0

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Fragmanı

Sarmaşık’ta bir cinayet daha!

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanı geldi. Sarmaşık’ta yeni cinayet. İşte yeni bölüm fragmanı bu sözle başladı. Arzu’nun Edip’i öldürdüğü netleşiyor. Emre de durumun farkında Arzu’yu tehdit ediyor.

Oya yeni fragmanda mahkemede kafa karıştıran bir açıklamada bulunuyor.

İşte Ufak Tefek Cinayetler Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Edip cinayetinde nihayet katil ortaya çıktı. Pelin, Emre yüzünden zor günler geçiriyor. Kendi yetmezmiş gibi bir de Burcu başına bela oluyor.

Emre diğer yandan da Oya ile görüşerek Edip olayını çözdüğünü söylüyor. Ama Oya evde daha önemli bir şey görüyor. Cinayet silahı olduğu düşünülen şamdanın aynısı. Emre şamdanı Merve’nin hediye ettiği söyleyince Oya katili bulduğunu söylüyor. Şamdanı polise götüren Oya, Burcu ile Arzu’nun yaşadığı kavgadan söz ediyor. Oya katilin Merve olduğunu düsünse de Edip’i öldüren kişi Arzu…

Ufak Tefek Cinayetler 39. yeni bölüm fragmanında da; Arzu vicdan azabı içinde ‘Ben öldürdüm’ diye ağlıyor. Mehmet ile Taylan’ın arası bozuluyor. Mehmet, Arzu’ya Taylan’ın çözüleceğini söylüyor. Pelin ile Burcu’nun arası daha da açılıyor. Emre de Arzu’ya onun yaptığını bildiğini söylüyor. Sarmaşık Arzu’nun üstüne üstüne gidiyor.

Ayrıca Oya mahkemede ‘o anda gözüm dönmüştü, icabına kendim bakmaya karar verdim’ diyor. Ve bir cinayet daha işlendiği ortaya çıkıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Fragmanı

0

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Çok hatta çoook heyecanlı bir bölümdü. Neredeyse 2 sezondur beklediğimiz katil bu bölümde açığa çıktı. Tüm bölümü özetlemek gerek aslında. Hazırsanız başlayalım.

Cinayet silahı nasıl ortadan kayboldu?

Cinayet silahını birkaç bölüm önce Oya Pelinin attığı uçurumdan alıp Komiser Kemal’e götürmüştü. Ama yapılan inceleme ve araştırmalardan silah olarak gelen şamdanın olayda kullanılmadığı ortaya çıktı. Peki silah nerede?

Bu bölümde kısa bir flashback ile geçmişe gittik. Merve elindeki cinayet silahını gizleyebilmek için Raşel’i gönderip aynısından almasını istedi. Alışverişi yaparken kesinlikle nakit kullanması gerektiğini söyledi. Çünkü yapılan bir araştırmada bulunabileceğini biliyordu. Raşel’in aldığı şamdanı Arzu’ya geri veren Merve elindeki cinayet silahınıda Burcu’ya hoşgeldin hediyesi olarak gönderdi. Böylece olayla ilgili bir şey bulunduğunda suç Burcunun üzerine kalabilecekti.

Oya cinayet silahını buluyor

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Oya Emre’ye yaptığı bir ziyarette sonradan da olsa şamdanı fark ediyor. Aralarındaki benzerliği anlayan Oya şamdanın başına gidiyor. Aynısı olduğunu gören Oya Emreye bunu nereden aldığını sordu. Israrla soran Oya sonunda cevabını aldı. Mervenin hediyesi!

Suçlunun Merve olduğunu düşünen Oya, hemen şamdanı alıp Komiser Kemal’e koştu. Komiser Kemalin ofisinde inceleme sonucunu bekleyen Oya sonuç kağıdını okurken herseye anlaşıldı.

Katil kim?

Katil Kim? Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 23 Ekim #iştekatil

Arzu’nun bu durumu gördüğü kabustan değil. Yaşadığı, hatta yaşattığı bir olaydan duyduğu vicdan azabının omuzlarında oluşturduğu yük yüzünden.

Evet buraya kadar okuyanlar çoktan olayı çözmüş olsa bile bizde yazalım. “Katil ARZU!”

Arzu partide bulundukları odada konuşurken Merve ve Pelin de oradaydı. Edip’in söyledikleri ne kadar canını sıkmış ki şamdanı kaptığı gibi Edip’in başına geçirmiş. Sonrasını zaten biliyorsunuz.

