0

Erkenci Kuş’ta oynayan Can Yaman’ın annesini görenler resmen şok oldu!

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamıyor! O kadar genç ki herkes onun annesi olduğunu duyunca çok şaşırıyor. Annesi ile abla kardeş gibi duran Can Yaman’ın amcasıyla benzerliği de şaşırtıyor. Can Yaman’ın babasına benzerliği de ayrıca şaşırtıcı.

Star TV’nin bu sezon reytinglerde zirvede olan dizisi Erkenci Kuş’un başrol oyuncusu Can Yaman magazin programlarına annesi ile damga vurdu. Bir reklam çekiminde ortaya çıkan anne Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamadı. Bir çok kişi Güldem Yaman’ı, Can Yaman’ın ablası zannetti. İşe Can Yaman’ın herkesi şaşırtan genç annesi;

Instagram hesabına oğluyla olan özel paylaşımlarını koyan Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman, plates ile genç kız fiziğini kazanmış. Oğlu Can Yaman gibi spora düşkün olan Güldem Yaman, minyon görünümü ile de olduğundan kat be kat genç gösteriyor.

CAN YAMAN’IN BABASI : Can Yaman’ın babası Güven Yaman da hayli dinç bir görünüme sahip. Can Yaman boyunu ve düzgün fiziğini babasından almış görünüyor. Bu görseli Can Yaman instagram hesabından paylaştı.

CAN YAMAN’IN AMCASI DA ÜNLÜ : Can Yaman’ın amcası da ünlü bir futbol adamı. Beşiktaş’ın eski yıldız futbolcularından olan Fuat Yaman, Can Yaman’ın amcası.

0

27 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Erkenci Kuş mu yoksa İkizler Memo Can mı?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta sonu bile olsa dizi keyfi paha biçilemez ve hafta sonu özellikle de cumartesi günleri akşamları Erkenci Kuş dizisi Star TV’yi başarıya doyurdu.

Peki 27 Ekim 2018 Cumartesi günü hangi dizi birinci hangi program kaçıncı sırada?

Star TV dizisi Erkenci Kuş birinci olmak için çok iddialı ve öylede olacak gibi görünüyor. Peki İkizler Memo Can hangi sırada olacak? Yeni dizisi ile izleyici karşısına geçen Kanal D dizisi hangi sonuçla karşımızda olacak?

Tüm bunların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Lütfen sayfayı güncelleyiniz…

0

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları açıklandı. Büyük ilgiyle takip ettiğimiz dizi ve programlar hangi reyting sonuçlarını aldı? Tüm ilgilere ve takiplere rağmen izlediğimiz diziler ve programlar retinglerde ne durumda olduğuna hep beraber bakalım.

Günün birincisi kim?

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

0

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Fragmanı

Sarmaşık’ta bir cinayet daha!

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanı geldi. Sarmaşık’ta yeni cinayet. İşte yeni bölüm fragmanı bu sözle başladı. Arzu’nun Edip’i öldürdüğü netleşiyor. Emre de durumun farkında Arzu’yu tehdit ediyor.

Oya yeni fragmanda mahkemede kafa karıştıran bir açıklamada bulunuyor.

İşte Ufak Tefek Cinayetler Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Edip cinayetinde nihayet katil ortaya çıktı. Pelin, Emre yüzünden zor günler geçiriyor. Kendi yetmezmiş gibi bir de Burcu başına bela oluyor.

Emre diğer yandan da Oya ile görüşerek Edip olayını çözdüğünü söylüyor. Ama Oya evde daha önemli bir şey görüyor. Cinayet silahı olduğu düşünülen şamdanın aynısı. Emre şamdanı Merve’nin hediye ettiği söyleyince Oya katili bulduğunu söylüyor. Şamdanı polise götüren Oya, Burcu ile Arzu’nun yaşadığı kavgadan söz ediyor. Oya katilin Merve olduğunu düsünse de Edip’i öldüren kişi Arzu…

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanında da; Arzu vicdan azabı içinde ‘Ben öldürdüm’ diye ağlıyor. Mehmet ile Taylan’ın arası bozuluyor. Mehmet, Arzu’ya Taylan’ın çözüleceğini söylüyor. Pelin ile Burcu’nun arası daha da açılıyor. Emre de Arzu’ya onun yaptığını bildiğini söylüyor. Sarmaşık Arzu’nun üstüne üstüne gidiyor.

Ayrıca Oya mahkemede ‘o anda gözüm dönmüştü, icabına kendim bakmaya karar verdim’ diyor. Ve bir cinayet daha işlendiği ortaya çıkıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Fragmanı

0

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün’ü yıkan kötü haber!

