0

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün’ü yıkan kötü haber!

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Star TV’nin Söz dizisinde Su karakteriyle izleyici karşısına çıkan Yağmur Ün, aldığı kötü haberle sarsıldı. 22 yaşındaki güzel oyuncu, dün yoğun bakımda olan babası Üner Ün’ü kaybetti.

Genç oyuncu, kanser ve koah rahatsızlıkları nedeniyle uzun süredir hastanede yaşam mücadelesi veren 48 yaşındaki babasını yalnız bırakmıyor, hastane ile dizi çekimleri arasında mekik dokuyordu.

Ün, önceki gün de babasının gençlik yıllarına ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yoruma kapalı olarak paylaşmıştı.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Dün yoğun bakımda olan babası Üner Ün’ü kaybetti.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

YAĞMUR ÜN KİMDİR? Yağmur Ün, 4 Kasım 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini oyunculuk üzerine tamamlayan Ün, 2002 yılında 7 yaşında iken ilk oyunculuk deneyimini Zerda dizisi ile yaşamıştır.Daha sonra Haziran Gecesi, Kırgın Çiçekler, Hıyanet Sarmalı, Nerde O Yeminler, Alemin Kralı, Elde Var Hayat ve Yetim Gönüllüleri dizilerinde rol almıştır.

Söz dizisinin başrol oyuncularından Yağmur Ün'ü yıkan kötü haber!

Star Tv ekranlarında yayınlanan; Söz dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Su karakterini canlandırmaktadır.

 

0

Söz 54.Bölüm Fragmanları

Söz 54.Bölüm Fragmanları

Star TV’de pazartesi akşamları ekrana gelen Söz dizisi yeni sezonuna çok daha tehlikeli bir düşmanla başladı:Dragan. Son bölümde güvenlik protokolüne sızmayı başaran Dragan, hangi dosyaları ele geçirdi?

Söz yeni bölüm fragmanında Yavuz ile Nisan arasında geçen konuşma ve doğrultulan silah izleyenlerin dikkatini çekiyor.

İşte Söz 54.Bölüm Fragmanları

Söz 54.Bölüm 2. Fragman

0

Söz Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?Yavuz ile Dragan Burun Buruna!

Söz 54.Bölüm Fragmanları

Söz dizisi 53. bölümle ekrana geldi. Söz 53. Son bölümde Yavuz’u hastanede ziyarete gelen Savcı Derya ile Yavuz arasına tatlı atışmalar yaşandığı sahneleri izledik.

Dragan, Milli Güvenlik Protokolü için eski adamlarından Ivan’ı hapishaneden kaçırmayı başarıyor.

 

 

Peki Söz dizisi son bölümde başka neler yaşandı?

 

54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

53.Bölümde Dragan Savcı Derya’yı öldürme hedefine ulaşamadı ancak hapishanedeki adamını kaçırmayı başardı. Üstelik hapishaneye düzenlenen kaçırma operasyonunda herkesi öldürerek!

Savcı Derya’nın Yavuz’a artık bir can borcu vardır ama yine de Yavuz’a güvenemiyor. Ayrıca Savcı Derya ile Tim, Dragan’ın Ivan’a yaptıracağı alış-verişten haberleri vardır.

Peki 54. Bölümde Neler olacak?

54. Bölüm fragmani henüz kanal tarafından yayınlanmadı fragman yayınlandığında sitemizden takip edebilirsiniz.

0

Söz 53.Bölüm – Fragman 2

Söz 52.bölümü Star TV’de seyirci karşısına çıktı. Nefes kesen Söz son bölümde; yeni kurulacak birim için Tim, Derya ve Erdem Yavuz’u ikna etmeye çalışmaktadır. Söz 52.bölüm finalinde ise; Çaylak’ın düğünü kana bulanacaktır. İşte, Söz son bölümün hemen ardından gelen Söz 53.bölüm fragmanı…

Star TV’nin sevilen dizisi Söz 52.bölümü ile ekrana geldi. Söz 52.son bölümde; yoluna yalnız devam etme kararı veren Yavuz, Tim’e bile sırtını döner. Öte yandan gizlice mücadelesine devam edecektir. Derya, Tim ve Erdem Yavuz’u ikna etme çabalarındayken, Türk istihbaratçılarının listesini ele geçiren Dragan, Nisan’dan aldığı emirle harekete geçer. Tim ise bu isimleri kurtarmak için ter dökecektir. Söz son bölüm finalinde zeybek gösterisi ile düğüne damga vuracak olan Tim yine Yavuz sayesinde kurtulur. Peki, seyirciyi ekrana kilitleyen Söz 52.bölümün ardından merakla beklenen Söz 53.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İste beklenen o fragman…