0

Erkenci Kuş’ta oynayan Can Yaman’ın annesini görenler resmen şok oldu!

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamıyor! O kadar genç ki herkes onun annesi olduğunu duyunca çok şaşırıyor. Annesi ile abla kardeş gibi duran Can Yaman’ın amcasıyla benzerliği de şaşırtıyor. Can Yaman’ın babasına benzerliği de ayrıca şaşırtıcı.

Star TV’nin bu sezon reytinglerde zirvede olan dizisi Erkenci Kuş’un başrol oyuncusu Can Yaman magazin programlarına annesi ile damga vurdu. Bir reklam çekiminde ortaya çıkan anne Güldem Yaman’ı görenler gözlerine inanamadı. Bir çok kişi Güldem Yaman’ı, Can Yaman’ın ablası zannetti. İşe Can Yaman’ın herkesi şaşırtan genç annesi;

Instagram hesabına oğluyla olan özel paylaşımlarını koyan Can Yaman’ın annesi Güldem Yaman, plates ile genç kız fiziğini kazanmış. Oğlu Can Yaman gibi spora düşkün olan Güldem Yaman, minyon görünümü ile de olduğundan kat be kat genç gösteriyor.

CAN YAMAN’IN BABASI : Can Yaman’ın babası Güven Yaman da hayli dinç bir görünüme sahip. Can Yaman boyunu ve düzgün fiziğini babasından almış görünüyor. Bu görseli Can Yaman instagram hesabından paylaştı.

CAN YAMAN’IN AMCASI DA ÜNLÜ : Can Yaman’ın amcası da ünlü bir futbol adamı. Beşiktaş’ın eski yıldız futbolcularından olan Fuat Yaman, Can Yaman’ın amcası.

0

Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Erkenci Kuş 17. Yeni bölüm fragmanı  yayınlandı.

Yeni fragmanda; Sanem ile Can ayrılığı kıskançlık krizleri ile devam ediyor. Ajansta verilen parti ve Sanem’le ilgilenen yeni isim dengeleri değiştireceğe benziyor.

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Erkenci Kuş 17. yeni bölümden 2 yeni fragman ekrana geldi. Yeni bölümden çok önemli detaylara yer verilen fragmanda; Ajansta bir parti organize ediliyor. Can, Sanem’i kıskanmaya başlıyor. Can Mevkıbe Hanım’ın kampanyasına destek veriyor. Sanem, Can’ın bunu onun için yaptığını sanıyor. Ve parti günü geliyor. Sanem adeta göz kamaştırıyor. Can gözlerini Sanem’den alamıyor. Ama ondan hızlı davranan biri var.

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanları

Erkenci Kuş 17. Bölüm Önizleme

0

Erkenci Kuş 14. Bölüm Özeti 6 Ekim

Merhaba. 6 Ekim de yayınlanan Erkenci Kuş bölümünde neler oldu, hangi gelişmeler yaşandı, Can ve Sanem ilişkisinde neler oldu bunları paylaşacağız.

Canın bahçede Sanemle konuştuğu bir rüya mı?

Yeni bölümde Can ve Sanem bahçede karşılaşıyorlar. Sanem Canın evinin bahçesinde Canı bekliyor. Can gelince Sanemle neden bir ilişkiye başlayamadığını sorguluyor ve Sanemi kendisini sevmemek suçluyor.

Erkenci Kuş 14. Bölüm Özeti 6 Ekim

Sanem ve Can evde başbaşa güzel bir gece geçirirken eve Canın kardeşi Emre geliyor. İkilimizi baş başa eğlenirken gören Emre Aylinin evine gidiyor. Durumu anlatan ve çıkmaza girdiğini düşünen Emre Aylinle birlikte Sanemi daha çok dibe çekmek için plan yapmaya başlıyorlar.

Aylinin sinsi planına göre Sanemi Cana bir yalan daha söylemeye zorlayıp çıkmaza sokacaklar.
Olan bitenin farkına varamayan Sanem Aylinin istediği tüm kozları ona verdi. Emrenin Ayline aldığı ve Saneme saklaması için verdiği yüzük önceden Sanem ve Osmanın nişanlılık yalanında kullanıldığı için Can için inandırıcı bir hikaye olacaktı.

