0

27 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Erkenci Kuş mu yoksa İkizler Memo Can mı?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta sonu bile olsa dizi keyfi paha biçilemez ve hafta sonu özellikle de cumartesi günleri akşamları Erkenci Kuş dizisi Star TV’yi başarıya doyurdu.

Peki 27 Ekim 2018 Cumartesi günü hangi dizi birinci hangi program kaçıncı sırada?

Star TV dizisi Erkenci Kuş birinci olmak için çok iddialı ve öylede olacak gibi görünüyor. Peki İkizler Memo Can hangi sırada olacak? Yeni dizisi ile izleyici karşısına geçen Kanal D dizisi hangi sonuçla karşımızda olacak?

Tüm bunların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Lütfen sayfayı güncelleyiniz…

0

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları açıklandı. Büyük ilgiyle takip ettiğimiz dizi ve programlar hangi reyting sonuçlarını aldı? Tüm ilgilere ve takiplere rağmen izlediğimiz diziler ve programlar retinglerde ne durumda olduğuna hep beraber bakalım.

Günün birincisi kim?

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

0

Elif 769.Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm

Elif dizisi Kanal 7 Dizi Habercisi

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Jülide’nin eski eşi Tufan onları rahatsız etmeye başlar. Alev ise Tufan’ın gerçekte kim olduğunu öğrenmek için her yolu dener. Alev amacına ulaşabilecek mi?

Hümeyra, kendisini korumakla görevlendirilen Levent’in kalbini kırarak onun konaktan gitmesine neden olur. Fakat Tarık’ın gönderdiği fotoğraf Hümeyra’yı tedirgin eder. Kızının tehdit altında olduğunu düşünen Macide Levent’in yeniden konağa dönmesini ister.

Hümeyra bunun için Levent’ten özür diler fakat Levent onun özrünü kabul etmez. Öte yandan Jülide’nin eski kocası Tufan sürekli onların etrafında dolaşmaya başlar. Tufan’ın gerçek kimliğinden habersiz olan Alev ise Tufan’ı göz hapsine alır. Leman’ı da kışkırtan Alev en sonunda Tufan’ı eve çağırmayı başarır.

Alev Tufan’la ilgili gerçeği öğrenebilecek mi?

İşte Elif 768.Bölüm Fragmanı

Kanal tarafından 769. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı yayınlandığı zaman sitemizden ulaşabilirsiniz…

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar 17 Eylül Pazartesi’den itibaren Elif ile Kanal 7’de…

0

Ah Kalbim 262.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Ah Kalbim Dizi Habercisi Kanal 7

Ah Kalbim 260. Bölüm’de

Sangram yeniden ortaya çıkar ve Purab ile Disha’yı esir alır. Disha’nın Purab’tan ayrılıp kendisiyle evlenmesini isteyen Sangram Disha’yı tehdit eder. Abhi ve Pragya ise Disha ile Purab için endişelenir. İkili her yerde onları ararken Disha Sangram’ın teklifini kabul etmek zorunda kalır.

Abhi en sonunda onlara dair bir iz bulur ve rehin tutuldukları yere gider. Sangram’ın adamlarını görünce bir plan yapan Abhi Pragya’dan yardım ister.

Abhi ve Pragya birlik olup adamları atlatmak için bir çare düşünür. Abhi adamlardan birine Disha’nın gelinliğini giydirir ve Sangram’ın yanına gönderir. O sırada Pragya Disha ve Purab’ı kurtarıp hep birlikte kaçmaya çalışır. Sangram yanındakinin Disha olmadığını anlayınca ne yapacak?

Peki 262. Bölümde Neler Yaşanacak Fragman Ne Zaman Yayınlanacak?

 

Henüz Kanal Tarafından Fragman Yayınlanmadı Yayınlandığı Zaman Sitemizden Takip Edebilirsiniz.

 

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7’de

0

İkimizin Yerine 27.bölüm Fragmanı Yeni Bölüm

03 Ekim 2018,Çarşamba

DASİDA ANANDİ’NİN BAŞARISINI KISKANIR

İkimizin Yerine dizisinde Anandi’nin sınavda Jagdish’ten yüksek puan aldığını duyan Dadisa sinir olur. Anandi’nin Jagdish’in önüne geçmesini kabul edemez ve Jagdish’i doldurur.

26. Bölüm
Jagdish, Anandi’nin sınavda birinci olduğunu açıklar. Tüm ev halkı Anandi adına çok mutlu olur. Sumitra, Anandi için tatlı yapar. Ancak Dadisa, Anandi’nin Jagdish’ten daha başarılı olmasını kaldırmaz. Anandi’nin okulda değil ev işlerinde başarılı olmasını söyler ve herkesin önünde Anandi’yi azarlar. Jagdish büyükannesine sinir olur.

