0

Elif 769.Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm

Elif dizisi Kanal 7 Dizi Habercisi

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Jülide’nin eski eşi Tufan onları rahatsız etmeye başlar. Alev ise Tufan’ın gerçekte kim olduğunu öğrenmek için her yolu dener. Alev amacına ulaşabilecek mi?

Hümeyra, kendisini korumakla görevlendirilen Levent’in kalbini kırarak onun konaktan gitmesine neden olur. Fakat Tarık’ın gönderdiği fotoğraf Hümeyra’yı tedirgin eder. Kızının tehdit altında olduğunu düşünen Macide Levent’in yeniden konağa dönmesini ister.

Hümeyra bunun için Levent’ten özür diler fakat Levent onun özrünü kabul etmez. Öte yandan Jülide’nin eski kocası Tufan sürekli onların etrafında dolaşmaya başlar. Tufan’ın gerçek kimliğinden habersiz olan Alev ise Tufan’ı göz hapsine alır. Leman’ı da kışkırtan Alev en sonunda Tufan’ı eve çağırmayı başarır.

Alev Tufan’la ilgili gerçeği öğrenebilecek mi?

İşte Elif 768.Bölüm Fragmanı

Kanal tarafından 769. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı yayınlandığı zaman sitemizden ulaşabilirsiniz…

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar 17 Eylül Pazartesi’den itibaren Elif ile Kanal 7’de…

0

Elif Dizisi 766.Bölüm Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

MELEK’İ BEKLEYEN TEHLİKE

Bir anne ve kızının yaşadığı zorlukların anlatıldığı Elif’te bu akşam Melek yeni bir işe başlar. Fakat Melek’i burada başka zorluklar bekler. Melek’in ev sahibi ise onu huzursuz etmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Ev sahibi Melek’ten ne istiyor?

Melek ile Elif’in zorluklarla dolu mücadelesi devam ediyor.
Annesinin kokusuna hasret Elif ve kızını kötülüklerden korumak isterken hiç beklemediği olaylar yaşayan Melek’in öyküsü beşinci sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Yeni Bölümleri merakla beklenen dizi 1 Ekim Pazartesi 20:00’da