0

Ufak Tefek Cinayetler İlk Sahne Analizi 17 Ekim #yansınbakalım

ufak tefek cinayetler dizihabercisicom

ufak tefek cinayetler dizihabercisicom

37. bölüm boyunca birçok ailenin birçok sırrının ortaya saçıldığını seyrettik. Emre Kerimle konuşurken taş üstünde taş bırakmayalım dedi. Bununla birlikte atağa geçen ikili “sıkı dostların” arasını açacak birçok hamle yaptı.

Oya Serhanın kapısını tekmeliyor Dizihabercisicom

Bunlar ayrı olaylar tabi ki. Bu sırada Oyanın evine torununu görmeye gelen Serhanın annesi Denizin emziğini çalıp DNA testi yaptırdı. Serhanı da bir şekilde kandıran Betül hanım Serhandan aldığı vekaletname ile velayet ve soyadı davası açtı. Tabiki bu olanların hiçbirinden Serhanın haberi yok. Serhanın haberinin olmadığından da haberi olmayan Oya Serhanın kapısına dayanıyor.

Oya Serhanın komşularını azarlıyor Dizihabercisi

Kapının önünde bağırıp çağıran Oyaya Serhanın komşuları tarafından tepkiyle karşılaşıyor. Komşularının söylemesine göre “gecenin bir yarısı”. Demekki Oyanın durumdan ve davadan çok geç saatte haberdar olduğunu öğreniyoruz.

Komşuları güvenlik çağırıyor. Fakat Oya Serhanın kapısından gitmeye niyetli değil.

Oya güvenliğe kafa tutuyor Dizihabercisicom

Güvenliğe de sert çıkışan Oya, onunda ağzının payını veriyor ve komşuları karışmamaları konusunda uyarıyor.

O sırada kamera Serhanın evine giriyor.

Serhan Nerede? Dizihabercisi

Tüm evi dolaşan kamera Serhanı göstermiyor. Peki Serhan Nerede?

 

 

0

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Özeti 9 Ekim

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Heyecanlı bir bölümün özetini sizlerle paylaşacağız. Neler yaşandı? Malum doğum gününde neler olmuş? Pelin ve Emre geçmişinin sırları neler? Her şeyin olmasa da bu birkaç sorunun cevabını üzeri kapalı veren bu bölümün konu başlıklarına hep beraber bakalım.

Doğum gününde neler yaşandı?

Doğum gününde ki sırlar aradan yıllar sonra ortaya çıkıyor. Hali hazırda Taylan ile sevgili iken Pelin ve Emre arasında yakınlaşmalar başlıyor. Yakınlaşma ve aralarındaki çekime dayanamayan ikili Pelinin doğum gününde (o sırada Taylan ile sevgili) öpüşüyorlar. Tutkulu ikili aynı zamanda alkolünde verdiği etkiyle dünyadan uzaklaşıyorlar. Onları bu halde gören yakın arkadaşı Merve, duruma oldukça şaşırıyor.

Pelin Merveye bu gördüklerini unutmasını söylüyor. hiç bişey görmediğini ve kimseye burada olanlardan bahsetmemesi gerektiğini söylüyor. Merve sözüne sağdık kalıyor. Olanlardan kimseye bahsetmiyor.

Konuklar partiden ayrılırken Emre alkolden sızmış olan arkadaşını, arabasını Pelinin evinde bırakıp onu evine bırakmaya gidiyor. Bu arada kendisi de alkollü olan Pelin Emrenin arkadaşının arabasıyla onları takip ederken alkolün etkisiyle kontrolünü kaybediyor ve yolda birine çarpıyor. Çarptığı adam ölüyor. Durumdan kurtulmaya çalışan Pelin tek çaresinin Emreyi aramak olduğunu düşünüyor ve Emreden yardım istiyor.

Emre arkadaşını bırakmadan Pelinin yanına geliyor. Hızlı bir plan yapan Emre zaten sızmış ve bir şeyden haberi olmayan arkadaşını Pelinin kullandığı arabaya alıyorlar ve suçu arkadaşının üstüne bırakıyorlar.

Karanlık doğum gününde yaşananlar elbette bunlarla sınırlı değil.

Cinayet aleti el değiştiriyor!

ufak tefek cinayetler dizihabercisicom

Arzu cinayet aleti olan şamdanı herkesten gizliyor, çocuklarının bile sakladığı yer olan giyinme odasına girmesine izin vermiyordu. Kızı olanları ve sakladığı eşyayı Oya ile konuşurken söyledi. Daha önce komiserle konuşan ve cinayet silahının küt bir cisim olduğunu öğrenen Oya şüphelenmeye başlıyor.

Arzu şamdanı Merveye getiriyor. Merve durum hakkında bir değerlendirme yaptıktan sonra şamdanın Peline gitmesi gerektiğini ve Pelinin bu duruma bir çare bulması gerektiğini söylüyor. Pelin ise durumdan hemen kurtulmak için bir uçurumun kenarından şamdanı aşağıya atıyor.

