0

Payitaht Abdülhamit 12 Ekim Cuma Neler Olacak?

Payitaht Dizisi TRT1 Dizi Habercisi

Payitaht dizisinin yeni sezonda neler olacak? Yeni oyuncuları kim?

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid’e ikinci sezon ile yeni isimler dâhil olacak.

Payitaht Abdülhamid’in geniş kadrosunun içinde yer alacak bu yılın yeni transferleri arasında ise: Volkan Keskin (Murad), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk (Aşçı Fadıl), Güzide Arslan (Dilşat), Leya Kırşan (Güzide), Yusuf Aytekin (Söğütlü Osman), Mehmet Sabri Arafatoğlu (Şeyhulislam), Ercüment Fidan (Lord William) gibi TV dünyasının sevilen oyuncuları yer alıyor.

Yeni sezon fragmanı yayınlandı şimdi analizine bakacağız. Abdülhamit Han bu siyaset ve akıl savaşında neler yaşayacak?

Abdülhamit Han zekasına güvenen ve bu sebeple kesin adımlar atan bir padişah. Kendisine de haliyle en güçlüsünü rakip görüyor.
İngilizlerin en büyüğü Rothschild Ailesi.

İngilizlerle olan bu akıl ve hamle savaşında taşlar yeni sezonda nasıl dizilecek?

Osmanlı İmparatorluğu için çöküş senaryoları hazırlayan ve finanse eden Edmond Rothschild Abdülhamit Han tarafından “Tasmayı tutan adam” olarak anılıyor.

Bu kadar önemli olan bu karakter dizide neler yapacak?

Abdülhamit Han tahttan çekilecek mi?

Rothschildların teklifini kabul edecek mi?

Şimdiden içerden parçalanmaya çalışılan Osmanlı için yaverler, dostlar hatta satılık adamlar bulan İngiliz servisleri şimdi alenen iş başında.

Yeni sezon ilk bölümü 12 Ekim Cuma günü yayınlanacak.

0

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın tarihi belli oldu

Payitaht Dizisi TRT1 Dizi Habercisi

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı dizi severler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Sonunda dizinin başlayacağı tarih belli oldu.

TRT 1’in zorlu dönemin güçlü padişahı II. Abdülhamid’in hayatından esinlenilerek ekrana getirdiği dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

 

5 EKİM CUMA AKŞAMI EKRANA GELECEK

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran Payitaht Abdülhamid, 5 Ekim Cuma günü izleyicisiyle buluşacak.

Etkileyici hikâyesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen ve Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede’nin yer aldığı dizi ;güçlü kadrosuna yeni sezonda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan’ın da dahil olmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı Payitaht Abdülhamid, yeni sezon ilk bölümüyle

5 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de!

İşte Yeni Bölüm Tanıtımı