0

Muhteşem İkili’nin gelişi Avlu,Bir Zamanlar Çukurova Ve Bizim Hikaye Dizilerini Düşürdü!

Muhteşem ikili dizisi dizihabercisicom

1 Kasım Perşembe gününün reyting sonuçları açıklandı…

Kanal D ekranında başlayan Muhteşem İkili dizisinin performansı merakla bekleniyordu.

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümünün reytingleri kabul edilebilir seviyede geldi. Kanal D’nin diğer dizilerine nazaran ise çok iyi bir başlangıç yaptı.

Muhteşem İkili’nin gelişinin Avlu ve Bizim Hikaye dizilerine olumsuz yansıdığını gözlemliyoruz.

TOTAL PERFORMANSI

Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçen haftadan bu haftaya çok ciddi bir kayıt yaşamadı. Kısıtlı sayıda bir düşüş var ama oranlar gerçekten mükemmel seviyede.

Avlu dizisi totalde geçen haftaya ile benzer sonuç aldı ve iyi bir performans sergiledi.

Bizim Hikaye ise totalde hatırı sayılır bir düşüş yaşadı. Muhteşem İkili dizisinin totalde Bizim Hikaye’yi aşağıya çektiği görülüyor.

AB PERFORMANSI

AB grubunda yine Bir Zamanlar Çukurova liderliğini sürdürdü ve birinci sıraya yerleşti.

Avlu dizisi AB grubunda geçen haftanın bir hayli gerisine düşen reytingi ile izleyicileri şaşırttı. Bizim Hikaye dizisinin de AB grubunda gerilediği görülüyor.

Muhteşem İkili ise Avlu ile benzer bir reytinge imza attığı AB performansında daha da yükselebileceğini gösteriyor.

Bizim Hikaye ve Avlu dizileri en çok da AB grubunda Muhteşem İkili’ye izleyicisini kaptırmış durumda.

Önümüzdeki hafta Muhteşem İkili’nin 2. bölümü izleyicilerin ilgisini çekerse ve yükseliş devam ederse bu durum AB grubunda Avlu ve Bizim Hikaye’nin düşüşüne sebep olabilir.

0

Muhteşem İkili Kanal D’de Başlıyor Dizi Konusu Oyuncuları ve Detaylar

Muhteşem ikili dizisi dizihabercisicom

Muhteşem İkili Kanal D’de başlıyor. İyi oyuncu kadrosu ve polisiye konusu ile izleyici karşısına geçecek dizi Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanacak. Kadro konusunda iddialı olan dizi oyuncuları birbirinden tecrübeli isimler ve iyi bir oyunculuk izleyeceğimize eminiz.

Peki Muhteşem İkili dizisinin konusu ne?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en başarılı Organize Şube komiseri olan ve tüm ekip arkadaşlarının soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili Oyuncuları Kim?

ibrahim çelikkol dizihaberğcisicom muhteşem ikili barca

İbrahim Çelikkol

Mert Barca rolünde karşımızda. (Barca)

kerem birsin mac muhteşem ikili dizihabercisicom

Kerem Bursin

Mustafa Kerem Can rolünde. (MKC)

özge gürel nilüfer muhteşem ikili dizihabercisicom

Özge Gürel

Nilüfer rolünde. (MKC’nin kız kardeşi)

öykü karayel yağmur muhteşem ikili dizihabercisicom

Öykü Karayel

Yağmur rolünde. (Barca’nın eski eşi ve oğlunun annesi)

Kadroda Zafer Algöz, Engin Şenkan gibi başarılı ve tecrübeli oyuncularda var.

Perşembe günü Bizim Hikaye ile reytingde yarışacak olan diziye başarılar diliyoruz.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

0

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar dizisi yayından kaldırılıyor mu? Erken final kararı alan dizi neden yayından kaldırılıyor? Kanal D neden böyle bir karar aldı? Tüm bu soruların cevaplarını vereceğimiz yazımıza buyrun geçelim.

Dizi yayından kaldırılıyor mu?

Kanal D’nin adından sıkça söz ettiren dizisi Koca Koca Yalanlar, Bir ailede geçen aldatma olayını ve ailenin bu durumla nasıl yüzleştiğini anlatan trajikomik bir yapım. Bu yapım için adından sıkça söz ettiren diyoruz çünkü RTÜK’e sıkça şikayet edildi. Kanal içinde aynı durum geçerliydi. Sıkça şikayet ve eleştirilere maruz kalan yapım neden erken final yapıyor?

Koca Koca Yalanlar dizisi yayından kaldırılıyor. 30 Ekim Salı günü final bölümü yayınlanacak dizi bu tarihten itibaren yayınlanmayacak. Peki yayından kaldırılmasındaki etken neydi yani neden yayından kaldırılıyor.

