0

3 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

3 Ekim’ de hangi dizi daha çok izlendi?

Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerini koruyabildi mi? Çocuklar duymasın ve Sen Anlat Karadeniz dizileri hangi sıralara yerleşti? Ayrıntılı bilgi haberimizde…

3 Ekim çarşamba akşamı reyting sıralaması belli oldu. ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz reyting sıralamasında birinci oldu. Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın akşamı 9. sırada tamamladı.

Star TV’de çarşamba akşamları yayınlanan Nefes Nefese dizisi ise pazar gününe alınarak çarşamba reyting rekabetinden çıktı. İşte 3 Ekim 2018 reyting sıralaması…

3 EKİM TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

0

3 Ekim Reyting Sonuçları Açıklandı Mı?

3 Ekim Reyting Sonuçları Açıklandı Mı?

Bugün için haftanın en kolay reyting yarışı diyebiliriz.

Çocuklar Duymasın Ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin zirve için yarıştığı bu günde başka rakip henüz yok!

Diriliş Ertuğrul dizisinin henüz başlamadığı haftada  Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerini korudu.

Reytinglerde rakiplerine  fark atan Sen Anlat Karadeniz geçtiğimiz hafta AB’de 6,41, ABC1’de 9,54 ve Totalde ise 12.82 ile birinci olurken Çocuklar Duymasın ise sırası ile 3. 4. Ve 7. Olmuştu

Bakalım bu akşam zirve nasıl şekillenecek.

Sen Anlat Karadeniz zirvedeki yerine koruyabilecek mi?

0

Çocuklar Duymasın 51. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 50. Bölümde; Havuç’a Simay’ı istemeye gider. Bir otobüs dolusu insanla giden Haluk ve Meltem’i kız evinde büyük bir sürpriz beklemektedir!

Haftalardır beklenen kız isteme töreni sonunda gerçekleşiyor. Simay’ın ailesinin evine kalabalık bir şekilde giden Haluk ve Meltem, bir sorun olmadan kız istemeyi bir an önce gerçekleştirmek ister.

Ancak aksilikler orada da peşlerini bırakmaz. Önce Havuç’a kötü haber gelir. Yaptıkları uygulama hacklenmiştir ve bu kısa sürede ortaya çıkar. Tam bu sorunu hallettik derken evden birinin fotoğraf paylaşması Rıza Bey’in kulağına gelir. Biri farklı bir isimle sosyal medya hesabı açıp, isteme anından fotoğraf paylaşmıştır.

Rıza ve Haluk’un ısrarla bu olaya karşı çıkmasına rağmen yine olan olmuştur ancak bu kişinin kim olduğu belli değildir. Kızı istedikten sonra eve gelen Haluk, giden herkesi tek tek sorguya alır… Peki sahte hesapla fotoğrafı paylaşan kişi kim çıkacaktır?

Çocuklar Duymasın 51.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

İşte Yeni Bölüm Fragmanı 51. Bölüm Fragmanı

 

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü Çarşamba 20:00’da