0

Yemekteyiz 7 Aralık 2018 Haftanin Birincisi

Yemekteyiz’de bu hafta kim birinci olacak? Yarışmacılar bu akşam Necmettin Bey’in evinde final yemeğini yiyecekler. Tayfun Bey ve diğer yarışmacılar arasındaki gerilim sürüyor.

Peki final akşamında masada gerginlik olacak mı? Yemekteyiz final bölümü için heyecan dorukta.

Tv 8 ekranlarında heyecanla takip edilen yarışması Yemekteyiz’de kim birinci olacak? Merakla beklenen sorunun yanıtı bu akşam belli olacak

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>YEMEKTEYİZ’DE BU HAFTA YARIŞAN İSİMLER

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>TAYFUN ARSLAN

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Birinci gün yarışmacısı. Aslen Tokatlı ve 20 yaşında. Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri bölümünde okuyan yarışmacı bu bölümü yeni ülkeler görmek ve yeni kültürlerle tanışmak için seçmiş. Yemek yapma konusunda ve hijyen konusunda hassas.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>ÖZLEM UÇAN

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>İkinci gün yarışmacısı. 36 yaşında, tasarımcı. Aslen Alanyalı olan yarışmacı nişanlı ve İstanbul’da yaşıyor. Mutfakta kendine güceniyor.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>BÜLENT KIZILATEŞ

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Üçüncü gün yarışmacısı. 50 yaşındaki yarışmacı kimyager ve aslen Erzurumlu. 23 yıllık evli olan yarışmacının 2 çocuğu var. Kendi işini yürüten yarışmacı hijyenik ürünler üretiyor.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>BİRİCİK KIRBAY

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Dördüncü gün yarışmacısı. 46 Yaşında, yönetici. İzmirli olan yarışmacı iki çocuk annesi. Yurt dışında uzun yıllar restorant işletmeciliği yapmış. En büyük hobisi pasta ve tatlı yapmak.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>NECMETTİN DEMİR

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Final günü yarışmacısı. 39 yaşında Gaziantepli. 14 yıldır evli iki çocuğu var. Kebapçılık yapıyor.

0

Yemekteyiz 2 Kasım 2018 Haftanın Finalini Kim Kazandı?

Birbirinden renkli ve iddialı kişilerin mutfaktaki hünerlerini gösterdiği yarışmada oyuncu Onur Büyüktopçu da puanlamaya katılarak birinciyi belirlemede etkili oluyor.