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Star TV’nin Söz dizisinde Su karakteriyle izleyici karşısına çıkan Yağmur Ün, aldığı kötü haberle sarsıldı. 22 yaşındaki güzel oyuncu, dün yoğun bakımda olan babası Üner Ün’ü kaybetti.

Genç oyuncu, kanser ve koah rahatsızlıkları nedeniyle uzun süredir hastanede yaşam mücadelesi veren 48 yaşındaki babasını yalnız bırakmıyor, hastane ile dizi çekimleri arasında mekik dokuyordu.

Ün, önceki gün de babasının gençlik yıllarına ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yoruma kapalı olarak paylaşmıştı.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Dün yoğun bakımda olan babası Üner Ün’ü kaybetti.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

YAĞMUR ÜN KİMDİR? Yağmur Ün, 4 Kasım 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini oyunculuk üzerine tamamlayan Ün, 2002 yılında 7 yaşında iken ilk oyunculuk deneyimini Zerda dizisi ile yaşamıştır.Daha sonra Haziran Gecesi, Kırgın Çiçekler, Hıyanet Sarmalı, Nerde O Yeminler, Alemin Kralı, Elde Var Hayat ve Yetim Gönüllüleri dizilerinde rol almıştır.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Star Tv ekranlarında yayınlanan; Söz dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Su karakterini canlandırmaktadır.

 

0

Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Erkenci Kuş 17. Yeni bölüm fragmanı  yayınlandı.

Yeni fragmanda; Sanem ile Can ayrılığı kıskançlık krizleri ile devam ediyor. Ajansta verilen parti ve Sanem’le ilgilenen yeni isim dengeleri değiştireceğe benziyor.

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Erkenci Kuş 17. yeni bölümden 2 yeni fragman ekrana geldi. Yeni bölümden çok önemli detaylara yer verilen fragmanda; Ajansta bir parti organize ediliyor. Can, Sanem’i kıskanmaya başlıyor. Can Mevkıbe Hanım’ın kampanyasına destek veriyor. Sanem, Can’ın bunu onun için yaptığını sanıyor. Ve parti günü geliyor. Sanem adeta göz kamaştırıyor. Can gözlerini Sanem’den alamıyor. Ama ondan hızlı davranan biri var.

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanları

Erkenci Kuş 17. Bölüm Önizleme

0

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Çok hatta çoook heyecanlı bir bölümdü. Neredeyse 2 sezondur beklediğimiz katil bu bölümde açığa çıktı. Tüm bölümü özetlemek gerek aslında. Hazırsanız başlayalım.

Cinayet silahı nasıl ortadan kayboldu?

Cinayet silahını birkaç bölüm önce Oya Pelinin attığı uçurumdan alıp Komiser Kemal’e götürmüştü. Ama yapılan inceleme ve araştırmalardan silah olarak gelen şamdanın olayda kullanılmadığı ortaya çıktı. Peki silah nerede?

Bu bölümde kısa bir flashback ile geçmişe gittik. Merve elindeki cinayet silahını gizleyebilmek için Raşel’i gönderip aynısından almasını istedi. Alışverişi yaparken kesinlikle nakit kullanması gerektiğini söyledi. Çünkü yapılan bir araştırmada bulunabileceğini biliyordu. Raşel’in aldığı şamdanı Arzu’ya geri veren Merve elindeki cinayet silahınıda Burcu’ya hoşgeldin hediyesi olarak gönderdi. Böylece olayla ilgili bir şey bulunduğunda suç Burcunun üzerine kalabilecekti.

Oya cinayet silahını buluyor

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Oya Emre’ye yaptığı bir ziyarette sonradan da olsa şamdanı fark ediyor. Aralarındaki benzerliği anlayan Oya şamdanın başına gidiyor. Aynısı olduğunu gören Oya Emreye bunu nereden aldığını sordu. Israrla soran Oya sonunda cevabını aldı. Mervenin hediyesi!

Suçlunun Merve olduğunu düşünen Oya, hemen şamdanı alıp Komiser Kemal’e koştu. Komiser Kemalin ofisinde inceleme sonucunu bekleyen Oya sonuç kağıdını okurken herseye anlaşıldı.

Katil kim?

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Arzu’nun bu durumu gördüğü kabustan değil. Yaşadığı, hatta yaşattığı bir olaydan duyduğu vicdan azabının omuzlarında oluşturduğu yük yüzünden.

Evet buraya kadar okuyanlar çoktan olayı çözmüş olsa bile bizde yazalım. “Katil ARZU!”