Öte yandan babasını ikna eden Sughna’yı düğün heyecanı sarar. Dadisa’nın Anandi’ye kötü davranmasından korkan annesi kızını görmeye gelir. Bago, Sumitra’ya Anandi’nin okumasına izin verdiği için teşekkür eder. Anandi tekrar okula gitme fırsatı bulduğu için çok mutlu olur.

27. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

27. Bölüm fragmanı henüz kanal tarafından yayınlanmadı yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz.

0

Sev Yeter 76. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 1 Ekim Pazartesi

Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi günü 76. bölüm ekrana gelecek.

76. bölümde; Mihika Shagun ve Ashok’un düğününe engel olmayı başarır fakat ailesine karşı küçük duruma düşer. Mihika Ashok’un gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için oynadığı bu oyunda kendini bu durumdan kurtarabilecek mi?

Sev Yeter dizisinin 76. yeni bölüm Fragmanı

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 21:15’te Kanal 7’de…

 

 

0

İkimizin Yerine Yeni Bölüm 24. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 24.Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi, Dadisa’dan gizli çalıştığı dersin sınavlarını başarıyla geçer. Anandi ve Jagdish çok mutludur. Ancak okul müdürünün Dadisa ile konuşması her şeyi değiştirir.

24. Bölüm

Anandi sınavı geçer ama mutluluğu Dadisa yüzünden yarım kalır. Okul müdürü Dadisa’yı görünce Anandi’nin çok başarılı bir kız olduğunu ve sınavların hepsini geçtiğini söyler.

Dadisa Anandi’nin yalan söyleyip gizlice sınava girdiğini duyunca çok sinirlenir. Anandi’nin ailesinin konağa gelmesini ister. Anandi gözü yaşlı bir şekilde ailesini çağırmaması için yalvarır. Sughna ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinin zorladığını söyleseler de Anandi sakinleşmez.

Son çare olarak Genha, Dadisa’ya bir daha kötü davranmayacağını söyleyip Anandi’yi affetmesini ister. Ama Dadisa, Genha’nın herkesin önünde kendisinin ayaklarına kapanıp özür dilemesini söyler. Genha, Anandi için Dadisa’nın isteğini yerine getirecek mi?

Dizinin genel hikâyesi;

Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de…

Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür.

Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir.

Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır.

Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

0

Elif Dizisi 766.Bölüm Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

MELEK’İ BEKLEYEN TEHLİKE

Bir anne ve kızının yaşadığı zorlukların anlatıldığı Elif’te bu akşam Melek yeni bir işe başlar. Fakat Melek’i burada başka zorluklar bekler. Melek’in ev sahibi ise onu huzursuz etmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Ev sahibi Melek’ten ne istiyor?

Melek ile Elif’in zorluklarla dolu mücadelesi devam ediyor.
Annesinin kokusuna hasret Elif ve kızını kötülüklerden korumak isterken hiç beklemediği olaylar yaşayan Melek’in öyküsü beşinci sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Yeni Bölümleri merakla beklenen dizi 1 Ekim Pazartesi 20:00’da

0

Ah Kalbim 260. Bölüm Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Kanal 7’de hafta sonları yayınlanan Hint dizisi Ah Kalbim 260.bölümüyle yayınlandı. Ah Kalbim’de Sangram Disha ve Purab’ı kaçırıyor. Disha’nın kendisi ile evlenmesini istiyor. Sangram Purab’ı tehlikeli.bir şekilde tehdit ediyor. Abhi ve Pragya ikiliyi kurtabilecek mi?
Sangram ortadan kaybolmusken yeniden ortaya çıkar ve Purab ile Disha’yı rehin alır. Disha’nın Purab’tan ayrılıp kendisiyle evlenmesini ister ve Disha’yı tehdit eder. Abhi ve Pragya ise Disha ile Purab için endişe duyar.

İkisi her yerde onları ararken Disha Sangram’ın teklifini zor olsa da kabul eder. Abhi en sonunda onların izini bulur ve rehin tutuldukları yere doğru gider.

Sangram’ın adamlarını gördüğü zaman bir plan yapar ve Abhi Pragya’dan yardım ister. Abhi ve Pragya birlikte adamları atlatmak için bir çare bulurlar. Abhi adamlardan birine Disha’nın gelinliğini giydirir ve Sangram’ın yanına yollar.

O sırada Pragya Disha ve Purab’ı kurtarıp hep birlikte kaçmaya kalkar. Bakalım Sangram yanındakinin Disha olmadığını anlayınca ne yapacak?