0

Beni Affet 1415.Bölüm Fragman 1414.Bölüm

1414. Bölüm

Feride, geçirdiği kazanın etkisinden kurtulmaya çalışır fakat karşısındaki sürpriz ismin kim olduğunu öğrendiğinde büyük  şaşkınlık yaşar. Bu sürpriz isim, Turan ailesinin evindeki bütün dengeleri bozmaya başlamışken, kız isteme heyecanı evin her yerini sarmış gibi görünüyor.

Osman, Murat için Yaman’dan Güzel’i ister. Diğer yandan Zafer’in adamları Tuncay’ı konuşturmaya çalışır. Nihal ise bebeği bulmak için harekete geçerek, büyük bir adım atar.

Babasının yaşam mücadelesi vermesinin yanında Selva ve Burçin’in suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Müjgan perişan bir haldedir. Sevgi ile Müjgan’ın yollarının sürpriz bir şekilde kesişmesi duygusal anlar yaşatır. Ancak Müjgan, aldığı haberle yıkılır.

Yılmaz, kız kardeşi Ebru için Cenk’e son bir kez şans verse de Cenk, Yükseloğlu ailesini huzursuz etmeye kararlıdır. Yılmaz’ın aklında ise tek bir şey vardır; o da ailesini korumak.

Yayın Günü: 2 Ekim Salı
Yayın Saati: 17.00 

Peki 1415. Bölümde Neler Yaşanacak?

Henüz Kanal Tarafından Fragman Yayınlanmadı yayınlandığı zaman sitemizden takip edebilirsiniz.
0

Beni Affet 1413. Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Bebeğinden ayrı kalmanın üzüntüsüyle günlerce mahvolan Feride, kavuşmalarının verdiği mutluluğun tadını çıkartır.

 

Yaman, Umut’la ilgili kapıya gelen polisler yüzünden zor anlar yaşar. Yaşanan gerginlik sonucu Feride’nin beklenmedik hamlesi üzerine Orhan, sürpriz bir çözüm bulur. Güzel ile evlenme hazırlıklarına başlayan Murat, Kader’le ilgili düşüncelerinden kurtulmaya çalışır.

Müjgan perişan halde babası Sabri’nin uyanmasını bekler. Şahin, Sevgi’ye Sabri’nin kaza yaptığını söyler. Gerçekleri öğrenmek isteyen ikili, Sabri’ye ulaşmaya çalışırlar. Yılmaz ise bir yandan kazadan kurtardığı Sabri’yi düşünürken diğer yandan ailesindeki sorunlarla uğraşır. Eniştesi Cenk’in bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Yılmaz, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir hamle yapar.

Yeni Bölüm: 2 Ekim Salı 17:00’da

0

Beni Affet Yeni Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Beni Affet 1412.bölüm

Murat Güzel’le evlenmek ister ve karşısında bir engel vardır bu engel Yaman’dır. Karşısında duran Yaman’ı ikna etmeye çalışır. Murat ise Yaman’ın verdiği cevaplara şaşırmış durumdadır.

Feride ise nazire ve güneşle konuşur. Onlara cüneytle ilgili ögrendiklerini anlatır.

Orhan Yaşananlar yüzünden şaşkına dönmüstür. Orhan Asiyeden gerçekleri anlatmasını ister ve bekler.

Elayı bulmaya çalışan ailesi bakalım bunu başarabilecek mi? Kızlarını bulabilecekler mi?

Beni Affet 1 Ekim Pazartesi 17:00’da