Pelini takip eden Oya şamdanı Pelinin attığı yerden alıyor. Arabasına binip hiç zaman kaybetmeden Komiser Kemali arıyor. Cinayet silahının kendisinde olduğunu ve size doğru geliyorum dedikten sonra biten bölümde birçok sırrın hala üzeri kapalı.

İlk sahne yayınlandıktan sonra analizini sizlerle paylaşacağız.

0

Ufak Tefek Cinayetler de Merve ve Kerim Detayı

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler dizisi severek takip ettiğimiz ve sırlarla dolu sürükleyici bir dizi. Kimse bunu inkar edemez. Tabi ki böyle dizilerde insanları içine çeken küçük sırlar ve üstü kapalı göndermeler oluyor. Şimdi sizinle yayınlanan son bölümde hepimizin gözü önünde duran ama çoğumuzun fark etmediği küçük bir detaydan bahsedeceğim.

 

Merve ve Kerim aşkı

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Her ne kadar Merve Kerim’e zıt gitse ve istediğini vermemekte ısrar etse de gençliklerinde birbirlerine deli gibi aşıktırlar. Birlikte yapmaktan hoşlandıkları birçok aktivite ve beraber geçirmekten hoşlandıkları ve baş başa kalmaktan hoşlandıkları bir gerçek.

Tüm bunlara rağmen Mervenin okuldaki arkadaşları ve çevresinden Kerim’i bir sır gibi saklıyor. Onunla birlikte olduğunu kimsenin bilmesini istemiyor. Kerim ise bu durumdan rahatsız gibi durmuyor. O da bu gizliliğe uyuyor. Ama Mervenin Kerimi sır gibi saklamasına rağmen birbirlerini tamamlamaya devam ediyorlar. Ta ki Merve Kerimi Serhan Aksak için terk edene kadar.

 

Ayrılığa rağmen tutulan bir söz

Merve hiç bir bahane uydurmadan tabiri caizse “yekten” Kerimi terk ediyor. Neden? Kerimin babasının kötü giden işleri ve iflas etmesi. Merve kendisini garantiye almak istiyor. Bu sebeple Merve Serhanı Kerime tercih ediyor. Aksak olmayı ve geleceğini garanti altına almayı aşkın önünde tutuyor.

Gelelim büyük sırra ve Mervenin onca geçen yıla ve ayrılığa rağmen tutmayı bırakmadığı söze.

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Habercisi Kerim

Kerim akşam yemeğinde diğer herkesle beraber konuşurken lafı eski sevgilisine getirir. Üstü kapalı olarak anlatsa da Merve kendisinden bahsettiğini biliyordur. Kerim eski sevgilisi yani Merve ile olan anılarından bahsederken birlikte balık tutmaya gittiklerinden ve bu aktiviteden keyif aldıklarından bahseder.

Garip olan bu değildir tabi ki. Birlikte balık tuttuktan sonra iş balıkları temizlemeye gelir. Kerim nasıl yapılacağını Merveye gösterir. Merve hiç iğrenmeden balığı temizler. Kerim şaşkın bir ifadeyle normalde kızların bunu yapmaktan çok hoşlanmadıklarını ve iğrendiklerini söyler. Merve ise Kerim için herseyini yapacağını ve onunla beraber yaptığı hiç bişeyden iğrenmeyeceğini söyler. Kerim ise Merveden bir söz vermesini ister. “Sadece kendisine balık temizleyeceğini” söylemesi ve söz vermesini ister.

Merve Kerime söz verir.

Konuşma sırasında anısını anlatan Kerim lafını bitirdiğinde Pelin Merveye dönerek “Merve balığa hayatta dokunmaz” demesiyle, Kerim Mervenin ona verdiği sözü tuttuğunu anlar.

 

Merve ve Kerim aşkı

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu olaydan anlıyoruz ki Mervenin Kerime olan aşkı hala devam ediyor. Gelecek kaygısı adına verdiği Serhan kararı Kerimi sevmesine ve ona verdiği sözü tutmasına engel olamamış.

 

Çok yakında yeni bölüm fragman analizini paylaşacağı.

0

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler Star tv Dizi Habercisi

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Serhan annesi ile beraber Oya’nın çocuğu olan Denizin velayetini almaya çalışıyor. Resmi olarak çocuğun Aksak soyadını taşıması gerektiğini savunan annesi Serhan’a DNA testi yaptırması gerektiğini söylüyor.

