0

Ah Kalbim 262.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Ah Kalbim Dizi Habercisi Kanal 7

Ah Kalbim 260. Bölüm’de

Sangram yeniden ortaya çıkar ve Purab ile Disha’yı esir alır. Disha’nın Purab’tan ayrılıp kendisiyle evlenmesini isteyen Sangram Disha’yı tehdit eder. Abhi ve Pragya ise Disha ile Purab için endişelenir. İkili her yerde onları ararken Disha Sangram’ın teklifini kabul etmek zorunda kalır.

Abhi en sonunda onlara dair bir iz bulur ve rehin tutuldukları yere gider. Sangram’ın adamlarını görünce bir plan yapan Abhi Pragya’dan yardım ister.

Abhi ve Pragya birlik olup adamları atlatmak için bir çare düşünür. Abhi adamlardan birine Disha’nın gelinliğini giydirir ve Sangram’ın yanına gönderir. O sırada Pragya Disha ve Purab’ı kurtarıp hep birlikte kaçmaya çalışır. Sangram yanındakinin Disha olmadığını anlayınca ne yapacak?

Peki 262. Bölümde Neler Yaşanacak Fragman Ne Zaman Yayınlanacak?

 

Henüz Kanal Tarafından Fragman Yayınlanmadı Yayınlandığı Zaman Sitemizden Takip Edebilirsiniz.

 

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7’de

0

Ah Kalbim 260. Bölüm Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Kanal 7’de hafta sonları yayınlanan Hint dizisi Ah Kalbim 260.bölümüyle yayınlandı. Ah Kalbim’de Sangram Disha ve Purab’ı kaçırıyor. Disha’nın kendisi ile evlenmesini istiyor. Sangram Purab’ı tehlikeli.bir şekilde tehdit ediyor. Abhi ve Pragya ikiliyi kurtabilecek mi?
Sangram ortadan kaybolmusken yeniden ortaya çıkar ve Purab ile Disha’yı rehin alır. Disha’nın Purab’tan ayrılıp kendisiyle evlenmesini ister ve Disha’yı tehdit eder. Abhi ve Pragya ise Disha ile Purab için endişe duyar.

İkisi her yerde onları ararken Disha Sangram’ın teklifini zor olsa da kabul eder. Abhi en sonunda onların izini bulur ve rehin tutuldukları yere doğru gider.

Sangram’ın adamlarını gördüğü zaman bir plan yapar ve Abhi Pragya’dan yardım ister. Abhi ve Pragya birlikte adamları atlatmak için bir çare bulurlar. Abhi adamlardan birine Disha’nın gelinliğini giydirir ve Sangram’ın yanına yollar.

O sırada Pragya Disha ve Purab’ı kurtarıp hep birlikte kaçmaya kalkar. Bakalım Sangram yanındakinin Disha olmadığını anlayınca ne yapacak?