Erkenci Kuş 14. Bölüm Özeti 6 Ekim

Aylin planında başarılı oluyor. Can görmemesi gereken yüzü görüyor.

Gelecek bölümde neler olacak? Sanem ve Can ilişkisinde neler yaşanacak?

Sanem durumu toplamak için yine yalana mı başvuracak yoksa tüm gerçeği Cana anlatıp Canla olan ilişkisinden vaz mı geçecek?

15. Bölüm fragmanında neler anlatılacak?

Tüm bu soruların yanıtlarını bir sonraki analiz yazımızda paylaşacağız.

0

Erkenci Kuş 14. Bölümde Neler Olacak?Erkenci Kuş 14. Bölüm Fragmanı

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Sanem ve Can arasında aşk savaşının başladığı Erkenci Kuş 13.bölümü Star TV’de yayınlandı.

Erkenci Kuş son bölümde; Can’ın mesafeli ve soğuk tavırlarından sonra, Sanem aşk itirafında bulundu. Can ve Sanem’in Aşk dolu bir başlangıç yaptığı Erkenci Kuş 14.bölüm fragmanı yayınlandı.

Erkenci Kuş son bölümde; Can, Sanem’in dilek ağacına astığı kağıtta kendi adının baş harfini görürken, Sanem ile aralarında aşk savaşı başlattılar. Ancak Sanem başlattığı aşk savaşının ardından en büyük savaşı kendisiyle veriyor.

Başlattıkları aşk savaşının Sanem’in kazandığını söyleyen Can, Sanem’e karşı artık mesafeli ve soğuk bir tutum sergilemeye başlarken, kalbine söz dinletemeyen Sanem ise Can’ın bu davranışları karşısında çaresizlik içerisinde kalmıştır. Buna daha fazla dayanamayan Sanem Can’a aşkını ilan etmiştir.

Peki Erkenci Kuş 14. Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş 14.Bölüm Fragmanı

Erkenci kuş 14.Bölüm 2.Fragmanı

 

Erkenci Kuş Bu Akşam 20.00’da

0

Erkenci Kuş 14. Bölüm Ön İzleme 14. Bölüm ilk Sahne

İşte Erkenci Kuş 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman

Sanemle Can arasında buzlar eriyor… Aşk dolu bakışlara,konusmalara şahit olan ceycey artık rahatlamış görünüyor.

Sanem Can çekişmesi son bulacak mı?
Artık sanem kendini Can’a teslim edip aşkını doyasıya yaşayacak mı?

Merak edilenler 14. Bölümde seyircilerini bekliyor.

0

Erkenci Kuş 13. Bölüm Fragman Özeti

Erkenci kuş 13. Bölümüyle birazdan ekranlara gelecek Sanem ve Can’ın başlattığı savaşı kim kazanacak? Birbirlerinden ayrı kalamayan çift şimdi ne yapacak? Cey cey ve Ayhan aşkı doğacak mı? Ayhan belli etmese de ceyceyi kıskanmaya başladı bile. Yeni bir Aşk doğacak gibi görünüyor.

0

Erkenci Kuş 13.bölüm

Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamıyorken bakalım aralarındaki savaşın kazananı kim olacak?

Aylin’in ajansa gönderdiği müşteri Ovido Otomotiv’le devir teslim zamanı geldi. Yeni çekilecek otomobil reklamının senaryosunu halktan biri yazacak. Sosyal medya kampanyası cok iyi gidiyor ancak geri dönüşler pek iç açıcı değil. En sonunda Konya’dan Erkenci Kuş rumuzlu kişinin senaryosu seçiliyor. Peki bu Erkenci Kuş kim?

Mahallede Osman’ın oynadığı Orgatte içecek reklamı için özel gösterim hazırlanıyor. Alkışlar, tebrikler… Muzaffer kıskançlığından delirmesin de ne yapsın acaba? Yeni hedefi oyuncu olmak!

Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya dayanamazken aralarındaki “savaşın” kazananı kim olacak?


Yayın Günü: 29 Eylül Cumartesi
Yayın Saati: 20.00