0

Bahar hayatının şokunu yaşarken, Arif’in dünyası başına yıkılacak! #Kadın dizisinde büyük şoklara hazır olun!

Kadın Dizi Habercisi Bahar ve Çocukları
Fox TV’de bu akşam akşam 41. bölümü yayınlanacak olan Kadın dizisi yeni gelişmelerle izleyiciyi şaşırtacak.

Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Bahar’ın Sarp’ı bulduktan sonra ne yapacağı, nasıl bir karar vereceği, Arif ile arasındaki ilişkide nasıl bir gelişme olacağı büyük merak konusu.

Yeni bölümde neler olacak?

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır.

Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar.

0

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Sarp Şirin’i götürmeye geliyor

Sarp Şirin’in kaldığı yere yani kayın pederinin evine geliyor. Şirini zora götürmek için kolundan tutuyor. Ama Şirin gelmiyor.

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Sarp ona gelmezse onu hiç düşünmeden öldüreceğini söylüyor. Şirin “Belki Bahar’ın ölümü kendi hayatımdan daha çok zevk veriyor.” demesi üzerine Sarp onu zorla götüremeyeceğini anlıyor.

Bahar ölüyor mu?

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Bahar ve Arif hastanenin bahçesinde eğleniyorlar. Arifle eğlenirken Baharın içine bir karamsarlık geliyor ve son defa eğlendiğini düşünmeye başlıyor. Eğer Şirin ilik vermeyi kabul etmezse yada onu ikna edemezlerse öleceğini o da biliyor artık.

Sarp ve Şirin pazarlık ediyor

Kadın Yeni Bölüm İlk Sahne Analizi #sonunda 31 Ekim

Sarp Şirini evden çıkartamayınca kozlar Şirin’in eline geçiyor. Şirin Sarp’a herseyini yaptıracak güce ulaştığının farkında. Diğer herkesi odadan çıkartıp “Biz Sarp beyle pazarlık yapacağız” diyor.

Analiz

Çıkarımlarımıza göre gözü hala Sarp’ta olan Şirin ilik vermeyi kabul edecek. Şart olarak Bahar’la değil Şirinle birlikte olmasını isteyecek. Bu Sarp’ın şu anki konumunu ve evliliğinin zaten bittiği (aralarında ki yalan ilişkiden dolayı Sarp eşini terk edecek) olayı bu durumu gerçekleşebilir kılacak.

Sarp ve Şirin arasında neler olacak? Bahar ölecek mi?

İşte ilk sahne

 

0

Kadın Dizisi Sarp Çocukların Yaşadığını Öğreniyor!

Kadın 36.bölüm 2.fragmanı: Gözyaşları sel oldu, Sarp çocuklarına kavuşuyor…

Kadın 35.son bölümde; Sarp’ın Bahar ve çocukların yaşadığına dair şüpheleri artarken, çocukları görmesi ile soluğu mezarlıkta alması bir olur. Mezarları kazan Sarp adeta delirmiştir. Onların yaşadığına emin olduğu an da Arif’in boğazına yapışır. İşte, Kadın 36.bölüm fragmanı ve son bölüm detayları…

Kadın son bölümde; artık dayanacak takati olmayan Bahar’ın hastalığı iyice ağırlaşmıştır. İlik naklinin acilen yapılması ve bunun da Şirin’den alınması şarttır. Ortalıktan kaybolan Şirin iğrenç bir planla soluğu Suat’ın yanında alır. Onun himayesine giren Şirin, yerini sağlama almak için bambaşka bir imaja bürünecektir. Öte yandan Enver’i evde tek yakalayan Sarp, geçmişte başına gelenleri bir bir anlatır. Şirin’in anlattığı yalanlar ortaya çıkarken, Sarp’ın Bahar’ın yaşadığına dair şüphesi Doruk ve Nisan’ı görmesi ile kuvvetlenir. Sarp çaresiz şekilde aklını kaybeder ve mezarları kazmaya başlar. Sarp’ın yaşadığını bilen Arif ise Hatice’ye kızını nasıl sevdiğini haykırmıştır. Bahar’ın bu günlerini değerlendiren Arif bir yüzük ile onun karşısına çıkacaktır. Yeni bölüm fragmanında karşı karşıya gelen Arif ve Sarp yumruk yumruğa bir mücadeleye girecektir.

Kadın 36.bölüm 2.fragmanı: Gözyaşları sel oldu, Sarp çocuklarına kavuşuyor…

0

Kadın 35.Bölüm Yeni Bölüm Özeti

Kadın 34.son bölümde; Sarp’ın hayatta olma düşüncesi ile haberin peşine düşen Bahar’ın hayatta kalmak için tek şansı vardır o da Şirin.

Diğer yandan Arif ona olan aşkını alenen gösterir. Enver ise davetsiz misafiri ile şaşkına döner.

Kadın 34.son bölümde; Jale’den duydukları ile şaşkına dönen Bahar, Sarp’ı öğrenmek için onu sorgularken, Hatice olaya el koyar. Bahar’ı bu ümidinden vazgeçirmeye çalışsa da şüphe içine girmiştir. Öte yandan Doruk’un söyledikleri de olayı tasdiklemiştir.

Bahar’a olan aşkını artık alenen göstermek isteyen Arif gördükleri hakkında tek bir laf etmez ve babası ile ciddi ciddi Bahar’ı konuşur.

Kadın 35.Bölüm Yeni Bölüm Özeti

İlik nakli için az bir zamanı olan Bahar’ın tek şansı Şirin’dir. Bahar bunu hazmedemese de başka çare yoktur, Jale iliği ondan alacaktır.

