0

Gülperi Bıçaklandı mı? Hasan mı Ali mi yoksa Gülperi mi? #EnZorKarar

Gülperi Bıçaklandı mı? Hasan mı Ali mi yoksa Gülperi mi? #EnZorKarar

Gülperi Bıçaklandı mı? Hasan mı Ali mi yoksa Gülperi mi? #EnZorKarar

Hasan hastanede kardeşinin tecavüze uğradığını öğreniyor. Bu durumda sakin kalamayan Hasan Aliyi bulmak için çıkıyor.

Otelde Aliyi bulan Hasan, Aliyle tartışmaya giriyor. Tartışma kavgaya dönüyor. Bu sırada Hasanı bulmak için peşinden çıkan Gülperi, olaya dahil oluyor. Hasan Aliyle dövüşürken Ali masanın üzerinden bıçağı alıyor. Hasan Alinin üzerine atlıyor. İkisinin arasına giren Gülperi bıçaklanıyor.

Ali tecavüzün yanında bir de yaralamadan yargılanmadan Hasan intikam peşine düşecek mi?

Gelecek bölümde neler olacak?

Hepsi ve daha fazlası fragman ve ilk sahne ile birlikte sitemizde olacak.

0

Show Tv’nin Dizisi Gülperi Cannes’a Damga Vurdu!

gülperidizihabercisi

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı, ekranların en çok izlenen yapımlarından “Gülperi” dizisine Cannes’da görkemli bir parti düzenlendi. Dünyanın en prestijli televizyon fuarı olan Mipcom’da tanıtılan diziye büyük ilgi gösterildi.

Yapımcılığını Timur Savcı ve oyuncu Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Gülperi dizisinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Tümuçin Esen Tims&B Productions ve Global Agency’nin ev sahipliğinde düzenlenen MIPCOM fuarına katıldı. İkili ilgi odağı oldu.

Show Tv'nın Dizisi Gülperi Cannes'a Damga Vurdu!

Senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu dizi; üç çocuğu kaybettiği eşinin ailesi tarafından elinden koparılmak istenen Gülperi’nin verdiği büyük mücadeleyi konu alıyor.

Show Tv'nın Dizisi Gülperi Cannes'a Damga Vurdu!

GÜLPERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çocuklarını yeniden kazanmak için mücadele eden bir annenin (Nurgül Yeşilçay) hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren fragmanlarına bir yenisini daha ekledi. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten  İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

0

Gülperi 5. Bölüm Analizi 6. Bölüm İlk Sahne

Gülperi 5. Bölüm Analizi 6. Bölüm İlk Sahne

Gülperi yayınlanan 12 Ekim Cuma günki bölümünde yaşananlar, bir annenin çocukları için nelerden vaz geçebildiği hatta çocuklarının iyiliği içim çocuklarından vazgeçebildiğini seyrettik. Hepimizin içinden birisi olan Gülperi karakterinin belkide içimizde çokça örnekleri var. Gelelim bu bölümde neler yaşandığına.

Hasan tutuklanıyor

Ailesinin yani onu büyütenlerin anlattıkları, yalanları ve dolduruşlarıyla büyüyen Hasan, amcasıyla işbirliği yapıp Gülperiyi hapse attırmaya çalışıyordu. Amcasının yaptığı plana göre hareket eden Hasan annesinin evine uyuşturucu saklayıp polise ihbar etti. Annesi durumdan haberdar olsa da Hasanın başına bişey gelmesin diye sorguda bile susan Gülperi sonunda avukatında yardımıyla Ejderi yaptığı planla hapse attırmak ve kendisini kurtarmak için harekete geçtiler. Bu sırada avukatın eşi olaya müdahil oldu. Hasan ve Ejderin uyuşturucu aldığı kamera görüntülerini polise teslim etti. Gülperi ve avukatın planına göre Hasana bişey olmayacaktı ama işler istediği gibi gitmedi.

Hasanıda Ejderle birlikte polis alınca planlarının tutmadığı anlaşıldı. Hasan hapise atılıyor. Avukat Kadir hapiste Hasanı ziyarete gidiyor. Annesinin neden amcası Ejderi bıçakladığını ailesinin neden ona sırt çevirdiğini anlatıyor. Sürekli unuttu diye kızdıkları annelerinin hapishaneden onlara yazdığı mektupları belgeleri ve delilleri ile birlikte gösteriyor.

