0

Bir Umut Yeter Dizisi Yayından Kaldırılacak mı?

Bir Umut Yeter

Bir Umut Yeter dizisi yayın hayatına son verecek mi?

 

Bir Umut Yeter

 

Sosyal medyada çıkan haberlere göre Bir Umut Yeter dizisi altıncı bölümde yayın hayatına son verecek.

Dizinin günü değişmişti. Gününün değişmesine karşın istenilen sonuçlara ulaşamayan Kanal D diziye erken final kararı aldı.

Bir Umut Yeter Dizisi için yapımcı şirket ve Kanal D 6+ Bölüm sözleşmesi olduğundan, bu güne kadar kadar üç bölüm Kanal D ye ekranlarında yayınlandı. Dördüncü bölüm ise 20 Ekimde ekranlara gelecek.

İstenilen reytingleri alamayan Kanal D diziye şans vermeyecek ve Bir Umut Yeter dizisinin altıncı bölümü yayınlanmadan erken final yapacak.

6 Ekim 2018 Reyting sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

0

Bir Umut Yeter 2.Bölümde Neler Olacak?

Bir Umut Yeter yeni gününde takipçileriyle buluşuyor.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde oldukça önemli gelişmeler yaşanacak.

Peki, Derya’nın açtığı fotoğraf sergisi Bir Umut Yeter 2. bölümde neler olacak? sorusunu aklımıza getirdi.

Bir Umut Yeter fragmanında Yılmaz’ın geleceği ile ilgili önemli bir karar almak zorunda kalacağını gösterdi. Derya ve Umut’un karşılaşmalarının gündem olacağı yeni haftada açılan sergi önemli gelişmeleri beraberinde getirecek.

Bir Umut Yeter 2.Bölümde Neler Olacak?

İşte o fragman

0

Bir Umut Yeter Yayından Kaldırıldı Mı?Kanal D’den flaş karar!

Perşembe Günleri yayınlanan dizi yayından kaldırıldı mı?

Başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer ve Cem Uçan’ın paylaştığı Bir Umut Yeter dizisinin yayın günü kanal tarafından değişti.

Kanal D’de geçen hafta 1. bölümüyle ekrana gelen Bir Umut Yeter artık yeni gününde yayınlanacak.

İlk Bölümünde Reytinglerde bekleneni veremeyen dizinin yayın günü 2. bölümde değişti.

Bir Umut Yeter artık cumartesi akşamları ekranda olacak.

Peki yeni gününde dizi bekleneni verebilecek mi? Reyting sonuçlarında Zirveye Yerleşecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını yayınlandığı tarihten itibaren alacağız.

Bir Umut Yeter yeni gününde yeni bölümüyle cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

İşte Bir Umut Yeter’in 2. bölüm fragmanı

0

Bir Umut Yeter 1. Bölüm 2. Bölüm Fragman Özeti


Bir Umut Yeter, bebekleri olmayan bir ailenin sanki denizden onlara sunulan sandalda buldukları bebekten sonra değişen hayatlarını konu ediyor.

Yılmaz askerlikten malulen emekli olduktan sonra Köyceğiz’e yerleşir. Issız bir adada yalnız bir hayat yaşamayı düşünürken kalbini Elif’e kaptırır.

Elif’le birlikte hayata tutunan Yılmaz’ın hayatındaki tek eksik bir çocuktur. Fakat peş peşe kaybettikleri bebekler Elif ve Yılmaz’ı mahveder. Bebeğini kaybettiği günün ertesi sabahı, kıyıya vuran sandalın içerisinde buldukları bebek ikisinin de dünyasını değiştirir.

Elif, bebeği Allahın kendisine bir hediyesi olarak görür ve onu çocuğu yerine koyar. Yılmaz ise bunun yanlış bir karar olduğunu düşünür. Bu olay, Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya’nın hayatlarının kesişmesine neden olur.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in yazdığı Bir Umut Yeter’in başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı paylaşıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irman Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin 2.Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

1.bölümün ardından Kanal D tarafından 2.bölüm fragmanı yayınlandı fragmanda yılmazın yaptıkları yüzünden pişmanlık duyduğunu görüyoruz.

Derya’ya mektup yazan yılmaz ‘ın mektubu ulaştırıp ulaştıramadıgı merak konusu… Dizinin yeni bölümlerinde neler olacak izleyip göreceğiz…