0

Yiğit Özşener ve Ekin Koç’un başrolündeki #Bozkır dizisinin ilk gösterimi yapıldı!

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı, Bahadır İnce’nin yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige Önal gibi başarılı isimlerle usta oyuncu Altan Erkekli’nin yer aldığı BluTV’nin 30 Kasım’da başlayacak iddialı yeni polisiye dizisi “Bozkır”ın özel gösterimi dün gece gerçekleşti. Dizinin 1.bölümünün izlenildiği geceye filmin oyuncuları dışında birçok ünlü konuk da katıldı.

Açıldığı günden bu yana televizyon kanallarında görülmeyen, farklı işlere imza atan dijital platform BluTV’nin iddialı yeni polisiye dizisi ‘Bozkır’ın, seyirciyle buluşmasına günler kala özel gösterimi gerçekleşti. Selma Ergeç, Hande Doğandemir, Pelin Karahan, Yıldıray Şahinler, Özgür Çevik, İlker Kızmaz, Selen Öztürk, Aslı Bekiroğlu, Çiğdem Batur, Keremcem ve İlay Erkök gibi ünlü isimlerin katıldığı gecede dizinin oyuncuları ve davetliler birlikte dizinin 1.bölümünü izledi.

Ön gösteriminde izleyenlerden büyük beğeni toplayan, 30 Kasım’da BluTV’de yayına girecek olan mesleğinde deneyimli başkomiser Seyfi (Yiğit Özşener) ile genç, delidolu ve çaylak polis Nuri Pamir’in (Ekin Koç) bir çocuk cinayetini aydınlatmaya çalışacağı 10 bölümlük dizi, farklı kurgusu ile seyirciyi büyük bir bulmacanın içine çekecek.

0

#Diriliş Ertuğrul yeni bölümde sürpriz gelişmeler yaşanacak!

TRT1’in Çarşamba akşamlarına damgasını vuran dizisi Diriliş Ertuğrul, 5. sezon 125’i bölümüyle geliyor..

Yeni bölümün konusu şöyle:

İlbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim had safhaya çıkmıştı. Ertuğrul, İlbilge’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve onunla hesaplaşmıştı. Diğer yandan Osman ile Savcı, Ertuğrul’un yetişmesiyle Dragos’un adamlarının elinden kurtulmuştu.

Turgut ve Mergen, Ertuğrul’un emriyle gizli sandığın anahtarını ele geçirebilmek için Moğol komutanlarının içine sızmış, ancak sonradan ifşa olmuşlardı. Osman ve Savcı’yı bulmak için zindandan kaçan Gündüz ise, vuruşma yerine geldiğinde Dragos’un eline düşmüştü. Dragos, Gündüz’ün hançeriyle Umur Bey’i öldürmüş ve bu suçu Gündüz’ün üzerine yıkmayı başarmıştı…

Umur Bey’in Gündüz tarafından öldürüldüğünü düşünen İlbilge, bu büyük acısından sonra ne yapacak? Kayılar ile Umuroğulları arasındaki husumet, daha da derinleşecek mi? Ertuğrul, tüm bu olayların arkasında olduğunu düşündüğü Dragos’u bulabilecek mi? Dragos’un yeni tuzağı ne olacak?

Gündüz, kendisini temize çıkarabilecek mi? Turgut ve Mergen, Moğolların elinden kurtulup gizli sandığın anahtarına ulaşmayı başarabilecek mi?

Ertuğrul, üzerine oynanan oyunları bertaraf edip Söğüt’ün huzur ve emniyetini tesis edebilecek mi?

0

Reytingi sallayamadı ama sosyal medyada birinciliğe oturdu! İşte geçen haftanın en çok konuşulan dizileri…

Geçtiğimiz hafta yayınlanan diziler arasında sosyal medyada en çok konuşulanlar belli oldu.

Digilup tarafından yapılan medya ölçümlemesinde, ilk sıraya yerleşen dizi şaşırttı!

Geçtiğimiz hafta Perşembe akşamı Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun baş rolünde oynadıkları Çarpışma dizisi, ilk bölümüyle sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi olmayı başardı. Çarpışma’ya 159 binden fazla mesaj geldiği ölçüldü.

Reytinglerde ilk sıralara yerleşemese de dizi sosyal medyanın gündemine oturdu.

İkinci sırada ise geçtiğimiz sezon yayınlandığı günlerde ilk sıralarda yer alan ancak yeni sezonda yeni rakiplerle bir parça kan kaybeden Bizim Hikaye dizisi vardı. Dizi, 121 binden fazla mesaj ve yorum aldı.

Yeni sezonda büyük şoklarla izleyiciyi şaşırtan ve Salı akşamlarına damgasını vuran Kadın dizisi ise 3. sırada yer aldı. Dizi 94 binden fazla mesaj aldı.

Kanal D’nin Perşembe akşamları ekrana gelen Muhteşem İkili dizisi ise 70 binden fazla mesajla 4. sırada.

Çarşamba’nın fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 5., Star TV’nin Cumartesi akşamları reytingi sallayan romantik komedi dizisi Erkenci Kuş 6., Pazar akşamları TRT1’de yayınlanan Elimi Bırakma 7., Atv’nin yeni başlayan Şahin tepesi dizisi 8., Star TV’nin Pazartesi akşamları çok konuşulan dizisi Söz 9. ve aynı gün Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisi de 10. sıraya yerleşti.

İşte o sonuçlar: