaşlarını ve hatta eski ailesini beğenmemesi ayrı bir boyuta taşınıyor. Kiraz ve Fikret Melek ablalarının evinde de artık kalamayacaklarını anlıyorlar ve Kiraz kendisini sokağa atıyor.

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Artık sizinle yaşamak istemiyorum diye Filize bağıran Kiraz kimseyle kalmak istemiyor.
Arada kalan Filiz ve Rahmet evi terk ederken Filiz gözyaşlarına boğuluyor ve bu durumdan kendisini sorumlu tutuyor.
Rahmet kardeşlerine hayıflanarak Filizin peşine düşüyor.

Bu arada tekrar atölyeye gelen Filiz Barışla tekrar karşılaşıyor. Sağlık ocağı önünde tartışan Filiz ve Barış hemşirenin uyarısı üzerine içeri giren mahalleli ve Filizin yeni ortakları tarafından ayrılıyor. Bu sırada Tülay hamileliği nedeniyle tartışma sırasında baygınlık geçiriyor.

Barışın erken müdahalesi ile hemen hastaneye kaldırılan Tülay Barışın eski çalıştığı hastanede ameliyata alınıyor.
Bebeklerinin doğmadan ölümü ile hamilelik zehirlenmesi yaşayan Tülayın ameliyatla çocukları alınıyor.

Tülayın kocası Tufana telaş yapmaması ve üzüntüyle kötü birşey yapmaması için haber vermiyorlar ama ameliyatta Tülayı kurtaran barış ameliyat çıkışı Tufana herşeyi söylüyor.

Bakalım 42. bölümde neler olacak. Fragmanı sizlerle paylaşacağız.

0

4 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

4 Ekim reyting sonuçlarının nasıl şekilleneceğini bu akşam yayınlanan dizilerden sonra göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova, Avlu,Bizim Hikaye gibi dizilerin yayınlandığı günde  sıralama nasıl şekillenecek?

Perşembe akşamları Star TV’de Avlu, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova dizisi Fox tv’de ise Bizim Hikaye dizileri yayınlanıyor.

 

Hangi Dizi Zirveye Yerleşecek?

4 Ekim reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman sitemizde haberine ulaşabilirsiniz…

Geçen hafta açıklanan sonuçlarda AB puan türünde Bir Zamanlar Çukurova 24.17 share alarak birinci, Bizim Hikaye 16.69 share alarak ikinci, Avlu 15.95 share alarak üçüncü oldu. Bu hafta neler olacağı ise heyecanla bekleniyor.

0

Bizim Hikaye 42.Bölüm Barış’ın Büyük Sırrı Ne?

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye son bölümde; Avukat Selim, Barış’ın evliliğiyle ilgili gerçeğe ulaşarak barışın geçen yaz evlendiğini öğrendi. Bu durumu filize anlatmak isteyen Avukat Selim filizin tepkisiyle karşılaştı. Durumu filize anlatamayan Avukat selimin daha sonra nasıl davranacağı merak konusu.

Diğer yandan Avukat Selim ve Filiz’in baş başa yemeğe çıktığı Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Filiz ve avukat Selimi baş başa yemekte gören barış göz yaşlarını içine akıttı.

Fragmanda Filiz ile Barış arasında bir yakınlaşma görülüyor ancak ne Barış ne de Filiz birbirlerine yaklaşacak gibi görünmüyor. Barış’ın sakladığı büyük sır ne?Barış neden Filiz’den uzak duruyor?

Bu arada bakalım Hikmet başındaki beladan kurtulabilecek mi? Zeynep’in gerçek yüzünü görebilecek mi?

Yeni Bölümde Bakalım Neler Olacak?

Bizim Hikaye Bu Akşam 20.00’da FOX’ta

 

0

Bizim Hikaye 41.bölüm 2. fragmanı: Filiz ve Barış arasında duygusal anlar!

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye son bölümde; Avukat Selim, Barış’ın evliliğiyle ilgili gerçeğe ulaşarak barışın geçen yaz evlendiğini öğrendi. Bu durumu filize anlatmak isteyen Avukat Selim filizin tepkisiyle karşılaştı. Durumu filize anlatamayan Avukat selimin daha sonra nasıl davranacağı merak konusu.

Diğer yandan Avukat Selim ve Filiz’in baş başa yemeğe çıktığı Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Filiz ve avukat Selimi baş başa yemekte gören barış göz yaşlarını içine akıttı.

Daha sonra neler olacağını izleyip göreceğiz..

İşte 41.Bölüm 2.Fragman

0

Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı: Filiz ve Barış arasında duygusal anlar!

Bizim Hikaye Fox Tv Dizi Habercisi

Bizim Hikaye son bölümde; Avukat Selim, Barış’ın evliliğiyle ilgili gerçeğe ulaşarak barışın geçen yaz evlendiğini öğrendi. Bu durumu filize anlatmak isteyen Avukat Selim filizin tepkisiyle karşılaştı. Durumu filize anlatamayan Avukat selimin daha sonra nasıl davranacağı merak konusu.

Diğer yandan Avukat Selim ve Filiz’in baş başa yemeğe çıktığı Bizim Hikaye 41.bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Filiz ve avukat Selimi baş başa yemekte gören barış göz yaşlarını içine akıttı.

Daha sonra neler olacağını izleyip göreceğiz..

İşte 41. Bölüm 1. Fragman