Bakalım beş günün sonunda haftalık 10 bin TL ödülü kim kazanacak?
Bu haftanın ilk yarışmacısı Duygu Hanım oldu.
Yemekteyiz Yarışma Programında 29 Ekim Pazartesi günü yarışan Duygu Türkmen 28 yaşında aslen Ordulu 2 yıllık evli. Duygu Hanım satış ve Pazarlama uzmanı olarak çalışıyor. Haftanın ilk gününde yarışan Duygu Hanım’ın menüsünde; Krutonlu brokoli çorbası, gavurdağ salatası, kahveli mantar( mantar sos eşliğinde) cheddar peynirli patates püresi ve tatlı olarak İtalyan tiramisu bulunuyor.
Yemekleri zamanında yetiştirmeyi başaran Duygu Hanım’ın genelde yemekleri beğenilmedi. Hüseyin Bey sadece patates püresi ve tatlısını beğendiği için 3 puan verdi. Gökhan Bey de sadece tatlısını beğendi. Misafirperverliği ve masa düzeninden dolayı 4 puan verdi. Rüya Hanım, sadece tatlıyı beğendiği için 2 puan verirken Gülsun Hanım da 2 puan verdi. Günün sonunda Onur Bey menünün çok iddialı olduğunu ancak tuzun azizliğine uğradığını söyledi. Kahveli bonfileyi ve tatlısını beğendiğini söyledi. Duygu Hanım günü toplamda 11 puanla tamamladı.
Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı olan Rüya Doğan ise 23 yaşında ve aslen Kastamonulu. Rüya Hanım anestezi teknikeri olarak çalışıyor. Yemekteyiz 30 Ekim Salı günü yarışan Rüya Hanım’ın menüsünde; Kremalı kabak çorbası, sebzeli börek, gavurdağı salatası, saksı kebabı, pirinç pilavı ve tatlı olarak frambuazlı cheesecake bulunuyor. Rüya Hanım yemeklerini zamanında yetiştirdi.
Günün sonunda puanlamaya geçildi. İlk olarak Gülsun Hanım 2 puan verdi. Gülsun Hanım menüsünde sebzeli böreğini ve saksı kebabının etlerini beğendiğini söyledi. Ardından Hüseyin Bey menüdeki tatlı, ana yemek ve çorbasını beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi. Günün en çok konuşan ve gereksiz eleştirileri oldukça uzatan Duygu Hanım ise ana yemeği ve tatlıyı beğendiğini söyleyerek 2 puan verdi. Son olarak Gökhan Bey Rüya Hanım’ın yemeklerinin genel anlamda iyi olduğunu söyleyerek 5 puan verdi. Rüya Hanım günü 13 puanla tamamladı.
Haftanın 3. gün yarışmacısı olan Hüseyin Daştan 42 yaşında ve işletmeci. 3 aylık evli olan Hüseyin Bey aslen Iğdırlı. Hüseyin Bey Türkiye de yemek işletmeciliği yaptıktan sonra bu işi Angola ya kadar götürmüş. 31 Ekim Çarşamba günü yarışacak olan Hüseyin Bey’in menüsünde; Kremalı kuzu kulağı çorbası, çiğ köfte yeşil salata, kuzu tandır, garnitürlü pirinç pilavı ve tatlı olarak da frambuazlı poşe armut (Kaymak ile birlikte) oldu. Hüseyin Bey çiğ köftesi ile büyük beğeni aldı. Ardından puanlamaya geçildi.
Hüseyin Bey’e ilk olarak Duygu Hanım puan verdi. Duygu Hanım menüdeki çiğ köfte ve çorbayı beğendiği için 2 puan verdi. Ardından Rüya Hanım menüdeki çiğ köfteyi beğendiğini söyleyerek 2 puan verdi. Hüseyin Bey’in çok nazik olması yarışmacıları rahatsız etmiş durumda. Yemeklerini savunamadığını düşündüler. Ancak sadece Gülsun Hanım onun rol yapmadığını söyledi. Menüdeki kuzu tandır, salata ve çiğ köftesi için 3 puan verdi. Son olarak Gökhen Bey ana yemeği ve çiğ köfteyi beğendiğini söyleyerek 5 puan verdi. Hüseyin Bey menüsünün güzel olduğunu söylerken Gökhan Bey’in kendisini rakip olarak gördüğünü bu yüzden çok eleştiride bulunduğunu söyledi. Onur Bey de menüyü çok sevdiğini söyledi. Hüseyin Bey’in kişiliğini de öven Onur Bey sadece çorbasında biraz sorun olduğunu söyledi. Hüseyin Bey yarışmacılardan toplamda 12 puan alarak yarışmayı tamamladı. Bakalım Onur Bey’in puanı kaç olacak.
Yemekteyiz Programının 4. gün yarışmacısı olan Gökhan Karadeniz 30 yaşında ve 5 yıllık evli. Müşteri temsilcisi olan Gökhan Bey 1 Kasım Perşembe günü yarıştı.Gökhan Beyin menüsünde brokoli çorbası,kabak mücver,dört mevsim salata,kırmızı etli fajita,sebzeli bulgur pilavı,süt helvası vardı.
Gökhan Beyin Puanlaması: Duygu Hanımdan 3, Hüseyin Beyden 2, Gülsun Hanımdan 2, Rüya Hanımdan 1 puan alarak toplam 8 puanla tamamladı bakalım onur bey kaç puan verdi?
Haftanın final gününde 2 Kasım Cuma günü yarışacak olan Gülsun Korkmaz Ümit ev hanımı. Gülsün Hanım 33 yaşında ve 7 aylık evli.
0

27 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Erkenci Kuş mu yoksa İkizler Memo Can mı?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta sonu bile olsa dizi keyfi paha biçilemez ve hafta sonu özellikle de cumartesi günleri akşamları Erkenci Kuş dizisi Star TV’yi başarıya doyurdu.

Peki 27 Ekim 2018 Cumartesi günü hangi dizi birinci hangi program kaçıncı sırada?

Star TV dizisi Erkenci Kuş birinci olmak için çok iddialı ve öylede olacak gibi görünüyor. Peki İkizler Memo Can hangi sırada olacak? Yeni dizisi ile izleyici karşısına geçen Kanal D dizisi hangi sonuçla karşımızda olacak?

Tüm bunların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

Lütfen sayfayı güncelleyiniz…

0

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları açıklandı. Büyük ilgiyle takip ettiğimiz dizi ve programlar hangi reyting sonuçlarını aldı? Tüm ilgilere ve takiplere rağmen izlediğimiz diziler ve programlar retinglerde ne durumda olduğuna hep beraber bakalım.

Günün birincisi kim?

26 Ekim 2018 Reyting Sonuçları? Gülperi Kızım İstanbullu Gelin Reyting Sonuçları

0

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Yemekteyiz TV8 Dizi Habercisi Onur Büyüktopçu

Yemekteyiz 15-19 Ekim tarihleri arasında yarışan yarışmacılar ve aldıkları puanlarla ilgili detaylı bilgilerin verileceği bu hafta yine birbirinden ilginç yarışmacılarla karşılaştık.

Haftanın ilk günü yarışan  Su Kıymet Yalman Yozgatlı ve 39 yaşında.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Yemekteyiz 15 Ekim pazartesi günü yarışan Su Kıymet Yalman’ın menüsünde Brokoli çorbası, ıspanaklı peynir tava böreği, mevsim salata, fırında palamut(patates eşliğinde) ve tatlı olarak incirli irmik tatlısı bulunuyor. Oldukça yorgun ve gergin geçen günün ardından Kıymet Hanım; yarışmacıların ön yargılı bir şekilde geldiklerini söyledi.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

İşte Kıymet Hanım’ın Puanlaması

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Haftanın 2. gününde yarışan  Zehra Arslan Kastamonulu. Ev hanımı olan Zehra Hanım 17 yıllık evli ve 2 kız annesi. 16 Ekim Salı günü yarışan Zehra Hanım dışarda hiç çalışmamış ancak özel siparişler alarak evde para kazanıyor.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Zehra Arslan özellikle misafirlerin karşılanmasına dikkat ettiğini ve kendisinin iyi karşılanmadığını söyledi. Zehra Hanım’ın menüsünde; ezo gelin çorbası, Kastamonu usulü mantı, çoban kavurma ,pilav ve tatlı olarak da Kıbrıs tatlısı olacak. Günün sonunda puanlamaya geçildi.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Yemekteyiz Programında 3 gün yarışan Ozan Aziz Dilber, 23 yaşında ve Sivaslı. Avukat olarak çalışan Ozan Bey felsefe-edebiyat üzerine denemeler yazıyor. 17 Ekim Çarşamba günü yarışan Ozan Bey dövüş sporlarına meraklı.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Ozan Bey’in menüsünde; tavuklu ezogelin çorbası, kremalı kabak graten, Yunan salatası, şehzade kebabı, şehriyeli pirinç pilavı ve tatlı olarak rokoko pastası bulunuyor. Ozan Aziz Dilber yemekleri zamanında yetiştirmeyi başararak yarışmacıların beğenisine sundu. Günün sonunda puanlamaya geçildi.

İlk olarak Arda Bey puan verdi. Arda Bey yemekleri genel olarak beğendiğini söyleyerek 5 puan verdi. Derya Hanım çorbayı, salatayı ve tatlıyı beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi. Zehra Hanım ise hiç bir şeyi beğenmedi ancak misafirperverliğinden dolayı 5 puan verdi. Su Kıymet Hanım özelikle ana yemeği beğendiğini söyledi. Pilavı başarılı bulduğunu söyledi. Genç olduğu halde yemekleri yetiştirmesi ve ondan özür dilemesi ve misafirperverliği için 4 puan verdi. Ozan Bey günün sonunda toplamda 18 puan aldı. Onur Bey ise kabağı ve ana yemeği beğenmediğini söylerken tatlıyı çok sevdiğini söyledi.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Yemekteyiz Programında 18 Ekim Perşembe günü yarışan Derya Aydın Ev Hanımı. 34 yaşında olan Derya Hanım 8 yıllık evli ve 2 çocuğu var. Derya Hanım’ın menüsünde; şehriye çorbası, içli köfte, gökkuşağı salatası, hangel, et kavurma ve tatlı olarak fındıkzade tatlısı bulunuyor. Menüsünü yetiştirmeyi başaran Derya Hanım’a ilk olarak Kıymet Hanım sadece tatlısını beğendiğini söyleyerek 3 puan verdi. Ardından Ozan Bey çorba ve tatlısını beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi. Arda Bey de çorba ve tatlıyı beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi.

Ardından Zehra Hanım çorbası ve misafirperverliğine 5 puan verdi. Derya Hanım da lezzetlerinin iyi olmadığını itiraf etti. Onur Bey de Derya Hanım’a çok güvendiğini ancak beklentilerini karşılamadığını söyledi. Günün sonunda Derya Hanım toplam 16 puan alarak yarışmayı tamamladı.

Yemekteyiz Haftanın Birincisi Kim Oldu? 19 Ekim 2018

Haftanın final günü yani 19 Ekim Cuma günü yarışacak olan Arda Mert Demir pazarlamacı olarak çalışıyor.

Yemekteyiz’de bakalım Haftanın Birincisi Kim Olacak?

0

Yemekteyiz Haftanın Finalinde Kim Birinci Oldu 12 Ekim Cuma

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın dördüncü gününe ev sahipliği yapan Bilal Bey diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Bilal Bey’in Menüsü ise şu şekildeydi.

Bilal bey tüm centilmenligiyle yarışmacılara çiçek verdi bu hareketi herkes tarafından beğenildi.

İste puanlamalar

Yavuz Bey:4

Melek Hanım:2
Sevda Hanım:3
Uğur Hanım:2

Bakalım Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finalinde kim birinci olacak?

Haftanın birincisi 20 puanla Melek hanım oldu.

0

Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finali

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu TV8 Dizi Habercisi

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın üçüncü gününe ev sahipliği yapan Yavuz Bey diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Masadaki yarışmacılar kontrolden çıktı!

Yemekteyiz’de yemekleri yorumlayan yarışmacılar bir süre sonra kontrolden çıktı.
Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finali

Yavuz Bey’in Aldığı Puanlar

Bilal Bey:3
Melek Hanım:3
Sevda Hanım:2
Uğur Hanım:4
Bakalım Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finalinde kim birinci olacak?
0

Yemekteyiz 9 Ekim Salı Puanları

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın ilk gününde yarışan Uğur Hanım, diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Masada ana yemek tartışması: ‘Fuzuli konuşuyorsun!’

İlk gün yarışmacısı Uğur Hanım, misafirlerine ana yemek olarak strogonof hazırladı. Masadaki yarışmacılar yemeğin iyi mi kötü mü olduğu konusunda anlaşamadılar.

Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz’de rakiplerine 1 puan veren ve emekleri görmezden gelen yarışmacıları sert bir şekilde eleştirdi.

İşte Uğur Hanım’ın puanlaması

Sevda Hanım: 3

Melek Hanım: 3

Bilal Bey: 3

Yavuz Bey: 4

Onur Büyüktopçu’nun puanı ise final gününde belli olacak.

Yemekteyiz 9 Ekim Salı Puanları ise bugün belli olacak sitemizden tekip edebilirsiniz…

0

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor? O ses Türkiye Fragman

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni sezon fragmanını yayınladı.

Geçtiğimiz sezon projede yer alan isimler içerisinde değişikliğe giden Ilıcalı, kadrosuna iki yeni isim daha kattı.

Peki, O Ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor? ve programın jüri koltuklarında kimler oturacak?

O Ses Türkiye yeni sezon fragmanı sevilen programın 6 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayacağı bilgisini verdi.

Programda bu sezon olmayacak olan Athena Gökhan’ın yerine kadroya katılan Beyazıt Öztürk esprileriyle O Ses’e renk katacak.

Programın tüm sezonlarında yarışan Hadise de Murat Boz gibi yeni sezonda kadroda olan isimlerden olacak.

Yıldız Tilbe’nin sosyal medya hesabından programda olmayacağını açıklamasının ardından yerine gelecek isim merak konusu olmuştu. Programın tanıtımının yayınlanmasının ardından bu ismin Seda Sayan olacağı da kesinleşti.

İşte O Ses Türkiye Tanıtım Fragmanı

0

Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu?

Yemekteyiz yeni bölümü merakla bekleniyor. Yine ortalık karışacak gibi görünüyor yarışmada gerilim hat safhada.

Serkan beyin yarıştığı bölüm baya stresli geçti hissine kapıldık. Rakiplerinden oldukca düşük puan alan serkan bey final gününde patlayacak gibi görünüyor.

Bakalım Haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabını bugün alacağız.

Yemekteyiz hafta içi hergün 16.00’da Tv8’de

Bu hafta Naim Bey birinci olarak ödülü aldı.

Onur Büyüktopçu Naim Bey’e ne dedi?

3 kere Yemekteyiz’e katılan Naim Bey’e diğer yarışmalarda da bu şekilde 1 ve 2 puan vererek birinci oldunuz dedi.