Oya çocuğunun kendi soyadını alması gerektiğini söylüyor ama Serhan çocuğun kendisinden olduğu için Aksak soyadını alması gerektiğinde ısrarcı.

Kerem ve Merve arasında ki gerilim tırmanırken Merve Kereme haddini bildirmek için Serhanın Merveyi Keremin yanından aldığı kırmızı spor arabasıyla şov yapıyor.

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Emre ve Pelin arasında yaşanmış geçmişin kapıları aralanmaya başlıyor. Karanlık bir yanı olan Emre Pelinden ne istiyor? Sürekli aralarına girmeye çalışan Emrenin Keremle olan ortaklığı bu konunun neresinde? Herşey bir oyundan mı ibaret yoksa Peline olan duyguları değişmediği için mi bu şekilde davranıyor?

Kapının önünde Merveyi yine aynı spor arabanın içinde gören Kerem deliye dönüyor ve gece arabayı ezerek parçalıyor.

Ufak tefek Cinayetler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu durumda neler olacak ve nasıl heyecanlı bir bölüm izleyeceğiz.

Fragmanı sizlerle paylaşıyoruz.

 

0

2 Ekim 2018 Reyting Sonuçları Hangi Dizi Zirvede! Ufak Tefek Cinayetler,Kadın Ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizileri Zirve İçin Yarıştı

8 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizisi Zirve İçin Yarıştılar Peki;

Hangi Dizi Zirvede?

2 Ekim reyting sonuçları açıklandı.

Total puan türünde 23.72 alan Kadın birinci,

21.5  alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci,

 

10.15  alan Ufak Tefek Cinayetler ise 9. sırada yer aldı.

ABC puan türünde Kadın 23.39 share alarak birinci, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.18 share alarak ikinci, Ufak Tefek Cinayetler 13.44 share alarak altıncı oldu.

AB puan türünde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.75 share alarak birinci sıraya yerleşti.

Kadın dizisi 21.07 share ile ikinci sırada, Ufak Tefek Cinayetler 16.28 share alarak dördüncü sırada yer aldı.

 

 

0

Ufak Tefek Cinayetler 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Ufak Tefek Cinayetler Star tv Dizi Habercisi

Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm bu akşam yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok, Merve, Kerim’in tehditinden sonra Serhan’ın çiftlik uğraşına taş koyacak.

Pelin, Emre’den köşe bucak kaçıyor. Oya cinayetin perde arkasını çözmek için harekete geçiyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili son gelişmeler…

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde; Merve’nin rakibi bu sefer çok dişli. Kerim, Merve’yi geçmişle tehdit ediyor. Oya, Edip cinayetinin peşini bırakmıyor ve komiser Kemal’in yanına gidiyor. Komiser Oya’ya cinayetten önce Edip’in başına aldığı darptan bahsediyor ve cinayet aleti Arzu’nun evinden çıkıyor

Katil Kim?

Bunun cevabını yeni bölümlerde alacağız…

0

Ufak Tefek Cinayetler Edip’i Arzu Mu Öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler Star tv Dizi Habercisi

Izledigimiz bölümde heyecan dorukta. Oya bu konunun peşini bırakmayacak gibi görünüyor. Peki Oya katile ulaşabilecek mi?

Başkomiser kemal Oya’ya cinayet silahının bir vazo olduğunu söyledi ve bakın bu vazo kimin evinde?

İzledigimiz bölümde vazonun Arzu’nun evinde olduğu görülüyor ancak seyirciyi ters köşe yapmayı seven dizide neler olacağı merak konusu.

0

Edip’in Katili Belli Oldu!İşte O İsim

Ufak Tefek Cinayetler Edip Star Tv Dizi Habercisi

Edip’in Katili Kim?

Kerim mi? Dizide Elif’i öldürdüğünü iddia eden biri polise teslim olmuştur. Başkomiser kemal bu olayın peşini bırakmayacaktır.Serhan’ın eski bahçıvanı olduğu öğrenilen kişi aslında kimin adamı?

Bölümde Kerim’in adamı tarafından bir aileye çanta dolusu para verildiği görülüyor.

Edip’in Katili Kim? Kerim mi?

Tutuklanan kişinin ailesi olduğu anlaşılan bölümde bahçıvanla Kerim arasındaki ilişki merak konusu oldu

Serhan’a tuzak kurmak için böyle bir şey yaptığı düşünülebilir ancak aklımıza şu soru da geliyor; Edip’i Kerim mi öldürdü?

Edip’in Katili Kim? Kerim mi?

Henüz bu konu hakkında kesin bilgimiz olmamakla birlikte yeni bölümlerinde izleyip göreceğiz.

Yeni Bölüm Bu Akşam 20.00’da Star tv’de