Arzu partide bulundukları odada konuşurken Merve ve Pelin de oradaydı. Edip’in söyledikleri ne kadar canını sıkmış ki şamdanı kaptığı gibi Edip’in başına geçirmiş. Sonrasını zaten biliyorsunuz.

İstanbullu Gelin 58. Bölüm Şok Sözler!

İşte İstanbullu Gelin 58. Bölüm Fragmanları

İstanbullu Gelin 57.son bölümde; Fikret Ülfet’ten duyduklarını Faruk’a söyler ve işler her zamankinden daha çok karışır. Esma’nın bu cendereden çıkması zor olacaktır. Peki, İstanbullu Gelin 57.bölümün hemen ardından İstanbullu Gelin 58.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 58.bölümden ilk sahne…

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin son bölümde Esma ve Ülfet’in yüzleşmesine şahit olan Fikret’i kemiren iddia onu yer bitirir. Diğer yandan Adem’i bitirmek için Halim’le pazarlık yapan Fikret, başı sıkıştığı ilk anda Faruk’a duyduklarını anlatır.Son bölüme damgasını vuran bu manzara karşısında Faruk’un ne yapacağı merak konusu olur. Öte yandan Süreyya’nın dostluğunu kazanmak için emin adımlar atan Ülfet ona hayatının işini teklif eder. Esma ise bu muhabbete çok bozulur, aralarında büyük gerilimler çok yakındır. Nefes kesen son bölümün ardından, merakla beklenen İstanbullu Gelin 58.bölüm ön izlemesi geldi. Peki,İstanbullu gelin 58.bölüm fragmanı geldi mi?

İşte İstanbullu Gelin 58. Bölüm Fragmanları

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi isimlerin paylaştığı İstanbullu Gelin 58.bölümü 19 Ekim Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

0

Ufak Tefek Cinayetler İlk Sahne Analizi 17 Ekim #yansınbakalım

ufak tefek cinayetler dizihabercisicom

ufak tefek cinayetler dizihabercisicom

37. bölüm boyunca birçok ailenin birçok sırrının ortaya saçıldığını seyrettik. Emre Kerimle konuşurken taş üstünde taş bırakmayalım dedi. Bununla birlikte atağa geçen ikili “sıkı dostların” arasını açacak birçok hamle yaptı.

Oya Serhanın kapısını tekmeliyor Dizihabercisicom

Bunlar ayrı olaylar tabi ki. Bu sırada Oyanın evine torununu görmeye gelen Serhanın annesi Denizin emziğini çalıp DNA testi yaptırdı. Serhanı da bir şekilde kandıran Betül hanım Serhandan aldığı vekaletname ile velayet ve soyadı davası açtı. Tabiki bu olanların hiçbirinden Serhanın haberi yok. Serhanın haberinin olmadığından da haberi olmayan Oya Serhanın kapısına dayanıyor.

Oya Serhanın komşularını azarlıyor Dizihabercisi

Kapının önünde bağırıp çağıran Oyaya Serhanın komşuları tarafından tepkiyle karşılaşıyor. Komşularının söylemesine göre “gecenin bir yarısı”. Demekki Oyanın durumdan ve davadan çok geç saatte haberdar olduğunu öğreniyoruz.

Komşuları güvenlik çağırıyor. Fakat Oya Serhanın kapısından gitmeye niyetli değil.

Oya güvenliğe kafa tutuyor Dizihabercisicom

Güvenliğe de sert çıkışan Oya, onunda ağzının payını veriyor ve komşuları karışmamaları konusunda uyarıyor.

O sırada kamera Serhanın evine giriyor.

Serhan Nerede? Dizihabercisi

Tüm evi dolaşan kamera Serhanı göstermiyor. Peki Serhan Nerede?

 

 

0

Nefes Nefese Final Yapıyor! İşte Final Bölümü

Nefes Nefese Final Yapıyor! İşte Final Bölümü

Başrollerini Uğur YücelŞükrü ÖzyıldızMelisa Şenolsun‘ın paylaştıkları, Star TV‘nin iddialı dizisi Nefes Nefese final yapıyor. 10. bölümüyle final yapacak olan dizisinin fragmanı da yayınlandı.

Yaz döneminde ekran macerasına başlayan Nefes Nefese, aldığı iyi reytinglerle yeni sezonda da yayınlanmaya devam etmişti. Ancak, izlenme oranlarında yaşanan düşüşün ardından çarşamba olan yayın günü pazara alınmıştı ancak pazar günleri de isteneni veremeyen dizi final kararı aldı. Dizi 14 Ekim Pazar günü final bölümü ile ekranda olacak.

Nefes Nefese Final Yapıyor! İşte Final Bölümü

İşte Nefes Nefese Final Bölümü Fragmanı