0

Avlu dizisi final mi yapıyor? RTÜK’e şikayet yağıyor!

Avlu dizisi final mi yapıyor? RTÜK'e şikayet yağıyor!

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Avlu erken final tehlikesi ile karşı karşıya.

Avlu dizisi final mi yapıyor? RTÜK'e şikayet yağıyor!

Reytinglerde başarılı performans gösteren ancak dizide bolca yer alan şiddet sahneleri nedeniyle şikayet alan dizi RTÜK’ün sıkı takibinde. Peki, gündemde olan final iddiaları doğru mu?

Avlu erken final yapacak mı? İşte detaylar…

Bir kadın cezaevinde yaşananları konu alan Avlu dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile ilk yayınlandığı günden itibaren reytinglerde de başarılı oldu. Ancak kavganın, şiddetin ve psikolojik yoğunluğun eksik olmadığı dizi için şikayetler de peşi sıra geldi. RTÜK’e gelen şikayet telefonları nedeniyle başı dertte olan kanalın ceza alması ve dizinin de erken finale gitmesi kaçınılmaz. Ancak şiddet sahnelerinin azalması ve yayın saatinin çocukların uykuda olacağı ileri saatlere alınması ile durumlar değişebilir. Şimdilik Avlu için final yolu gözükmüyor. Ancak gelen son haberler için takipte olacağız.

AVLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır. Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir

0

4 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

4 Ekim reyting sonuçlarının nasıl şekilleneceğini bu akşam yayınlanan dizilerden sonra göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova, Avlu,Bizim Hikaye gibi dizilerin yayınlandığı günde  sıralama nasıl şekillenecek?

Perşembe akşamları Star TV’de Avlu, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova dizisi Fox tv’de ise Bizim Hikaye dizileri yayınlanıyor.

 

Hangi Dizi Zirveye Yerleşecek?

4 Ekim reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman sitemizde haberine ulaşabilirsiniz…

Geçen hafta açıklanan sonuçlarda AB puan türünde Bir Zamanlar Çukurova 24.17 share alarak birinci, Bizim Hikaye 16.69 share alarak ikinci, Avlu 15.95 share alarak üçüncü oldu. Bu hafta neler olacağı ise heyecanla bekleniyor.

0

Avlu Yeni Bölüm 14.Bölüm Fragmanı

Kudret ve Deniz kozlarını paylaşıyor!

Son hamlesiyle birlikte tüm gözler Deniz’e çevrilmiştir. Kudret’in yüreği yanmaktadır peki buna rağmen Zerrin’in oyunlarına pabuç bırakacak mı? Hem Azra hem de Kudret’in tarafında herkesin kalbi taşlaşmış ve ortalık bu kadar karışmışken bu durumdan en kârlı Zerrin mi çıkacaktır? Avluya kurulan sebze bahçesi aslında birçok sorunun cevabı olacaktır…

İşte Beklenen O Fragman