Sebep 1: Düşük reyting

Dizi AB sıralamasında ve genel reytinglerde sürekli düşük izlenme oranında kaldı. İstenilen başarıyı ekranlarda yakalayamayan dizi için yayından kaldırılma kararı alınması bu noktada normal.

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Sebep 2: Uygunsuz konu

Gerek vermek istediği mesajı iletememesi gerekse konunun aile yapımıza uygun olmaması onu akşamları aile ile birlikte oturup izlenebilecek bir dizi yapamadı. Maalesef bizimde tasvip etmediğimiz bir senaryo ile izleyici karşısına geçen dizi halka bir yakınlık gösteremediği için bu sebebi de eklememiz gerekiyor.

Kanal D’nin Kararı

Kanal D sürekli gelen şikayetler ve hatta RTÜK cezasından sonra yapımcı ile anlaşılan bölüm sayısı tamamlandıktan sonra yayından kaldırma işini yapacak. 30 Ekim Salı günü yayınlanacak final bölümünden sonra artık ekranlarda göremeyeceğiz.

0

27 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Erkenci Kuş mu yoksa İkizler Memo Can mı?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta sonu bile olsa dizi keyfi paha biçilemez ve hafta sonu özellikle de cumartesi günleri akşamları Erkenci Kuş dizisi Star TV’yi başarıya doyurdu.

Peki 27 Ekim 2018 Cumartesi günü hangi dizi birinci hangi program kaçıncı sırada?

Star TV dizisi Erkenci Kuş birinci olmak için çok iddialı ve öylede olacak gibi görünüyor. Peki İkizler Memo Can hangi sırada olacak? Yeni dizisi ile izleyici karşısına geçen Kanal D dizisi hangi sonuçla karşımızda olacak?

Tüm bunların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Lütfen sayfayı güncelleyiniz…

0

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları açıklandı. Büyük ilgiyle takip ettiğimiz dizi ve programlar hangi reyting sonuçlarını aldı? Tüm ilgilere ve takiplere rağmen izlediğimiz diziler ve programlar retinglerde ne durumda olduğuna hep beraber bakalım.

Günün birincisi kim?

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

0

İkizler Memocan Kanal D’de Başlıyor!

İkizler Memocan Kanal D'de Başlıyor!

İkizler Memocan ne zaman başlıyor? Kanal D’de ekranlara gelecek olan İkizler Memocan konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Detaylar haberimizde.

İkizler Memocan Kanal D'de Başlıyor!

İKİZLER MEMOCAN KONUSU

İkizler Memocan oyuncu kadrosu oldukça fazla merak edilmişti. Alınan bilgilere göre oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrolleri paylaşacaklar. Sevilen oyuncuları ile İkizler Memocan ne zaman başlıyor sorusu da akıllara geldi. Beklenen dizi cumartesi günü yayın hayatına başlayacak ve izleyici ile buluşacak.

OYUNCU KADROSU

Erler Film yapımcılığıyla ekranlara gelmesi beklenen İkizler Memocan dizisi yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, senaryo hikayelerini Azime Aktaş ve Özlem Atasoy’un, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı ‘İkizler Memocan’ 27 Ekim’de başlıyor. Kanal D’nin bu iddialı dizisinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrolleri paylaşacaklar.

Yeni sezonda kanal D ekranlarında yep yeni bir dizi başlayacak. Kanal D’de yayınlanması beklenen ”Hayat Yolunda” dizisi rafa kalktıktan sonra Memocan İkizler isimli bir dizinin projesi için çalışmalar başladı.

27 EKİM’DE EKRANLARA GELECEK

Erler Film yapımcılığıyla ekranlara gelmesi beklenen İkizler dizisi yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, senaryo hikayelerini Azime Aktaş ve Özlem Atasoy’un, senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı ‘İkizler Memocan’ 27 Ekim’de başlıyor. Kanal D’nin bu iddialı dizisinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrolleri paylaşacaklar.

Cumartesi günü yayın hayatına merhaba diyecek olan Kanal D’nin yeni dizisi İkizler Memo Can kadrosuna Mazlum Kiper, Berrin Arısoy, Reyhan Sadıkoğlu, Rüzgar Diricanlı ve Gürkan Kaçar katıldı.

Dizi Bu Akşam 20.00’da Kanal D Ekranlarında…

0

Bir Litre Gözyaşı Final mi Yapacak? Yayından Kaldırılıyor mu?

bir-litre-gözyaşı-final-yapıyor-mu.jpg

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Bir Litre Gözyaşı dizisi, konusunu da yaşanmış bir hayat öyküsünden almaktaydı. Ne kadar başarılar dolu bir yayın hayatı hayali ile başladılarsa da yayın hayatını sonlandırma kararı aldılar.

