İstanbullu Gelin 58. Bölüm Şok Sözler!

İşte İstanbullu Gelin 58. Bölüm Fragmanları

İstanbullu Gelin 57.son bölümde; Fikret Ülfet’ten duyduklarını Faruk’a söyler ve işler her zamankinden daha çok karışır. Esma’nın bu cendereden çıkması zor olacaktır. Peki, İstanbullu Gelin 57.bölümün hemen ardından İstanbullu Gelin 58.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 58.bölümden ilk sahne…

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin son bölümde Esma ve Ülfet’in yüzleşmesine şahit olan Fikret’i kemiren iddia onu yer bitirir. Diğer yandan Adem’i bitirmek için Halim’le pazarlık yapan Fikret, başı sıkıştığı ilk anda Faruk’a duyduklarını anlatır.Son bölüme damgasını vuran bu manzara karşısında Faruk’un ne yapacağı merak konusu olur. Öte yandan Süreyya’nın dostluğunu kazanmak için emin adımlar atan Ülfet ona hayatının işini teklif eder. Esma ise bu muhabbete çok bozulur, aralarında büyük gerilimler çok yakındır. Nefes kesen son bölümün ardından, merakla beklenen İstanbullu Gelin 58.bölüm ön izlemesi geldi. Peki,İstanbullu gelin 58.bölüm fragmanı geldi mi?

İşte İstanbullu Gelin 58. Bölüm Fragmanları

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi isimlerin paylaştığı İstanbullu Gelin 58.bölümü 19 Ekim Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

0

İstanbullu Gelin 57.Bölüm Fragmanı 12 Ekim Cuma Neler Olacak?

İşte İstanbullu Gelin 58. Bölüm Fragmanları

Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelen İstanbullu Gelin’de Ülfet ve Esma arasında büyük bir yüzleşme yaşanacak. Adem ve Dilara arasında ise ipler iyice kopacak gibi görünüyor.

Star Tv’nin sevilen dizilerinde İstanbullu Gelin dizisi yine heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Boranlarda sıkıntılı günler devam ederken Faruk karakola alınıyor.

İstanbullu Gelin 57.Bölüm Fragmanı 12 Ekim Cuma Neler Olacak?

Esma ve Ülfet’in büyük yüzleşmesi…

Faruk’un Adem yüzünden karakola alınması Fikret ve Faruk’u karşı karşıya getirirken, Süreyya ve Esma arasında da gerilime neden olur.

Dilara, Adem’i durdurmak için onunla konuşmayı kabul eder. Bu konuşma ikisini de daha kötü durumlara sokacaktır.Ülfet, hiçbir fırsatı kaçırmaz ve oyunlarına devam eder, sırada Süreyya vardır.

Esma, Ülfet’in oyunları karşısında daha fazla sessizliğini koruyamaz. Esma ve Ülfet yüzleşmesi, Fikret’in kırılma noktası olacaktır.

İstanbullu Gelin 57. Bölümde neler olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Şimdi İstanbullu Gelin 56.Bölüm Fragmanlarını Verelim

0

İstanbullu Gelin 55.bölüm

İstanbullu Gelin 56. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ülfet Hala savaşıyor!

İstanbullu Gelin son bölüm ekrana geldi. Yayınlanan 55. bölümde; Esma, Ülfet anlaşmasından sonra İstanbul’a yerleşir. Boranlar tüm zor günlere rağmen birbirine kenetlenir.

Ülfet, Adem’in pimini çeker. Peki İstanbullu Gelin 55. Son bölümde başka neler yaşandı?

İstanbullu Gelin yeni bölüm (56. Bölüm) fragmanı geldi mi?

İstanbullu Gelin yeni sezon 55. Bölümde Boranların İstanbul macerası yayınlanıyor. Ülfet’in yıllar sonra beklediği an gelmiştir.

Faruk maddi zorluklardan kurtulmak için çalışsa da onun da bir sınırı vardır. İstanbullu Gelin son bölümde; Boranlar ailesinde fireyi ilk veren isim İpek olur.

Alışveriş yapıp faturayı Ülfet Hala’nın adına kestirir.

Adem, Dilara’ya ulaşmak için önce Süreyya’yı pastanede alıkoyar. Sonra da Ülfet’in yönlendirmesiyle daha da ileri gider.

Peki İstanbullu Gelin 55. Son bölümde neler yaşandı? İşte İstanbullu Gelin 56. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular…

İSTANBULLU GELİN 56. FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İstanbullu Gelin 56. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi.