0

Yeni Gelin Dizisi Bitiyor Mu Final Bölümü Ne zaman?

Son dönemde reytingde beklenen başarıyı gösteremeyen diziler bir bir finale doğru gidiyorlar. Erken final yapan diziler kervanına Bir Umut Yeter, Aşk ve Mavi gibi dizilerin ardından Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisi dahil oldu.

Peki, Yeni Gelin dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylar…

2 sezon boyunca Show TV seyircilerine kahkaha dolu anlar yaşatan Yeni Gelin dizisi bu sezon 3.kez ekrandaydı. Ancak reytinglerde geçtiğimiz sezonların aksine başarı sergileyemedi ve alt sıralarda yerini aldı. Hal böyle olunca başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi’nin paylaştığı sevilen dizi için final yolu gözüktü.

İlgi çeken hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide başroller Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta isimler rol alıyordu.

Sevilen dizinin final tarihi belli oldu. Yeni Gelin dizisi 63.bölümü ile 24 Kasım Cumartesi günü Show TV’de seyircisine veda edecek.

0

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

Yeni Gelin fragman videosu Ayşe ve Hazar’ın Hazar’ı iyileştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını gösterdi. Möhteber’in Kalander’e karşı olan sözleri ise herkesi şaşırtacak.

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

Baran’ın Şirin’e romantik bir sürpriz hazırladığı tanıtımda, “Bugünü Dünya Şirin’in Baran’a şans verme günü ilan etsinler!” diyerek bakanlığa başvuracağını söylediği anlar izleyicileri güldürürken, Möhteber’in Belediye baksın sana ben artık bakmıyorum!” sözleri Kalender Ağa’yı şaşırtıyor.

Ayşe ve Asiye’nin Hazar’ı kendi yöntemleriyle iyileştirmeye çalıştığı tanıtımda, kaynanalar yanaşmaları tanımaya çalışıyor. Anne olmaya hazır olmadığını söylenen Şirin, Baran’ın baba olma hayallerini yıkarken, konağa gelen yanaşmaların niyetlerinin hiç de masum olmadığı görülüyor. Baran’ın Şirin’den çocuk istediği tanıtımda, Kamil ve Kalender’in havuzda tavla keyfi yaptığı eğlenceli görüntüler dikkat çekiyor. Konağa yanaşma alınmasını isteyen Nazgül ve Afet pişman olacağa benziyor.

 

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

İşte Fragmanlar;

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

2.Fragman

3.Fragman

0

Yeni Gelin 56.bölüm Fragmanı Yeni Bölüm

Yeni Gelin 56.Bölümde Neler Olacak?

Yeni Gelin 56. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Baran’ın Şirin’den çocuk istediği tanıtımda, Kamil ve Kalender’in havuzda tavla keyfi yaptığı eğlenceli görüntüler dikkat çekiyor.

Konağa yanaşma alınmasını isteyen Nazgül ve Afet pişman olacak gibi görünüyor.

İşte Yeni Gelin 56.bölüm Fragmanı

Yeni Gelin 6 Ekim Cumartesi 20:00’da

 

 

0

Yeni gelin 55. Bölüm

Yeni Gelin 55. bölümünde macera artıyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 55. bölüm fragmanıyla seyircilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

Dizinin yayınlanacak olan yeni sezon ilk bölümünde ıssız adaya düşen Bozokların hayatta kalma mücadelesi verdiği macera dolu tanıtım eğlenceli görüntüleriyle dikkatleri üzerine topladı.

Show TV’de bu akşam yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin’in yeni bölüm tanıtımı yayına girdi. Siverekli’nin oyunuyla gözlerini ıssız adaya açan Bozokların eğlenceli görüntülerinin ekrana taşındığı tanıtımda, bu işten nasıl kurtulacakları merakla bekleniyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Möhteber, Kalender Ağa’yı karşısına almayı göze alabilecek mi? Yoksa Kalender Ağa’yı dinleyip sevdasından vaz mı geçecektir?

Bozok gençleri, bir tatili daha belaya çevirmeyi başarmış, Pamukkale’de başladıkları tatil, ıssız bir adada devam ediyor. Oraya nasıl düştükleriyle ilgili kimsenin bir fikri yok.

Çetin yaşam şartlarında hayatta kalmaya çalışırlar. Ateş yakmak, su bulmak, yiyecek bulmak, bunların hepsi birer işkenceye dönüşür. Hepsi birer oyunun içinde gibidirler. Siverekli, hepsini bu oyuna hapsetmiştir.

Bozok gençlerinin sabrı tükendikçe Siverekli daha da keyif almakta, oyunun aksiyonunu arttırmaktadır.

Bu oyunun galibi kim olacaktır? Bizimkiler, bu oyundan kurtulmanın yolunu bulabilecek mi? Yoksa Siverekli, hepsini alt etmeyi başarabilecek mi?