0

Yeni gelin 55. Bölüm

Yeni Gelin 55. bölümünde macera artıyor

Yeni Gelin dizisi yayınlanan 55. bölüm fragmanıyla seyircilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

Dizinin yayınlanacak olan yeni sezon ilk bölümünde ıssız adaya düşen Bozokların hayatta kalma mücadelesi verdiği macera dolu tanıtım eğlenceli görüntüleriyle dikkatleri üzerine topladı.

Show TV’de bu akşam yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen Süreç Film imzalı Yeni Gelin’in yeni bölüm tanıtımı yayına girdi. Siverekli’nin oyunuyla gözlerini ıssız adaya açan Bozokların eğlenceli görüntülerinin ekrana taşındığı tanıtımda, bu işten nasıl kurtulacakları merakla bekleniyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Möhteber, Kalender Ağa’yı karşısına almayı göze alabilecek mi? Yoksa Kalender Ağa’yı dinleyip sevdasından vaz mı geçecektir?

Bozok gençleri, bir tatili daha belaya çevirmeyi başarmış, Pamukkale’de başladıkları tatil, ıssız bir adada devam ediyor. Oraya nasıl düştükleriyle ilgili kimsenin bir fikri yok.

Çetin yaşam şartlarında hayatta kalmaya çalışırlar. Ateş yakmak, su bulmak, yiyecek bulmak, bunların hepsi birer işkenceye dönüşür. Hepsi birer oyunun içinde gibidirler. Siverekli, hepsini bu oyuna hapsetmiştir.

Bozok gençlerinin sabrı tükendikçe Siverekli daha da keyif almakta, oyunun aksiyonunu arttırmaktadır.

Bu oyunun galibi kim olacaktır? Bizimkiler, bu oyundan kurtulmanın yolunu bulabilecek mi? Yoksa Siverekli, hepsini alt etmeyi başarabilecek mi?

Bir Cevap Yazın