0

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Koca Koca Yalanlar dizisi yayından kaldırılıyor mu? Erken final kararı alan dizi neden yayından kaldırılıyor? Kanal D neden böyle bir karar aldı? Tüm bu soruların cevaplarını vereceğimiz yazımıza buyrun geçelim.

Dizi yayından kaldırılıyor mu?

Kanal D’nin adından sıkça söz ettiren dizisi Koca Koca Yalanlar, Bir ailede geçen aldatma olayını ve ailenin bu durumla nasıl yüzleştiğini anlatan trajikomik bir yapım. Bu yapım için adından sıkça söz ettiren diyoruz çünkü RTÜK’e sıkça şikayet edildi. Kanal içinde aynı durum geçerliydi. Sıkça şikayet ve eleştirilere maruz kalan yapım neden erken final yapıyor?

Koca Koca Yalanlar dizisi yayından kaldırılıyor. 30 Ekim Salı günü final bölümü yayınlanacak dizi bu tarihten itibaren yayınlanmayacak. Peki yayından kaldırılmasındaki etken neydi yani neden yayından kaldırılıyor.

Sebep 1: Düşük reyting

Dizi AB sıralamasında ve genel reytinglerde sürekli düşük izlenme oranında kaldı. İstenilen başarıyı ekranlarda yakalayamayan dizi için yayından kaldırılma kararı alınması bu noktada normal.

Koca Koca Yalanlar Neden Final Yapıyor? Kanal D Fişini Çekti!

Sebep 2: Uygunsuz konu

Gerek vermek istediği mesajı iletememesi gerekse konunun aile yapımıza uygun olmaması onu akşamları aile ile birlikte oturup izlenebilecek bir dizi yapamadı. Maalesef bizimde tasvip etmediğimiz bir senaryo ile izleyici karşısına geçen dizi halka bir yakınlık gösteremediği için bu sebebi de eklememiz gerekiyor.

Kanal D’nin Kararı

Kanal D sürekli gelen şikayetler ve hatta RTÜK cezasından sonra yapımcı ile anlaşılan bölüm sayısı tamamlandıktan sonra yayından kaldırma işini yapacak. 30 Ekim Salı günü yayınlanacak final bölümünden sonra artık ekranlarda göremeyeceğiz.

0

Koca Koca Yalanlar 8.Bölüm Fragmanı

Koca Koca Yalanlar 8. Bölüm Fragmanı yayında!

Ahmet, yeniden Müjgan’a dönmek mi istiyor? Ahmet, Sude’nin gerçek yüzünü görmesiyle sert tavrını ortaya koyar.

Sude ise Ahmet’i geri almak için intikam planlarını devreye sokacaktır. Müjgan, Ahmet’e olan aşkını unutmayacaktır.

Ahmet’te ise Müjgan’a olan aşk yeniden gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.

Ahmet, yeniden Müjgan’a dönecek mi?

Müjgan, Ahmet’in hatasını fark ettiğini görüp onu kabul edecek mi? Koca Koca Yalanlar, eğlence dolu bölümüyle 1 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Koca Koca Yalanlar 8.bölüm Fragmanı

 

 

 

0

Koca Koca Yalanlar Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Koca koca yalanlar yayınlanan 7. Bölümde Sude Ahmet’i nişan töreni yapmak için ikna ediyor. Bu bölümde Ahmet ile Müjgan anlasmalı olarak boşanmışlardır.
Müjganla son bir kez vakit gecirmek isteyen Ahmet amacına ulaşmıştır. Müjganla birlikte eglenip içki içtikten sonra sarhoş olup birlikte evlerine gitmişlerdir. Sabah Ahmetin evine gelen sude gördükleri karşısında şaşıracaktır. Ahmet’in kendini kandırdığını düşünür ve bu durumu lehine çevirmeye çalışır Ahmet’i nişan için ikna eder.
Müjgan hayatını devam ettirmeye çalışırken Erdem ile yakınlığı artıyor.
Müjgan yeni aldığı iş için çalışırken bu hazırlığın Eski kocasının nisanı için yapıldığını bilmeden çalışır. Eski kocasını gördügünde artık sessizliğini bozar ve sudenin yaptığı bütün oyunları herkesin içinde söyler. Ahmet’in artik gözü açılmıştır sudeyi herkesin içinde terkedip gider.
Müjgan almış olduğu bu zaferin keyfini cıkaracaktır. Yeni bölümlerinde neler olacak izleyip göreceğiz.