0

Keşke Hiç Büyümeseydik yayından kaldırıldı mı? Show Tv’den flaş karar

Show TV’nin yeni sezona iddialı giren dizisi ‘Keşke Hiç Büyümeseydik’ 4. bölümünün ardından finalsiz yayından kaldırıldı.

Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği ‘Keşke Hiç Büyümeseydik’ dizisi, dün yayınlanan 4. bölümüyle seyirciyle buluştu. Uğur Yağcıoğlu’nun yönettiği dizinin yeni bölümü, Show TV’de 23.15’te ekrana geldi ve Total’de 62., AB’de ise 41. sırada yer aldı.

Bu kötü gidişin ardından dizi yayından kaldırıldı.

Hikâyesi üç ayrı dönemi anlatan dizinin çekimlerinin hafta içi bitirildiği öğrenildi. İlk 3 haftalık reyting performansı beklentiyi karşılamayan dizinin final bölümünün çekilmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

0

Keşke Hiç Büyümeseydik 4. Bölüm Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik’in 30 Eylül Pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümü öncesi, 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin bu haftaki bölümünde, babaları Hulusi’nin ölümünden sonra büyük bir boşluğa düşen kardeşler, birbirlerine destek olmaya çalışacak.

Peki, Keşke Hiç Büyümeseydik’in yeni bölümünde başka neler olacak? Yeni bölüm fragmanında neler var?

Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu ve İrfan Kangı gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik, 4. bölümüyle seyirci karşısına çıkacak . Yeni bölüme dair ipuçları veren 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte, Keşke Hiç Büyümeseydik 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair kısa bir özet…

Pazar akşamları yayınlanan ve yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu Keşke Hiç Büyümeseydik’in 4. bölümünde; Babaları Hulusi’nin ölümünden sonra büyük bir boşluğa düşen kardeşler, birbirlerine destek olmaya çalışırlar. Aralarındaki sorunları bir kenara bırakıp yaşananların ve hatıraların kıymetini geç de olsa bilmek istiyorlardır. Fakat Damat Ferdi evin kentsel dönüşüme girmesi için ısrarcıdır