Diğer bir yandan Şirin’in bir yalanını daha yakalayan Enver ona her zamankinden daha sert konuşur. Şirin ise bunun üzerine evi terk ederek Suat’ın yanına gider. Artık şer odakları yan yana ittifak içindedir. Bahar’dan ve çocuklarından haber almaya kararlı olan Sarp Enver’in kapısını çalar.

Kadın 35.bölümde neler olacak?

Bu akşam yayınlanacak bölümden sonra ele alacağız.

0

Kadın 34.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Kadın 34.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Kadın 34. yeni bölüm fragmanı geldi!

Bahar’ı yıkan haber!

Kadın 34. yeni bölüm  fragmanları FOX TV tarafından yayınlandı. Bahar, Sarp’ın döndüğünü öğreniyor. Doruk’un doğru söylediği ortaya çıkıyor.

Kadın yeni bölüm fragmanında; Baharın tedavi olabilmesi için Şirin’in iliği gereklidir. Doktordan bu haberi alan Bahar yıkılır.İşte;

Kadın 34.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Kadın dizisi 34. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yayınlanan ilk yeni bölüm fragmanında Bahar için gerekli olan iliğin tek adresi Şirin. Şirin babası Enver’le yalan söylediği için kavga ediyor ve evi terk ediyor.

Bahar sonunda Sarp’ın hayatta olduğunu öğreniyor. Bahar’ın annesi de o anda Bahar’ın yanında ve tedirginliği gözlerinden okunuyor. Öte yandan Arif, Bahar’ı seviyor ve onunla evlenmeyi kafasına koymuş durumda.

İşte Kadın 34.Bölüm Fragmanı…

0

Kadın dizisinde ne oldu?

Kadın 34.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Kadın dizisi sezona bomba gibi başlamayı başardı. Reyting sıralamasında ilk sıraya yerleşen dizi seyirciler üzerinde beklenen etkiyi yarattı mı?

Yayınlanan Kadın dizisinde ne oldu?

Dizinin izleyicileri artık Bahar ve Sarp’ın karşılaşmasını bekliyor peki bu ne zaman gercekleşicek?

Dizinin yayınlandığı bölümde Sarp’ın başına gelenleri gördük, demek ki başı belaya girdiği için ortadan kaybolmuş fakat hala anlayamadığımız şeyler var. Kadın dizisinde ne oldu?

Bahar ve çocukları neden öldü diye biliyor? Bu konuyu henüz aydınlatamadık. Ilerleyen bölümlerde aydınlatmak dileğiyle diyelim ve kadın dizisinin yeni bölüm fragmanlarını ve yeni bölümünü bekleyelim.

Kadın dizisiyle ilgili gelişmeleri sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz…

0

Kadın 34.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kadın Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine duygu dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde babasını gören Doruk olayın şokunu üzerinden atamadı.

Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yayınlanan son bölümünde Doruk ve Sarp’ın karşılaşmasına şahit olan Arif çok şaşırdı. Son bölümün bitmesinin ardından seyirciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fragman Kanal tarafından henüz yayınlanmadı yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz…

0

Sarp Bahar’ın Yaşadığını Öğreniyor!

Kadın Fox Tv Dizi Habercisi Sarp ve Bahar

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Kadın dizisinde Sarp gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Bahar ve çocuklar Sarp’ın yaşadığını öğrenebilecek mi?

Yeni Sezon Yeni Bölümüyle Bu Akşam Ekran Karşısına Çıkacak Olan Dizide Heyecanlı Dakikalar Yaşanacak

Geçtiğimiz sezonda son bölümde Doruk babasını görmüştü. Bu durumu annesine ve ablasına söyleyen Doruk ve ailesi ne yaşacayak? gerçekten Sarp’ı gördüğüne ailesini ikna edebilecek mi?

Kadın Dizisi Yeni Bölümüyle Bu Akşam 20.00’da Fox’da

 

0

2 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Dizisi Geri Döndü!

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

Kadın dizisi yeni sezona başlıyor. Muhteşem bir bölümle ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Bugün yayınlanan diziler arasında ki rekabet devam ediyor. Kadın ile birlikte izleyici kitlesi geniş olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve onu takip eden Ufak Tefek Cinayetler dizisi kozlarını paylaşacak.

Zirve yarışı kızışıyor!

Kadın kendi gününde kendi saatinde yeni sezon açılışı yapıyor aynı gün yayınlanan diziler arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi gibi dev kadrolar yerini alıyor bakalım zirve yarışını hangi dizi kazanacak?

 

Dizilerin geçtiğimiz yayın günlerindeki reytinglerine bir göz atalım

Ufak Tefek Cinayetler 7,41 ile 3. sırada yer alırken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz hafta,AB’de 7,91 ile 2.oldu. ABC1’de ise Eşkıya 8,25 ile 1. UTC, 6,76 ile 2. Oldu. Totalde ise Eşkiya 7,77 ile 1.UTC ise 4,83 ile 5. Oldu. Kadın dizisinin zirveye yerleşip yerleşemeyeceğini sonuçlar açıklandığında göreceğiz.

 

 

 

0

Kadın 33. Bölüm Fragman Kadın Ne Zaman Başlayacak?

Kadın dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon sırlarla dolu bölümleri izleyen seyirciler bu sezonda Sarp’ın herseyi öğrenmesini ve Bahar ile çocuklara kavusmasını bekliyor peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın Dizisi 33.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizinin fragmanları kanal tarafından yayınlandı işte dikkat çeken o fragman

Kadın 2 Ekim Salı Günü 20:00’da