Gülperi 5. Bölüm Analizi 6. Bölüm İlk Sahne

Hasan geç de olasa gerçeği anlıyor anlamasına ama bunu bir de dedesinden duymak istiyor. Dedesinin görüş saatine yetişmesi bunu sorması için iyi bir fırsat doğuruyor. Hasan dedesine herseyini soruyor. Dedesi benim yaptığım şeyleri sorgulayamazsın diyip kestirip atıyor. Hasan annesinin yazdığı mektupları okuyor.

Yakup Gülperinin Hasanı kurtarmasını engellemeye çalışıyor

Yakup Taşkın Gülperinin çalıştığı yere gidiyor

Yakup ağa Gülperin Hasanı tek kurtarma şansı olan kefareti bulmaması hatta bulamaması için elinden geleni yapıyor. Yakup ağa Gülperiye Hasanın velayetini vermesi karşılığında kefareti ödeyeceğini söylüyor. Gülperi bunu kabul etmiyor. Parayı kendisinin bulacağını ve oğlunu eliyle ona vermek istemeyen Gülperi parayı bulmak için neler yapacak?

Çalıştığı iş yerinden borç isteyen Gülperinin ihtiyacı olan para 150.000₺. Çalıştığı işyerinden istediğini alamayan Gülperiye patronu destek oluyor ve banka kredisi için kefil olacağını söylüyor. Başvurularını yapıyorlar ve bekliyorlar. Bu sırada Yakup Taşkında boş durmuyor.

Gülperinin çalıştığı iş yerine gidip Gülperiyi kovmaları için teklifte bulunuyor. Ama istediği yanıtı alamıyor. İstediğini alamayan Yakup Ağa butiğin mülk sahibiyle görüşüyor ve satmaya ikna ediyor. Butiğin mülkünü satın alan Yakup Ağa Gülperinin patronuna onu kovması için şantaj yapıyor. Mecbur kalan butik sahibi Gülperiyi işten çıkartıyor. Gülperinin banka kredisi işi de bu sebeple olumlu sonuçlanmıyor. Oğlunu kurtarmaya çalışan Gülperi bir de işsizlikle karşı karşıya.

Son çare olarak Avukat Kadirin yardımını kabul ediyor Gülperi. Avukat Kadirin Gülperiye para vermek istediğini eşi duyar. Zaten Gülperiye karşı kendini dolduran Şeyma, Gülperinin parayı almasına engel olabilmek için Kadirin annesine haber veriyor. Sözleştikleri saatte Kadiri bekleyen Gülperi, Kadirle değilde annesiyle karşılaştı. Gülperiyle konuşan Kadirin annesi aile içinde sorun olamaması için parayı kabul etmemesi gerektiğini ve empati yapmasını istedi.

Gülperi beklediği yeri terk etti ve gitti. Onu bulamayan Kadir biraz ilerde Gülperiyi yakaladı. Gülperi ise Kadirin teklifini bir kezde kadirin yüzüne karşı reddetti.

Gülperi 5. Bölüm Analizi 6. Bölüm İlk Sahne

Gülperi çaresiz kalıp Yakup Taşkının teklifini kabul etmeden önce son bir kez büyüklük yapmasını istedi. Merhamet yok diyen Yakup ağa Gülperiye yaptığı teklifi tekrarladı. Hasanın velayetini ver kefareti yatırıyım.

Bu sırada Avukat Kadir çalışanına talimat veriyor, parayı yatırması için. Ama o sırada Gülperi çoktan Yakup ağanın teklifini kabul etmiş Yakup ağa da adamını kefareti yatırması için göndermiştir.

Hasan hapisten çıkıyor

Hasan hapisten çıkmadan biraz önce avukat Kadir tarafından ziyaret ediliyor. Hasana istediğine ulaştın diyen Kadir, dedesinin annesini nasıl işsiz bıraktığını ve kefaret parasını bulmasını nasıl engellediğini anlatıyor. Buradan çıkınca hayatının kararını vereceğini söyleyen avukat, Hasanın yanından ayrılıyor.

Hasan annesine mi gidecek? Yoksa tüm gerçeklere ve belgelere rağmen dedesini mi seçecek? İntikam için tekrar dedesinin yanına da yerleşecek mi?

Yeni bölüm ilk sahne ve fragman yayınlandığında web sitemize ekleyeceğiz.