Dizi sahneleri izleyenleri gerçekten etkiledi. Bahsi geçen ve genç bir kızın hayatına giren tedavisi mümkün olmayan bir hastalığı konu alıyordu. Beyincik dejenerasyonu. Aslında bu hastalık hakkında bir bilgilendirme hatta neler yaşanabileceği konusunda ön bilgilendirmeler içeren kaynağı iyi bir diziydi.

Yalnız herseye rağmen, yayına başladığı ilk günden beri istediği izlenme rakamlarına ulaşamayan Bir Litre Gözyaşı dizisi yayından kaldırılma kararı aldı.

Final tarihi

Bir Litre Gözyaşı dizisi izleyici kitlesini ve hayranlarını üzecek bir karar aldı. Dizi yayından kaldırılacak. İşte yayından kaldırılma ve son bölüm tarihi.

Dizi sadece üç bölüm daha yayınlanacak ve 11 Kasım tarihinde son bölümü ile yayından kaldırılacağı düşünülüyor. 11 Kasım’da final yapacak.

0

Bir Umut Yeter Dizisi Yayından Kaldırılacak mı?

Bir Umut Yeter

Bir Umut Yeter dizisi yayın hayatına son verecek mi?

 

Bir Umut Yeter

 

Sosyal medyada çıkan haberlere göre Bir Umut Yeter dizisi altıncı bölümde yayın hayatına son verecek.

Dizinin günü değişmişti. Gününün değişmesine karşın istenilen sonuçlara ulaşamayan Kanal D diziye erken final kararı aldı.

Bir Umut Yeter Dizisi için yapımcı şirket ve Kanal D 6+ Bölüm sözleşmesi olduğundan, bu güne kadar kadar üç bölüm Kanal D ye ekranlarında yayınlandı. Dördüncü bölüm ise 20 Ekimde ekranlara gelecek.

İstenilen reytingleri alamayan Kanal D diziye şans vermeyecek ve Bir Umut Yeter dizisinin altıncı bölümü yayınlanmadan erken final yapacak.

6 Ekim 2018 Reyting sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

0

Bir Umut Yeter 2.Bölümde Neler Olacak?

Bir Umut Yeter yeni gününde takipçileriyle buluşuyor.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde oldukça önemli gelişmeler yaşanacak.

Peki, Derya’nın açtığı fotoğraf sergisi Bir Umut Yeter 2. bölümde neler olacak? sorusunu aklımıza getirdi.

Bir Umut Yeter fragmanında Yılmaz’ın geleceği ile ilgili önemli bir karar almak zorunda kalacağını gösterdi. Derya ve Umut’un karşılaşmalarının gündem olacağı yeni haftada açılan sergi önemli gelişmeleri beraberinde getirecek.

Bir Umut Yeter 2.Bölümde Neler Olacak?

İşte o fragman

0

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Perşembe verilen puanları yazmadan önce dün Başak günün birincisi olmasına rağmen bilezik yarışında Ezgi ile puanları çok yakın.

Şimdi Gelinim Mutfakta haftalık puanları verip haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabını tahmin etmeye çalışalım

Başak 45 puanla liderlik koltuğuna otururken Ezgi liderliği kaybetse de Başak’ın 4 puan gerisinde 41 puan ile bilezik yarışından henüz kopmadan takip ediyor.

Yasemin 28 puanla üçüncü sırada yer alırken Bu hafta yarışmaya katılan Tuğçe 26 puanla her an eleme potasına girmek üzere.

İşte 4 Ekim Puanlaması

Kaynana Sevgi’nin verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Başak : 5
Yasemin : 3
Tuğçe : 4 puan=Kendi Gelini

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 3
Başak : 5 puan=Kendi Gelini
Yasemin : 4
Tuğçe : 1

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : 1 puan=Kendi Gelini
Başak : 5
Yasemin : 3
Tuğçe : 4

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 3
Başak : 3
Yasemin : 1 puan=Kendi Gelini
Tuğçe : 5

Bu puanlamalara göre Ezgi 8 puan, Başak 18 puan, Yasemin 11 puan, Tuğçe 14 puan aldı.

Gelinlerin Haftalık Puanları İse Şu Şekilde;

Ezgi’nin Puanları = 49
Başak’ın Puanları = 63
Yasemin’in Puanları = 39
Tuğçe’nin Puanları = 40

Bugün haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabını alacağız.

İşte haftanın birincisi

Haftanın birincisi 73 puanla Başak olurken Tuğçe 54 puanla yarışmaya veda etti.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de.