0

Yemekteyiz 7 Aralık 2018 Haftanin Birincisi

Yemekteyiz’de bu hafta kim birinci olacak? Yarışmacılar bu akşam Necmettin Bey’in evinde final yemeğini yiyecekler. Tayfun Bey ve diğer yarışmacılar arasındaki gerilim sürüyor.

Peki final akşamında masada gerginlik olacak mı? Yemekteyiz final bölümü için heyecan dorukta.

Tv 8 ekranlarında heyecanla takip edilen yarışması Yemekteyiz’de kim birinci olacak? Merakla beklenen sorunun yanıtı bu akşam belli olacak

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>YEMEKTEYİZ’DE BU HAFTA YARIŞAN İSİMLER

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>TAYFUN ARSLAN

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Birinci gün yarışmacısı. Aslen Tokatlı ve 20 yaşında. Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri bölümünde okuyan yarışmacı bu bölümü yeni ülkeler görmek ve yeni kültürlerle tanışmak için seçmiş. Yemek yapma konusunda ve hijyen konusunda hassas.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>ÖZLEM UÇAN

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>İkinci gün yarışmacısı. 36 yaşında, tasarımcı. Aslen Alanyalı olan yarışmacı nişanlı ve İstanbul’da yaşıyor. Mutfakta kendine güceniyor.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>BÜLENT KIZILATEŞ

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Üçüncü gün yarışmacısı. 50 yaşındaki yarışmacı kimyager ve aslen Erzurumlu. 23 yıllık evli olan yarışmacının 2 çocuğu var. Kendi işini yürüten yarışmacı hijyenik ürünler üretiyor.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>BİRİCİK KIRBAY

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Dördüncü gün yarışmacısı. 46 Yaşında, yönetici. İzmirli olan yarışmacı iki çocuk annesi. Yurt dışında uzun yıllar restorant işletmeciliği yapmış. En büyük hobisi pasta ve tatlı yapmak.

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>NECMETTİN DEMİR

<

p style=”margin:0px0px1em; padding:0px; font-size:16px; line-height:1.5em; color:rgb(0,0,0); font-family:” helveticaneue”,helvetica,arial,sans-serif; font-style:normal; font-variant-ligatures:normal; font-variant-caps:normal; font-weight:normal; letter-spacing:normal; orphans:2text-indent:0px; text-transform:none; white-space:normal; widows:2; word-spacing:0px; -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:rgb(255,255,255); text-decoration-style:initial; text-decoration-color:initial; text-align:left;”>Final günü yarışmacısı. 39 yaşında Gaziantepli. 14 yıldır evli iki çocuğu var. Kebapçılık yapıyor.

0

Yemekteyiz 2 Kasım 2018 Haftanın Finalini Kim Kazandı?

Birbirinden renkli ve iddialı kişilerin mutfaktaki hünerlerini gösterdiği yarışmada oyuncu Onur Büyüktopçu da puanlamaya katılarak birinciyi belirlemede etkili oluyor.

Bakalım beş günün sonunda haftalık 10 bin TL ödülü kim kazanacak?
Bu haftanın ilk yarışmacısı Duygu Hanım oldu.
Yemekteyiz Yarışma Programında 29 Ekim Pazartesi günü yarışan Duygu Türkmen 28 yaşında aslen Ordulu 2 yıllık evli. Duygu Hanım satış ve Pazarlama uzmanı olarak çalışıyor. Haftanın ilk gününde yarışan Duygu Hanım’ın menüsünde; Krutonlu brokoli çorbası, gavurdağ salatası, kahveli mantar( mantar sos eşliğinde) cheddar peynirli patates püresi ve tatlı olarak İtalyan tiramisu bulunuyor.
Yemekleri zamanında yetiştirmeyi başaran Duygu Hanım’ın genelde yemekleri beğenilmedi. Hüseyin Bey sadece patates püresi ve tatlısını beğendiği için 3 puan verdi. Gökhan Bey de sadece tatlısını beğendi. Misafirperverliği ve masa düzeninden dolayı 4 puan verdi. Rüya Hanım, sadece tatlıyı beğendiği için 2 puan verirken Gülsun Hanım da 2 puan verdi. Günün sonunda Onur Bey menünün çok iddialı olduğunu ancak tuzun azizliğine uğradığını söyledi. Kahveli bonfileyi ve tatlısını beğendiğini söyledi. Duygu Hanım günü toplamda 11 puanla tamamladı.
Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı olan Rüya Doğan ise 23 yaşında ve aslen Kastamonulu. Rüya Hanım anestezi teknikeri olarak çalışıyor. Yemekteyiz 30 Ekim Salı günü yarışan Rüya Hanım’ın menüsünde; Kremalı kabak çorbası, sebzeli börek, gavurdağı salatası, saksı kebabı, pirinç pilavı ve tatlı olarak frambuazlı cheesecake bulunuyor. Rüya Hanım yemeklerini zamanında yetiştirdi.
Günün sonunda puanlamaya geçildi. İlk olarak Gülsun Hanım 2 puan verdi. Gülsun Hanım menüsünde sebzeli böreğini ve saksı kebabının etlerini beğendiğini söyledi. Ardından Hüseyin Bey menüdeki tatlı, ana yemek ve çorbasını beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi. Günün en çok konuşan ve gereksiz eleştirileri oldukça uzatan Duygu Hanım ise ana yemeği ve tatlıyı beğendiğini söyleyerek 2 puan verdi. Son olarak Gökhan Bey Rüya Hanım’ın yemeklerinin genel anlamda iyi olduğunu söyleyerek 5 puan verdi. Rüya Hanım günü 13 puanla tamamladı.
Haftanın 3. gün yarışmacısı olan Hüseyin Daştan 42 yaşında ve işletmeci. 3 aylık evli olan Hüseyin Bey aslen Iğdırlı. Hüseyin Bey Türkiye de yemek işletmeciliği yaptıktan sonra bu işi Angola ya kadar götürmüş. 31 Ekim Çarşamba günü yarışacak olan Hüseyin Bey’in menüsünde; Kremalı kuzu kulağı çorbası, çiğ köfte yeşil salata, kuzu tandır, garnitürlü pirinç pilavı ve tatlı olarak da frambuazlı poşe armut (Kaymak ile birlikte) oldu. Hüseyin Bey çiğ köftesi ile büyük beğeni aldı. Ardından puanlamaya geçildi.
Hüseyin Bey’e ilk olarak Duygu Hanım puan verdi. Duygu Hanım menüdeki çiğ köfte ve çorbayı beğendiği için 2 puan verdi. Ardından Rüya Hanım menüdeki çiğ köfteyi beğendiğini söyleyerek 2 puan verdi. Hüseyin Bey’in çok nazik olması yarışmacıları rahatsız etmiş durumda. Yemeklerini savunamadığını düşündüler. Ancak sadece Gülsun Hanım onun rol yapmadığını söyledi. Menüdeki kuzu tandır, salata ve çiğ köftesi için 3 puan verdi. Son olarak Gökhen Bey ana yemeği ve çiğ köfteyi beğendiğini söyleyerek 5 puan verdi. Hüseyin Bey menüsünün güzel olduğunu söylerken Gökhan Bey’in kendisini rakip olarak gördüğünü bu yüzden çok eleştiride bulunduğunu söyledi. Onur Bey de menüyü çok sevdiğini söyledi. Hüseyin Bey’in kişiliğini de öven Onur Bey sadece çorbasında biraz sorun olduğunu söyledi. Hüseyin Bey yarışmacılardan toplamda 12 puan alarak yarışmayı tamamladı. Bakalım Onur Bey’in puanı kaç olacak.
Yemekteyiz Programının 4. gün yarışmacısı olan Gökhan Karadeniz 30 yaşında ve 5 yıllık evli. Müşteri temsilcisi olan Gökhan Bey 1 Kasım Perşembe günü yarıştı.Gökhan Beyin menüsünde brokoli çorbası,kabak mücver,dört mevsim salata,kırmızı etli fajita,sebzeli bulgur pilavı,süt helvası vardı.
Gökhan Beyin Puanlaması: Duygu Hanımdan 3, Hüseyin Beyden 2, Gülsun Hanımdan 2, Rüya Hanımdan 1 puan alarak toplam 8 puanla tamamladı bakalım onur bey kaç puan verdi?
Haftanın final gününde 2 Kasım Cuma günü yarışacak olan Gülsun Korkmaz Ümit ev hanımı. Gülsün Hanım 33 yaşında ve 7 aylık evli.
0

Yemekteyiz Haftanın Finalinde Kim Birinci Oldu 12 Ekim Cuma

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın dördüncü gününe ev sahipliği yapan Bilal Bey diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Bilal Bey’in Menüsü ise şu şekildeydi.

Bilal bey tüm centilmenligiyle yarışmacılara çiçek verdi bu hareketi herkes tarafından beğenildi.

İste puanlamalar

Yavuz Bey:4

Melek Hanım:2
Sevda Hanım:3
Uğur Hanım:2

Bakalım Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finalinde kim birinci olacak?

Haftanın birincisi 20 puanla Melek hanım oldu.

0

Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finali

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu TV8 Dizi Habercisi

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın üçüncü gününe ev sahipliği yapan Yavuz Bey diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Masadaki yarışmacılar kontrolden çıktı!

Yemekteyiz’de yemekleri yorumlayan yarışmacılar bir süre sonra kontrolden çıktı.
Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finali

Yavuz Bey’in Aldığı Puanlar

Bilal Bey:3
Melek Hanım:3
Sevda Hanım:2
Uğur Hanım:4
Bakalım Yemekteyiz 12 Ekim Cuma Haftanın Finalinde kim birinci olacak?
0

Yemekteyiz 9 Ekim Salı Puanları

Yemekteyiz yine haftaya bomba gibi bir başlangıç yaptı.

Yemekteyiz’de haftanın ilk gününde yarışan Uğur Hanım, diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Masada ana yemek tartışması: ‘Fuzuli konuşuyorsun!’

İlk gün yarışmacısı Uğur Hanım, misafirlerine ana yemek olarak strogonof hazırladı. Masadaki yarışmacılar yemeğin iyi mi kötü mü olduğu konusunda anlaşamadılar.

Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz’de rakiplerine 1 puan veren ve emekleri görmezden gelen yarışmacıları sert bir şekilde eleştirdi.

İşte Uğur Hanım’ın puanlaması

Sevda Hanım: 3

Melek Hanım: 3

Bilal Bey: 3

Yavuz Bey: 4

Onur Büyüktopçu’nun puanı ise final gününde belli olacak.

Yemekteyiz 9 Ekim Salı Puanları ise bugün belli olacak sitemizden tekip edebilirsiniz…

0

Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu?

Yemekteyiz yeni bölümü merakla bekleniyor. Yine ortalık karışacak gibi görünüyor yarışmada gerilim hat safhada.

Serkan beyin yarıştığı bölüm baya stresli geçti hissine kapıldık. Rakiplerinden oldukca düşük puan alan serkan bey final gününde patlayacak gibi görünüyor.

Bakalım Haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabını bugün alacağız.

Yemekteyiz hafta içi hergün 16.00’da Tv8’de

Bu hafta Naim Bey birinci olarak ödülü aldı.

Onur Büyüktopçu Naim Bey’e ne dedi?

3 kere Yemekteyiz’e katılan Naim Bey’e diğer yarışmalarda da bu şekilde 1 ve 2 puan vererek birinci oldunuz dedi.

0

Yemekteyiz 5 Ekim 2018 Puanları

Yemekteyiz TV8 Dizi Habercisi Onur Büyüktopçu

Yemekteyiz  yeni bölüm ile bugün yine ekranlarda fırtına gibi esti.

İşte Yemekteyiz son bölümde yaşananlar…

Yemekteyiz’de bugün neler oldu?

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu TV8 Dizi Habercisi

Yemekteyiz 4 Ekim 2018 yeni bölümde yaşananlar izleyenler tarafından merak ediliyor. TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Yemekteyiz’de bugün Karadenizli yarışmacı Serkan Bey yarışıyor.

Haftanın ilk gününden bu yana Naim Bey ile problem yaşayan Serkan Bey bugün yemeklerini yetiştirebilecek mi? 4 Ekim Yemekteyiz son bölümde yaşananlar haberimizde…

Yarışma şuan yayınlandığı için puanları sizinle ilerki saatlerde paylaşacağız.

0

Yemekteyiz 4 Ekim 2018 Puanları

Yemekteyiz 4 Ekim 2018 Puanları
Televizyon ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz, bu hafta yine renkli yarışmacıları ile dikkat çekmeye devam ediyor.
Yemekteyiz 3 Ekim 2018 yeni bölümde bugün Seda Hanım yarıştı. Haftanın finaline iki gün kala yarışan Seda Hanım, bugün misafirlerine hangi yemekleri hazırladı?
Yemekteyiz’de bugün neler yaşandı? İşte Yemekteyiz’de yaşananlar…
Yemekteyiz 4 Ekim 2018 Puanları
YEMEKTEYİZ 3 EKİM YARIŞMACISI SEDA HANIM KİMDİR?

Bugün Yemekteyiz’de yarışacak olan Seda Varlı, 30 yaşında ve muhasebeci. Henüz 2 aylık evli olan Seda Hanım, bu yarışmaya eğlenmek ve annesine yemek yapabildiğini kanıtlamak için katılmış. Seda Hanım, hafta başından bu yana kibar tavırları ile dikkat çekiyor.

İşte Yarışmacıların Seda Hanıma Verdiği Puanlar

YEMEKTEYİZ 3 EKİM 2018 GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz 3 Ekim 2018 günün puanlamasında Seda Hanıma rakipleri Serkan Bey 2, Naim bey 2, Burcu hanım 3 ve Melek Hanımdan 4 puan alarak günü 11 puanla tamamladı.

Seda Hanım gün sonunda ise misafirlerinden memnun olduğunu ve eğlenceli bir gün geçirdiğini söyledi.

Yemekteyiz’de yarın Karadenizli yarışmacı Serkan bey yarışacak. Serkan beyin gününde Naim bey ile arasında sert tartışmalar yaşanacağını düşünüyoruz.

4 Ekim 2018 Yarışmacısı:Serkan Bey bakalım kaç puan alacak?

Yemekteyiz Tv8 ekranlarında 15.45’de başlıyor .

0

Yemekteyiz 3 Ekim 2018 Puanları

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu TV8 Dizi Habercisi

Yemekteyiz saat kaçta başlıyor?

Yemekteyiz Tv8 ekranlarında 15.45’de başlıyor .

Yemekteyiz yarışması program bilgisi

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

YEMEKTEYİZ BUGÜN 15.45’DE TV8’de

0

Yemekteyiz 2 Ekim 2018 – Yemekteyiz’de Bugün Neler Yaşandı?

Yemekteyiz TV8 Dizi Habercisi Onur Büyüktopçu

En renkli ve en lezzetli yarışma programı Yemekteyiz’de Yenigün yepyeni bir yarışmacı ile başlıyor. Bugün Yemekteyiz’de yarışacak olan yarışmacı Burcu Hanım.

Bugün yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu ve yarışmacılar Burcu hanımın evine konuk oldular.

Peki Yemekteyiz 2 Ekim 2018 günü neler yaşandı? Yemekteyiz’de bugün Burcu Hanım kaç puan aldı?

Burcu Karaaslan. 39 yaşında 2 çocuk annesi.

Burcu Hanım daha önce bankacı olarak çalışmış ancak müziğe olan tutkusu sebebiyle işi bırakmış ve eşi ile birlikte müzisyenlik yapmaya başlamış.Burcu hanımın yaptığı yemekler beğenildi mi? İşte Burcu hanımın aldığı puanlar.

YEMEKTEYİZ 2 EKİM GÜNÜ PUANLAMASI

Burcu Hanım bugün yemeklerini eksiksiz bir şekilde hazırladı ve misafirlerini evinde ağırladı. İyi bir ev sahibi olan Burcu Hanım rakipleri Melek hanımdan 4, Seda Hanımdan 3, Naim beyden 2 ve Serkan beyden de 3 puan aldı. Burcu Hanım haftanın ikinci gününde yarışmayı 11 puan ile tamamladı.

Onur Büyüktopçu’nun verdiği puan ise Cuma günü haftanın finalinde açıklanacak. Yemekteyiz’de yarın haftanın en genç ismi olan Seda Hanım yarışacak.