 

0

Gülperi 5. Bölümde Neler Olacak? 12 Ekim 2018

gülperidizihabercisi

Gülperi dizisinde çocuklarına kavuşmaya çalışan acılı bir anne ve onları çocuklarından ayırmaya çalışan vefat eden eşinin ailesi konu alınıyor.
Gülperi çocuklarına yaklaşmak için bir adım atsa da karşısında daha güçlü Yakup Taşkıran, karanlık işlerine devam ediyor.

Avukat Kadir Gülperinin yolunda gitmeyen hayatını düzeltmek için çok çabalasa da sonucunda dağılan ailesinin parçalanmasında tek suçlu muamelesi görüyor.

Gülperi Dizisi Hasan DiziHabercisiCom

Herşeyden önce çocuklarına kavuşmak ve onları korumak için herşeyi göze alıyor, 15 yıl hapis yatmayı bile.

Gülperinin attığı her adım karşısında daha karmaşık düğümlerle çözülmez sorunlarla karşılaşıyor.

Gülperi Dizisi DiziHabercisiCom

Hayatında aile olarak hiçbirşeyi yolunda gitmeyen Gülperi çocuğunu kurtarabilecek mi?
Uyuşturucu satmak ve işbirliği yapmaktan polis tarafından alınan Hasanı kurtarmak için neler yapacak?
Avukat Kadir bu konuda Gülperiye nasıl yardımcı olacak?
5. Bölüm ilk sahne ve fragman yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

0

Gülperi 4.bölüm ön izleme

Gülperi yeni bölümü izlerken yanınızda bir mendil bulundurmanızı öneririm çünkü verilen ön izlemede can yüreklerimizi yaktı geçti.

Hasanın hain planından sonra gülperi göz altına alındı. Can ise annesine haksızlık yaptığını düşünüyor ve annesiyle telefonda konuşuyor.

Kardeşlerinin ona olan baskısına rağmen annesine daha yakın olan Can yine çok üzgün ve annesine söyledikleri yüzünden ağlamayan kalmayacak gibi geliyor.

Can telefonda annesine şu sözleri söylüyor; Avukat abi seni geri getirecek ve ben de daha iyi olacam diyor anneside ona eğer gelemezsem senden iki şey istiyorum diyor annesinin ona verdiği cevap karşısında üzülen Can ‘GEL ANA’ diyerek bizlere duygusal bir sahne yaşatıyor. Can annesine Beni Karanlıkta Bırakma Anam diyor.

Gülperi 4.bölüm ön izleme

0

Gülperi 4.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

gülperidizihabercisi

Gülperi oğlu Hasan’ın hain planından habersiz çocukları ile İstanbul’a döner.

Peki Gülperi dizisi 4. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İşte Gülperi dizisi 3. Bölümde yaşananlar…

Gülperi dizisi son bölümde, Kadir sayesinde Gülperi nikah masasından döner. Hasan, amcası ile annesini hapse attırma yolları ararken Bedriye uğradığı saldırı sonrası kendini toparlayamaz.Peki Gülperi bundan sonra ne yapacak?

Peki Gülperi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi yeni bölüm (4. Bölüm) fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlanmadı.

Yayınlandığı zaman fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

0

Gülperi 3.bölüm

Gülperi 3. Bölümü ile Show TV’de yayınlandı.

Gülperi bir kez daha hayatını kabusa çeviren aileye gelin olmayı kabul eder ancak Kadir son anda yetişip nikahı iptal etmenin yolunu bulur.

Gülperi oğlu Hasan’ın haince planından habersiz çocukları ile İstanbul’a döner. Peki Gülperi dizisi 4. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İşte Gülperi dizisi 3. Bölümde yaşananlar…

Gülperi 3. Bölümde; kalbi darmadağın bir anne olarak ayakta durmaya çalışır. Gülperi çocuklarını geri kazanmak için mücadelesine devam ediyor.

Gülperi dizisi son bölümde, Kadir sayesinde Gülperi nikah masasından döner. Hasan, amcasıyla iş birliği yaparak annesini hapse attırma yolları arar.

Bedriye’nin başına gelen saldırı sonrası kendini toparlaması zor görünüyor. Gülperi şimdi İstanbul’da geçim sıkıntısı ve çocuklarının ona kötü davranışlarıyla uğraşmak zorundadır.

Peki Gülperi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

GÜLPERİ 4. YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Gülperi yeni bölüm (4. Bölüm) fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlanmadı.